Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Ha gyártó stúdió lett volna akkor számítana, de a Fox az ep.4-et leszámitva csak terjesztette a filmeket. A Lucasfilm logó az ami biztos fix.

Akkor ha jól értem, az Ep4 esetében valószínűbb, hogy feltűnik a Fox logó, minthogy nem, a többinél viszont nem valószínű?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók ezek az új kiadások csak az a bajom, hogy nem lesz DVD verzió.

 

 

Így teljesüljön minden óhajod, haver:

 

113791.jpg

http://xpress.hu/xp/prod.asp?PID=113791&VID=066-240528019-50449700949766996

113790.jpg

http://xpress.hu/xp/prod.asp?PID=113790&VID=066-240528019-50449700949766996

 

köszönjük Bontonfilm!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nagyon szépek. És amúgy nagyon undorító marketingfogás. Akiknél persze hiánypótlásként is felfogható azoknak kapóra jöhet.

De nem erre gondoltak: hanem a fanatikusokra, akik mágnesként vonzzák majd a magukhoz a fémdobozt, a kiadó meg mágnesként húzza ki a zsebükből a ..nem a fémpénzt! ...

 

Az utolsó bőrlenyúzás a sequel trilógiáról. Még, akkor is igaz ez a kijelentés, ha valaki nem szerezte be blu ray-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem igazán tetszés kérdése. Általánosan használt a prequel trilogy (PT), original trilogy (OT) és sequel trilogy (ST) kifejezések a három trilógia megkülönböztetésére. Ha nem helyesen használod ezeket, ne csodálkozz, ha félreértenek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt. A 2004-es DVD kiadásra is a HD változatot butították le. Összetömöríteni egy filmet nem nagy dolog, egy otthoni PC-vel is meg lehet csinálni. A minőség persze talán más lesz, de még az sem biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Jaja... nagyon örülök neki. Alig várom a november közepét! Ennyit hajlandó vagyok adni érte, az előző kiadványért sajnáltam a 40k-t. + szerintem szebbek a borítók ezen. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Én sem cserélem már le csak a külseje miatt. Szóval ez még a Fox gondozásában kihozptt kiadvány.

Mondjuk az eszembe jutott, hogy az új trilógia esetében biztos nem várom ki a dobozt.

Megveszem rögtön BD-n és DVD-n is.

De aki egységességet akar, lehet, hogy jobban ját ha megveszi a fémeket és így tesz majd a 7. rész esetében is.

Lesz 7 fém sw BD-je.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem cserélem már le csak a külseje miatt. Szóval ez még a Fox gondozásában kihozptt kiadvány.

Mondjuk az eszembe jutott, hogy az új trilógia esetében biztos nem várom ki a dobozt.

Megveszem rögtön BD-n és DVD-n is.

De aki egységességet akar, lehet, hogy jobban ját ha megveszi a fémeket és így tesz majd a 7. rész esetében is.

Lesz 7 fém sw BD-je.

 

Kedves földim. Nem károgni akarok, de Magyarországon a Disney már nem ad ki BD-t sajnos. Reménykedjünk hogy a SW kivétel lesz. Ha nem, akkor marad angliai kiadású megvásárlása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Már a megjelenéskor 4000-4000 volt a PT és az OT is a szolnoki és a békéscsabai Media Marktban. A többi üzletükről nem tudok.

Kíváncsi vagyok megérte-e nekik majdnem féláron adni.

Nocsak! Én 7 alatt még nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Érdekes volt látni, hogy az alacsony energiájú fénykardok pengéje ugyanolyan "színhibás", mint az ep4-5-6 kardjai voltak a DVD-n. Ha jól rémlik, anno próbálták is megmagyarázni ilyesmivel a dolgot - aztán hála a magasságosnak, a BD-re helyrerakták.

 

A falcon-jelenetben a Bd-n is fehér a kard pár snittben, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.