Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Videójátékkal kapcsolatban a legelső emlékem azaz 1996-os House of the Dead, amit még óvodás koromban nyüstöltem nagybátyám gépén (Jó kis Pentium I-es gép, háza még mindig használatban van :D ) Ahhoz képest, hogy kicsit véres egy játék, senki nem szólt rám emlékeim szerint, hogy talán nem kellene játszanom vele :D 

 

house-of-the-dead-still-1.jpg?resize=122

 

A főhős ment magától végig, kattintgatni kellett csak az ellenfelekre és szórta a skulót az élőhalottaknak tűnő akármikre. Első pályán emlékszem a vízből még zombi békák ugráltak ki, valamint később zombi denevérek is voltak.

 

4 boss is volt a játékban, mindegyiknél megadta a játék a gyenge pontjaikat hova érdemes lőni, persze ettől még nem volt könnyebb őket legyőzni.

 

A vége volt a legvagányabb, amikor az alábbi páncélos akármilyen lényt kellett legyőzni aki össze-vissza cikkcakkozott meg mindent csinált. Azt hiszem mentési rendszer nem volt a játékban, így egyetlenegyszer jutottam el odáig, hogy legyőzzem a nyomorultat. Még most is emlékszem mennyire be voltam zsongva, mikor úgy tűnt sikerül legyőzni :D Akkor egyszer sikerült és abba is hagytam a csúcson, 1-2 évvel később vettem elő talán újra, de akkor meg már nem kötött le.

 

Egyébként az elért pontszámtól függően 3 befejezése is volt.

 

608421-the-house-of-the-dead-windows-scr

 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak először a demójával játszottam néhányszor. Aztán amikor volt normális netem és kedvem lett a teljeshez akkor lekaptam de hamar meguntam. Egyszer kezdtem el és nem toltam sokáig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egy nagy was ist das szerinem a játék, annó is csak addig kötött le amíg végre végig nem vittem egyszer. Ez inkább ilyen játékautomatára való, talán onnan is nőtte ki magát, nem emlékszem pontosan. Ettől függetlenül megélt 4-5 folytatást, úgy rémlik mintha most is készülne valami.

 

Ettől független szép élményekkel gondolok rá vissza, emlékeimben a grafikája kicsit szebb volt :D

 

Ezután sokáig nem is játszottam semmivel, utána jött rá pár évre a Medal of Honor Allied Assault, a Normadiai partraszállás azóta is ikonikus pálya :D Még a cd tartó papírra volt ráírva a serial key

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem '97 környékén volt az első PC-m, igaz, az még a bátyámmal közösen. A legtöbb játékot úgy ismertem meg, hogy láttam őt játszani velük. Aztán, valamivel később sikerült szert tenni egy sajátra. Minimálisan pár "tévéjátékba" is belekóstoltam (a pontos márkájára és játék címeire már nem emlékszem), de viszonylag felületesen. A következő PC játékok élnek leginkább az emlékeimben, ha nosztalgiáról van szó.


Prince of Persia (1989)
Ez volt az első olyan játék, amiről komolyabb emlékeim vannak. A játék időlimites, azaz 1 óránk van teljesíteni a feladatot (megmenteni a hercegnőt), így az ember azt gondolná, hogy nincs benne sok játékidő. De nekem csak sokadszori nekifutásra sikerült becsületesen, vagyis pályaugró- és életkód nélkül végigvinnem. Aztán később persze, amikor már ismertem a pályák menetét, újra és újra végig vittem a szórakozás kedvéért. Ahol sokáig képtelen voltam tovább jutni, az az utolsó előtti, 11. pálya (lásd a képen): itt a főhős "tükörképével" kell harcolni, illetve, azt hittem, hogy harcolni... ugyanis, ha megöltem az illetőt, én is meghaltam, mivel a saját tükörképem. Aztán egy szerencsés véletlen során jöttem rá a megoldásra. Ekkor még nem lehetett felmenni a YouTube-ra gameplay videóért, ha elakadtam, de nem egyébként is jobb szeretek magam rájönni a rejtélyek nyitjára. :) 

Top 100 Best Video Game Bosses (#70-#61) » CelJaded

 

