Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Szerintem az, hogy KotOR alapú csak úgy kell érteni, hogy a régi Köztársaságban játszódik. A mezei embereknek és a legtöbb rajongóknak az, ami a régi Köztársaságban van, az automatikusan azt jelenti, hogy a KotOR az alapja. És ezért lesz baromira sokat szidott egy ilyen film, mert nem lesz az. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az jutott eszembe, hogy ha az Avatar folytatások talán mégse hozzák a várt szintet pénzügyileg, akkor talán mégse lesz olyan sok Avatar film, és helyette Star Wars-okat raknak be. És már előre készülnek erre is. De ez csak egy ötlet, hogy mi lehet a háttérben.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ugyan, mi nem öregszünk. :P Vagy ha mégis, akkor mindannyian együtt, és így nem tűnik fel. :D

(Kivéve, ha régi fórumtalis képeket nézegetünk :D)

 

A beúszó szöveghez én sem ragaszkodom. Véget ért egy korszak, egyébként is új lesz minden, legyenek az új trilógiáknak új névjegyei, jellegzetességei. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nemhogy a beúszó szöveghez ragaszkodnék, de még a Fox fanfárt is visszaraknám. Amúgy a Fallen Order játék ebből a szempontból is érdekes lesz, mert a Legends-es story központú játékok mind szöveggel kezdődtek.

bár mondjuk a BF2 story kampányánál sem volt :(

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

MSW podcast:

Jason has heard that there is a new Star Wars animated series in the works which is more central to the story than ‘Rebels’ or ‘Resistance’. Dave Filoni and Jon Favreau are behind the series but it isn’t connected to The Mandalorian. Jason knows more but doesn’t want to say at this time.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Erős egy ősz-tél elébe nézünk: Októberben elindul a Resistance 2. évada (bár nem a kedvencem, de azért meg-meg nézegetem), novemberben A Mandalóri + jön a Fallen Order, decemberben EP 9. csak az a kár, hogy most meg böjt van, igazán elteríthették volna időben őket jobban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 06. 26. - 0:17, Bence1997 írta:

De ha esetleg Ahsoka utolsó kalandját meséli el Filoni Ezra keresésével azzal sincs bajom, sőt!

 

No egy olyat én is megnéznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Erős egy ősz-tél elébe nézünk: Októberben elindul a Resistance 2. évada (bár nem a kedvencem, de azért meg-meg nézegetem), novemberben A Mandalóri + jön a Fallen Order, decemberben EP 9. csak az a kár, hogy most meg böjt van, igazán elteríthették volna időben őket jobban :D

Egy jó tipp: olvass képregényeket/könyveket. :D

 

Viccet félretéve, bizony, nagyon erős év vége lesz.

Én úgy csináltam volna meg, hogy a Resistance új évadját már szeptemberben elkezdeném, hogy aztán november közepére elérje az évad a felét, utána egy jó 2-2,5 hónapos szünet. Ezidő alatt a Mandi első fele lemegy novemberben és december elején, a december marad az EpIX -é, utána januárban a Mandi második fele lemegy, és amint vége, jöhet vissza a Resistance. Aztán amikor a Resistance -nek vége márciusban/áprilisban, jöhet a TCW hetiben, hogy miután vége lesz a nyáron, egy kicsit várva a kövi Celebration -ön elkezdődjön az új éra. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Egy jó tipp: olvass képregényeket/könyveket. :D

 

Azt csinálom fixen, az alap, na az lenne a durva ha azok sem lennének :D Nem sok olyan tartalom van ami magyarul elérhető és én nem olvastam :) a fordítások nálam, "gát" funkciót töltenek be, mert ha elkezdenék olvasni angolul is, akkor belefulladnék a tartalomba :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Erős egy ősz-tél elébe nézünk: Októberben elindul a Resistance 2. évada (bár nem a kedvencem, de azért meg-meg nézegetem), novemberben A Mandalóri + jön a Fallen Order, decemberben EP 9. csak az a kár, hogy most meg böjt van, igazán elteríthették volna időben őket jobban :D

A nyár általában ilyen uborkaszezon. :) Amúgy nekem is hiányzik a hype.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet én vagyok maradi, de számomra hiányzik, hogy már nem beszélünk Sith-ekről, hanem Ren Rendről, nincs olyan, hogy Darth... Oké valamit újítani kell, de nekem ez akkor is egy kicsit idegen. Bár lehet ezt is megfogom majd szeretni! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyenlőre csak egy bemutatót láttam, de ígyekszem bővíteni a tudásomat! Amihez itt is sokkal többet kell a témával kapcsolatban olvasgatnom. Amihez már hozzá is kezdtem! :)

Nyilván megvan egyébként a magyarázat, hogy miért Snoke és nem Darth Snoke, vagy miért Kylo Ren és nem Darth Kylo stb. Úgyhogy mint mondottam ígyekszem megszerezni a hiányzó tudást! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, SZKipi Padawan írta:

Egyenlőre csak egy bemutatót láttam, de ígyekszem bővíteni a tudásomat! Amihez itt is sokkal többet kell a témával kapcsolatban olvasgatnom. Amihez már hozzá is kezdtem! :)

Nyilván megvan egyébként a magyarázat, hogy miért Snoke és nem Darth Snoke, vagy miért Kylo Ren és nem Darth Kylo stb. Úgyhogy mint mondottam ígyekszem megszerezni a hiányzó tudást! :)

Ody szerintem arra a bizonyos kacajra gondolt a trailer végén.:)

 

Mit kezdtél el olvasni?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.