Ugrás a kommentre

Akkor/Most


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na, gyűlünk, gyűlünk. :) Vajon az Ep.7 közelsége hozta meg így az emberek kedvét vagy más oka lehet? Mindegy is, lényeg hogy jól alakulnak a dolgok. Luke-nak is üdv itt. ;)

 

Azokra a chipses kártyákra én is emlékszem, legalábbis az Ep.2-esekre. Mivel nekem akkor még csak az Ep.1 jelentette a SW-t, így elképedve néztem azokat a kártyákat, hogy kik is vannak rajta. :) Csak pár ilyen kártyát láttam és a többségükön Anakin és Padmé volt. Előbbire azt hittem Obi, nem értettem mi történhetett vele, hogy rá se lehet ismerni, lecserélték a figurát vagy mi lehet. :D Nem tudom miért, talán mert Padmé szinte alig változott és a frizura és kék kard miatt Obi-ra gondoltam, hogy ők jöttek össze. :D Meg pár klón volt még a képeken, de őket meg pláne nem tudtam hova tenni.

 

Az én "fénykardjaim" különféle irattartó mappákból volt. Vagy nem tudom mi azoknak a műanyag "bugyiknak" a pontos neve, de volt belőle mindenféle színű, elég kemény volt és valamelyest átlátszott. Erősebb fényben egészen jól mutatott pengének. :D A markolat meg volt mindenféle, Maul kardjáé pl. egy már elfogyott alufólia tartóhengere. Gyerekek voltunk még, na. :D

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, gyűlünk, gyűlünk. :) Vajon az Ep.7 közelsége hozta meg így az emberek kedvét vagy más oka lehet? Mindegy is, lényeg hogy jól alakulnak a dolgok. Luke-nak is üdv itt. ;)

 

Azokra a chipses kártyákra én is emlékszem, legalábbis az Ep.2-esekre. Mivel nekem akkor még csak az Ep.1 jelentette a SW-t, így elképedve néztem azokat a kártyákat, hogy kik is vannak rajta. :) Csak pár ilyen kártyát láttam és a többségükön Anakin és Padmé volt. Előbbire azt hittem Obi, nem értettem mi történhetett vele, hogy rá se lehet ismerni, lecserélték a figurát vagy mi lehet. :D Nem tudom miért, talán mert Padmé szinte alig változott és a frizura és kék kard miatt Obi-ra gondoltam, hogy ők jöttek össze. :D Meg pár klón volt még a képeken, de őket meg pláne nem tudtam hova tenni.

 

Az én "fénykardjaim" különféle irattartó mappákból volt. Vagy nem tudom mi azoknak a műanyag "bugyiknak" a pontos neve, de volt belőle mindenféle színű, elég kemény volt és valamelyest átlátszott. Erősebb fényben egészen jól mutatott pengének. :D A markolat meg volt mindenféle, Maul kardjáé pl. egy már elfogyott alufólia tartóhengere. Gyerekek voltunk még, na. :D

Hehe. :D Nekem sem vettek a szüleim fénykardot, úgyhogy jobb híján talált fadarabokkal imitáltuk a Dooku vs Anakin & Obi-wan párbajt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Welcome, young Skywalker." :D

 

Én anno zseblámpából, pinponglabdából, némi kartonpapírból, a régi patronos pisztolyok patrontartójából, fakockákból, egy kínai R2 darabjaiból, sílécből és jó sok fekete ragasztószalagból fabrikáltam két fénykardot. :) Sajnos azóta megsemmisültek (:(), de a kedvencem tervei még megvannak valahol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

 

Hát miután a fadarabok bevégeztettek, én lejjebb adtam az igényekből, és egy PVC cső markolat méretű darabját használtam fénykardként.

 

Ez már csak azért is hasznos volt, mert innentől kezdve nem csupán a markolat, a vibráló hang és a kék szín elképzelése vette igénybe a fantáziám, de maga a kard elképzelése is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.