Oddworld: Abe's Oddysee (1997)
Egy baromi hangulatos, és szerintem még mai szemmel is bőven "vállalható", oldalnézetes játék. Mai napig a kedvenceim között van. A világa és lényei roppant kreatívak, minden egyes képkockát gondosan megterveztek benne. Az atmoszférája nagyon jó. Egy Abe nevű lényt kell irányítani, akivel ki kell szabadítani 99 társunkat az elnyomóinktól, természetesen csapdák és ellenségek sorain keresztül. Nemrég nosztalgiáztam (sokadjára) vele, ezúttal a Steamen. Ez volt az első játék, amit fizikailag is birtokoltam. Igaz, másoltan és fekete-fehéren nyomtatott borítóval, de az egyik legjobb szülinapi ajándék volt akkoriban.

Oddworld: Abe's Oddysee DRM-Free Download » FreeGoGPCGames

 

Need For Speed 2 (1997)
Az első NFS játékom, amivel szintén elég sokat játszottam. Jó volt az irányítás, tetszettek a pályák és az autók. Később egy bónusz pályához (Hollywood) is sikerült hozzáférnem egy kód beírásával. Ezt már lehetett ketten is tolni, így mondhatjuk, hogy ez volt az első multiplayer játékom. Bátyámmal, majd később öcsémmel sokat róttuk a köröket. 

Need for Speed II - Alchetron, The Free Social Encyclopedia

 

Mortal Kombat 4 (1997)
Nekem is ezzel a résszel kezdődött az MK-s pályafutásom, és rajongásom, ami a mai napig tart. Már akkor megtetszettek a különféle képességekkel bíró karakterek, és maga a lore, noha a sztori ekkoriban még nem volt túlgondolva, vagy bő lére eresztve. Emlékszem, hogy a legelső harcom a szüleim barátainál zajlott, ahol a kezdő torony első ellenfele, Scorpion ellen indultam Liu Kanggel. Akkor még nem tudtam, mik azok a kombók, taktikák, stb., lényegében csak nyomkodtam a gombokat össze-vissza. :) Miután Scorpion legyőzött, volt olyan kedves, és egyből megajándékozott egy kivégzéssel (aki a képen is látható). A kivégzésekről sokáig nem tudtam, hogy lehet beadni őket (az ismerőseim is így voltak vele), ezért volt nagy szám, ha a gép nagy ritkán elsütött egyet-egyet ellenem. 

MK4 Scorpion Fatality 2 - YouTube

 

Carmageddon (1997)
Egy újabb '97-es játék, ami nem kevésbé barátságos az MK-nál. Bátyám és a haverja ismertették meg velem, amikor meglátták, hogy a Need For Speed 2-ben ütközéssel próbáltam kiiktatni a versenytásakat. :D Itt pont az a cél, hogy az ellenfelek autóját szétcsapva egyedüliként maradjunk versenyben. Az ütközések mellett, az emberek vagy tehenek elgázolásával is plusz időre lehet szert tenni. Végig lehet  vinni az adott versenyeket "tisztán" is, azaz, teljesítve a köröket, de lássuk be, ez a játék nem azért született meg. Kissé bizarr, de szórakoztató játék volt.   

Carmageddon (1997) promotional art - MobyGames

 

Doom 2 (1994)
Az első FPS, amihez szerencsém volt a Wolfenstein 3D mellett. A műfaj egyik közismert címe, ami méltán lett népszerű. Bár a Doom 2-t a mai napig nem sikerült végigvinnem, mert az egyik pályán folyton elakadtam... de már PS-re is beszereztem, így, ha nosztalgiázni támadna kedvem, újra nekiveselkedek majd.

Doom 2 The Challenge mod image - Mod DB

 

Aztán voltak még olyan kis szösszenetek, mint a Disney platformerei (Aladdin, The Lion King), amikkel szintén jó volt játszani. Bár ezeket megint csak nem sikerült befejeznem, mert ott volt az a tulajdonságuk, hogy az életek elhasználása után az elejéről kellett kezdeni az egész játékot. Elég frusztáló tudott lenni, ha komolyabb előrehaladást értem el, majd, mivel nem volt több életem, a játék elejétől kellett kezdenem az újabb halált követően. Jó néhány pályát csak pályaugró kódokkal tapasztaltam meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Sky írta:

Oddworld: Abe's Odyssey (1997)

 

Azzal én is játszottam, bár jóval a megjelenése után szerintem valamikor a 2000-es évek elején, én is nagyon imádtam. Majdnem végig is vittem, csak azt hiszem bejött valami másik game, aztán hanyagoltam. Tervben van, hogy egyszer végigtolom az összes részét. Most jött ki nemrég belőle a legújabb, ha jól emlékszem.

 

42 perccel korábban, Darth Sky írta:

Carmageddon (1997)

 

Nekem az egy kimaradt, de kettővel toltam sokat :D

 

40 perccel korábban, Darth Sky írta:

Need For Speed 2 (1997)

 

Nem emlékszem, hogy ezzel vagy a 3-al, de sokat toltuk egyik haverral valamelyiket. Ha ebben van egy olyan pálya ami mellett erdő van és az erdőben van egy erdei (mi más? :D ) út amin van egy ugrató akkor ezzel :D sokszor nem is versenyeztünk csak az ugratónál szórakoztunk, meg egymásnak mentünk vagy fogócskáztunk :D 

A Hot Pursuit kettőt már magamban, a versenyzés öröméért is toltam, meg emlékszem, hogy nagyon gyönyörűnek tartottam a grafikáját anno :) . Aztán jött az Underground 2, ami az egyetlen NFS amit végigvittem, de ezt többször is, ezt követte a Most Wanted, erről az a szomorú sztorim, hogy már csak a főgenyó kellett a listáról és egyik nap amikor hazaértem a gimiből az fogadott, hogy fater leformázta a gépet :45: . NFS-es pályafutásom záróakkordja pedig a Carbon volt. 

 

3 órával ezelőtt, Rog írta:

Nem túl nagy méretű fekete téglalap alakú kütyü amin négy függőleges ezüst húzogatható kapcsoló volt. Plusz két joystick járt hozzá.

Az biztosan az volt igen.

 

3 órával ezelőtt, Rog írta:

Azt bírtam a legjobban amelyikben egy zsaruval egy bűnözőt kell egy pláza szerűségben elkapni.

 

  

3 órával ezelőtt, Rog írta:

meg egy Tarzanos játékra.

 

Erre gondolsz?

 

 

 

 

3 órával ezelőtt, Rog írta:

Már csak kevés játék rémlik belőle.

 

Ez meg itt elvileg az összes Atari 2600-as game, ha felelevenítenéd őket :)

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ahhoz képest, mekkora videojáték fan vagyok, nagyon sokára, 1997-ben lett számítóglépem, egy Pentium II-es. Akkor még nagy szó volt, hogy került bele 3D-s gyorsítókártya, egy Voodoo 2-es. Meg azt hiszem, 500 megás volt a vinyója, vagy ilyesmi, de akkor még az is nagynak számított.

Ezt megelőzően főleg barátoknál és iskolában játszottam, így ismertem meg az első Mortal Kombatot, a Golden Axe-et, a Wolfenstein 3D-t vagy éppen az eredeti, még oldalnézetes Duke Nukemet. Aztán meglett a PC-m és belecsaphattam a lecsóba. Az első játékaim a Quake, a Quake 2, az X-Wing, a Blood és a Duke Nulem 3D voltak, persze egyik sem eredetiben, hanem másoltan, floppy-n.

Az első eredeti játékom a Star Wars: X-Wing Collector Series volt, amit a PC Gurutól nyertem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Nem egy nagy was ist das szerinem a játék, annó is csak addig kötött le amíg végre végig nem vittem egyszer. Ez inkább ilyen játékautomatára való, talán onnan is nőtte ki magát

 

Nekem az volt a játszásával a bajom hogy nem tudtam az egérrel jól lövöldözni. Nem voltam elég gyors és pontos.

 

 

14 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

utána jött rá pár évre a Medal of Honor Allied Assault, a Normadiai partraszállás azóta is ikonikus pálya :D

 

Azt a játékot én is bírtam. Többször is kijátszottam.

 

 

13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Prince of Persia (1989)

 

Az is rajta volt a 386-osomon. Néhányszor elkezdtem vele játszani de mindig csak a vázás-betűs-kódkirakós részig jutottam. Ott már megállt a tudomány.

 

 

13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Oddworld: Abe's Odyssey (1997)

 

Azzal is meg az Exodus-ossal is játszottam de elakadás miatt egyiket se vittem végig. Pedig bejött amit addig tapasztaltam belőlük.

 

 

13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Doom 2 (1994)
Az első FPS, amihez szerencsém volt a Wolfenstein 3D mellett. A műfaj egyik közismert címe, ami méltán lett népszerű. Bár a Doom 2-t a mai napig nem sikerült végigvinnem

 

Az első kettő Doom-mal se boldogultam. Akárhányszor elkezdtem őket nem sokáig játszottam velük. A Wolfenstein 3D-t többször is kijátszottam. Jobban is bejött mint amaz két játék.

 

 

13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Aztán voltak még olyan kis szösszenetek, mint a Disney platformerei (Aladdin, The Lion King), amikkel szintén jó volt játszani. Bár ezeket megint csak nem sikerült befejeznem, mert ott volt az a tulajdonságuk, hogy az életek elhasználása után az elejéről kellett kezdeni az egész játékot.

 

Az Aladdin-nal meg az Oroszlánkirályossal is játszogattam és úgy jártam velük mint Te. Valahányszor elkezdtem de egyszer se fejeztem be őket. Nem is jutottam előre sokat a játszásuk közben.

 

 

12 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Erre gondolsz?

 

Másikra. Amabban egy Tarzan kinézetű magas hosszú hajú gatyás pasival kell futkosni és liánhintázgatni. Talán abban is gödrök fölött. Közben szétnéztem a YouTube-on hogy találok-e videót róla de nem volt szerencsém. Egy másik Tarzanost találtam helyette amiben több dolgot is lehet csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Rog írta:

Az Aladdin-nal meg az Oroszlánkirályossal is játszogattam és úgy jártam velük mint Te. Valahányszor elkezdtem de egyszer se fejeztem be őket. 

 

Én is így voltam, akkoriban még rohadt nehézre csinálták a játékokat, hogy ezzel tolják ki a játékidőt. Az Oroszlánkirállyal addig jutottam amíg a majmok elkezdenek dobálni, ugye ha nem üvöltesz rájuk akkor nem a továbbjutás irányába dobálnak, de akkor én még ezt nem tudtam :D Disney platformerből még a Dzsungel könyvéhez volt szerencsém

 

38520-Jungle_Book,_The_(USA)-1459460990.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Az Oroszlánkirállyal addig jutottam amíg a majmok elkezdenek dobálni

 

Én mindig a gnúcsordacsörtés rész miatt adtam fel. Szegény kicsi Simbám addig feküdgetett ki a loholó patások miatt amíg rá nem untam a próbálkozgatásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekről jut eszembe a régi Hercules játék, atyaég azt de imádtam :D Sokáig nem tudtam, hogy az első pályán lévő kentaurra rá kellene ugrani és úgy legyőzni, így csak rohangáltam 1 helyben mint egy holdkórós míg fel nem adtam. 

 

Kedvencem az volt mikor már bent voltam a városban, néha volt egy fekete macska, amihez ha közelmentél belecsapott a farkába a villám és elkezdett ide-oda rohangálni, miközben húzta maga után a tűzcsíkot. Azon mindig szarrá röhögtem magam :lol2:

 

 

snap1243.jpg

snap1231.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 05. 21. - 0:11, Darth Cupsy írta:

Most jött ki nemrég belőle a legújabb, ha jól emlékszem.

Igen, idén jelent meg az Oddwolrd: Soulstorm, ami az eredeti 2. rész (a '98-as Oddworld: Abe's Exoddus) újragondolt, modernizált változata.

Az Oddworld: Abe's Oddysee-hez is készült remake, még 2014-ben Oddworld: New 'n' Tasty! címmel. Nekem tetszenek a modern verziók is (ezekben nyilván szebb a grafika, gördülékenyebb a játékmechanika), de szerintem ugyanúgy érdemes kipörgetni a klasszik változatokat. :) 

 

2021. 05. 21. - 0:11, Darth Cupsy írta:

Nem emlékszem, hogy ezzel vagy a 3-al, de sokat toltuk egyik haverral valamelyiket. Ha ebben van egy olyan pálya ami mellett erdő van és az erdőben van egy erdei (mi más? :D ) út amin van egy ugrató akkor ezzel :D sokszor nem is versenyeztünk csak az ugratónál szórakoztunk, meg egymásnak mentünk vagy fogócskáztunk :D 

Nem tudom, erre gondolosz-e, de nekem az NFS II-ből a kanadai pályán rémlik hasonló. (1:18-nál kezdődik)

 

23 órával ezelőtt, Rog írta:

Én mindig a gnúcsordacsörtés rész miatt adtam fel. Szegény kicsi Simbám addig feküdgetett ki a loholó patások miatt amíg rá nem untam a próbálkozgatásra.

Úgy emlékszem, én is pont annál a résznél akadtam el. Akárhogy futottam, meg ugráltam, mindig elgázolt a csorda. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Igen, idén jelent meg az Oddwolrd: Soulstorm, ami az eredeti 2. rész (a '98-as Oddworld: Abe's Exoddus) újragondolt, modernizált változata.

Az Oddworld: Abe's Oddysee-hez is készült remake, még 2014-ben Oddworld: New 'n' Tasty! címmel. 

 

Ezeket nem is tudtam, azt hittem teljesen önálló részek.

 

Idézet

Nem tudom, erre gondolosz-e, de nekem az NFS II-ből a kanadai pályán rémlik hasonló. (1:18-nál kezdődik)

 

 

Ez lesz az szerintem, 1:24 körül a ház előtt van az ugrató :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikusan fest a Forbidden West. Ezek az élénk színek, az egész környezetnek a természetes varázsa annyira élővé teszi ezeket a jeleneteket, hogy szinte leugrik a játék a képernyőről. Kifejezetten a vízalatti részektől tátottam a számat... már az első játék is a maga idejében hihetetlenül szép volt, de ezt még jócskán sikerült fokozni. Az is nagyon tetszett, hogy a játékement terén is történt előrelépés, ami szerintem nem volt túlságosan erőssége az első játéknak, az a közelharc. Itt ebben a kis gameplayben, amit láthattunk, ott sokkal dinamikusabbnak tűnt a lándzsával való harc, illetve maga a dodgeolás is, az új fegyverek pedig, hasonlóan az új lényekhez pazarul festettek és már alig várom, hogy találkozhassak majd velük (az a holografikus glider hatalmas húzás, még harc közben is remekül lehetett használni). Ugyan PS4-en is lehet majd vele játszani, de ha odáig jutok, akkor emiatt mindenképpen upgradelni fogok egy PS5-re, mert ez úgy lesz az igazi (az első játék, amit végigvittem a 4-esen a Zero Dawn volt, lehet az 5-ösön a Forbidden West lesz majd).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Donát írta:

Anna Henrietta. :cry: :cry: És most látom, hogy megmenthettem volna... 

 

Nekem is így sikerült, sőt szerintem a legrosszabb végkimenetelt sikerült kihoznom anno a DLC-ből és úgy az egész játékot tekintve se sikerült ennél jobban elkakálni egyik helyzetet sem. Kicsit sz*r érzés volt pont így zárni ezt a nagyszerű játékot, végigballagni a városon, miközben mindenki sír/gyászol. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Aki kitolta a Witcher 3-at azoktól kérdezem: a főszállal hány százaléknál tartok kb. ha most kell toboroznom embereket a Kaer M-es csatához? 

 

A felén már bőven túl vagy, nagyjából a 2/3-nál járhatsz (a Kaer Morhenes csata után fordulsz rá az Act III-re).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egyre nehezebb elindítani a Witcher 3 játékomat Xbox One-on. Pár hete kezdődött, kiírta, hogy a lemez sérült / koszos és nem tudja beolvasni a license-t. Beraktam újra a lemezt és semmi baja nem volt, elindult a játék. Aztán ez egyre gyakrabban történt meg... aztán már a lemez újraberakása sem oldotta meg. Akkor elkezdtem egy ruhadarabbal tisztogatni, és kezdetben az működött, most viszont már 4-5x vagy többször kapok hibaüzenetet mire végre egyszer elindul a játék... sérülést nem látok a lemezen szabad szemmel.

 

Ilyenkor lehet esetleg lemezcserét kérni az eladótól? Vagy csak blokk ellenében? Sajnos azt nem találom. :( Konzolvilágnál vettem egyébként, személyesen. Vagy az egyetlen lehetőség ilyenkor, hogy megveszem újra és azzal folytathatom az előrehaladást, mintha mi sem történt volna? Csodálkozom amúgy, hogy 1 évet sem bír ki, jó, elég sok órám benne van, de nem volt közben hurcolva az Xbox, igazából vagy a tokjában volt a játék vagy a gépben... 

 

Bárkinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a csere itt fejeljtős, hiszen már jó pár hónapja használod a lemezt. Kizárt, hogy blokkal vagy anélkül visszavennék. Maxmimum egy digitális (újra)vásárlás lehet nyerő, és akkor a lemezprobléma ki lesz iktatva. De, hogy mi baja a Boxodnak a lemezzel, azt nem tudom, az Xbox kívül esik az érdeklődési/tapasztalati körömből. Ebben sajnos nem tudok segítgéset nyújtani. :(

Maximum azt írhatom, hogy PS4-en egyik lemezemnek sincs baja, hiába öltet egyikbe-másikba 100+ órát, ezzel nem vagy kisegítve, :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 06. 17. - 13:02, Dzséjt írta:

Szerintem a csere itt fejeljtős, hiszen már jó pár hónapja használod a lemezt. Kizárt, hogy blokkal vagy anélkül visszavennék. Maxmimum egy digitális (újra)vásárlás lehet nyerő, és akkor a lemezprobléma ki lesz iktatva. De, hogy mi baja a Boxodnak a lemezzel, azt nem tudom, az Xbox kívül esik az érdeklődési/tapasztalati körömből. Ebben sajnos nem tudok segítgéset nyújtani. :(

Maximum azt írhatom, hogy PS4-en egyik lemezemnek sincs baja, hiába öltet egyikbe-másikba 100+ órát, ezzel nem vagy kisegítve, :( 

Végül fogtam és megvettem 3000-ért virtuálisan is. Igazából annyira jó ez a játék, hogy nem sajnálom a készítőktől azt a +3000 ft-ot (tudom, a microsoft úgy is elveszi a javát), úgy is akciósan vettem már a diszket is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap megtettem az első lépést egy felújított világ felé. A magosra külön felkerült mindhárom Legendary-s Mass Effect játék úgyhogy rá is vetettem magam az elsőre. Csak  sajna a felkerülése után kábé hét nappal később vettem észre. Mondjuk ez nem bánt annyira mert múlt héten amúgy is elfoglalt voltam. Meg nem éreztem igazán a kedvet a játékhoz. Szerencsére a hosszadalmas telepítés után megjött a kedvem. Amúgy nem kevés idő ment el arra hogy guglizással  és vidik nézegetésével rájöjjek hogyan lehet feltelepíteni.

A harmadik részes parancsnoknőcim fejéhez hasonlót is tudtam kreálni szóval végre asszem nagyjából olyan kinézetű lesz a csaj mindhárom részben mint az amelyiket a sima harmadik részben szoktam irányítgatni. Jó sokat kellett erre várnom de megérte mert elég jól feljavították a játékot. Eddig csak egy dolog nem jött be. Igaz sokat még nem haladtam. Megvolt az Eden Prime, a Citadel első küldetései, beszerveztem Liarát és a Terra Nova is meg lett mentve. Na aközben került elő a nagyon be nem jövős dolog. Katának a fejét rohadtul nem csípem. A simában tök helyesen néz ki. Nekem az eredeti trilógia leghelyesebb szereplője. Ezzel szemben a Legendary-s nagyon lelombozott. A többi szereplő új kinézetével nem akadtak különösebb problémáim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.