Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Érdekes dolgokat mond Kennedy. Állítólag rengeteget diskurálnak az Old Republic korszakáról, és már a tervezőasztalon van valami ezzel kapcsolatos projekt. :o 

De nekem az is új infó volt, hogy Palpatine visszatérése már az Ep7 idején tervben volt. 

 

 

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hát ha Palpatine visszatérésére lett felépítve a ST, akkor megemelem a kalapom

Ha tényleg így van, akkor remélem jól kifejti ezt az utolsó rész, és nem csak légből kapottnak fog tűnni a visszahozatala. Ha most megkérdeznénk, hogy ki az, aki az előző két részből sejtette, hogy az egész Palpatine visszatéréséhez vezet, szerintem kb. senki sem jelentkezne :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

3 éves lesz a hiátus és utána is csak minden második évben lesz egy film... :(

 

 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura belegondolni, hogy ha ebben az ütemben jönnek a filmek akkor egy év hiján 50 leszek mire eljutunk a két belengetett trilógia végéhez. Azért vissza fogom sirni azt az időszakot amikor évente jött egy cim. Mondjuk azt mondták hogy Rian és Benioffék összedolgoznak. Nem biztos hogy teljesen el lesz szeparálva a két trilógia. Lehet hogy lesznek kapcsolódási pontok és felváltva mennek majd. Ez a 3 dátum pedig lehet nem egy darab trilógiához tartozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz lesz kivárni az elkövetkezendő filmeket, ez tény, de ha a minőség is olyan lesz, akkor örömmel állok elé :) Addig meg maradnak nekem az élőszereplős és animációs sorozatok, meg ráfekszem az EU művekre is, ha az időm hagyja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kommentben olvastam a redditen és teljesen egyetértek vele, hogy ezzel a ritkítással a Disney a rossz leckét tanulta meg.

Ha a 2024-es filmnek a bevétele jóval nagyobb lesz, mint a Solo-nak volt, nem lesz nagy meglepetés, kár mindent arra a 6 hónapos szünetre kenni.

Nem volt túl érdekes a témaválasztás, nem volt marketing, csak rossz hírek jöttek a forgatásról és még ezer különböző ok kellett hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromira kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a filmek címe majd. Remélem tényleg a régi időkbe repülünk vissza. Az is édekes lesz, hogy kik lesznek majd az új főszereplők, mármint hogy ki játsza el majd el. Jó lesz ez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Brodie írta:

Egy kommentben olvastam a redditen és teljesen egyetértek vele, hogy ezzel a ritkítással a Disney a rossz leckét tanulta meg.

Ha a 2024-es filmnek a bevétele jóval nagyobb lesz, mint a Solo-nak volt, nem lesz nagy meglepetés, kár mindent arra a 6 hónapos szünetre kenni.

Nem volt túl érdekes a témaválasztás, nem volt marketing, csak rossz hírek jöttek a forgatásról és még ezer különböző ok kellett hozzá.

Ráadásul ha az ep.9 keres egy rahedli pénzt másfél évvel a Solo után akkor okkal merülhet fel, hogy most minek 3 évet várni a következőre? A választ mondjuk valszeg az Avatar körül kell keresni. A Disney most rengeteg franchise-t mozgat és igyekszik őket összehangolni. Az Avatar és az SW pedig az eddigi tapasztalatok szerint remekül megy decemberben. Szerintem az Avatar 2 és 3 jön 2020-ban és 2021-ben, a következő Star Wars 2022-ben, az Avatar 4 2023-ban....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánom, hogy a The Rise of Skywalker után lesz egy nagy szünet, ahogy azt sem hogy 2 évente fognak jönni a filmek. Így megmarad a "Star Wars film, mint esemény", nemcsak egy újabb filmpremier. Értitek mire gondolok. Plusz lesz bőven idő kidolgozni mindent. Sokkal átgondoltabban csinálhatják, nem kell kapkodni, így akár még a mostaninál is minőségibb tartalmakat kaphatunk a jövőben. És tényleg végigkíséri az életünket a Star Wars! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Ráadásul ha az ep.9 keres egy rahedli pénzt másfél évvel a Solo után akkor okkal merülhet fel, hogy most minek 3 évet várni a következőre? A választ mondjuk valszeg az Avatar körül kell keresni. A Disney most rengeteg franchise-t mozgat és igyekszik őket összehangolni. Az Avatar és az SW pedig az eddigi tapasztalatok szerint remekül megy decemberben. Szerintem az Avatar 2 és 3 jön 2020-ban és 2021-ben, a következő Star Wars 2022-ben, az Avatar 4 2023-ban....

Na ez meg a másik, hogy jó eséllyel az ep9 is szépen fog teljesíteni.

Ebben a cikkben azt írják, hogy 2021-ben jön az Avatar 2 és innentől váltogatnák egymást decemberben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ráadásul ha az ep.9 keres egy rahedli pénzt másfél évvel a Solo után akkor okkal merülhet fel, hogy most minek 3 évet várni a következőre? A választ mondjuk valszeg az Avatar körül kell keresni. A Disney most rengeteg franchise-t mozgat és igyekszik őket összehangolni. Az Avatar és az SW pedig az eddigi tapasztalatok szerint remekül megy decemberben. Szerintem az Avatar 2 és 3 jön 2020-ban és 2021-ben, a következő Star Wars 2022-ben, az Avatar 4 2023-ban....

Majdnem. Így jönnek majd az egyes filmek. Ez már hivatalos:

Avatar 2 - 2021. december 17.

Star Wars - 2022. december 16.

Avatar 3 - 2023. december 22.

Star Wars - 2024. december 20.

Avatar 4 - 2025. december 19.

Star Wars - 2026. december 18.

Avatar 5 - 2027. december 17.

Szerkesztve: - mui-ruy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, mui-ruy írta:

Én nem bánom, hogy a The Rise of Skywalker után lesz egy nagy szünet, ahogy azt sem hogy 2 évente fognak jönni a filmek. Így megmarad a "Star Wars film, mint esemény", nemcsak egy újabb filmpremier. Értitek mire gondolok. Plusz lesz bőven idő kidolgozni mindent. Sokkal átgondoltabban csinálhatják, nem kell kapkodni, így akár még a mostaninál is minőségibb tartalmakat kaphatunk a jövőben. És tényleg végigkíséri az életünket a Star Wars! :rock:

Na az én véleményem ennek a tökéletes inverze, de a kiutálást kockáztatnám, ha újra rákezdenék. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

És 2027 Star Wars mozi nélkül maradna? Nem kéne...

Inkább legyen felváltva  a két új Star Wars trilógia.

És 2020, 2021, 2023 meg 2025 is. 

Sajnos ez a Walt Disney Studio hivatalos bejelentése, ez már eldőlt. :( 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Brodie írta:

És sa2020, 2021, 2023 meg 2025 is. 

Sajnos ez a Walt Disney Studio hivatalos bejelentése, ez már eldőlt. :( 

Igen, ez sajnálatos. A 2027 az ötvenéves évforduló miatt az. Remélem kompenzálásként több regény jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Brodie írta:

Egy kommentben olvastam a redditen és teljesen egyetértek vele, hogy ezzel a ritkítással a Disney a rossz leckét tanulta meg.

Ha a 2024-es filmnek a bevétele jóval nagyobb lesz, mint a Solo-nak volt, nem lesz nagy meglepetés, kár mindent arra a 6 hónapos szünetre kenni.

Nem volt túl érdekes a témaválasztás, nem volt marketing, csak rossz hírek jöttek a forgatásról és még ezer különböző ok kellett hozzá.

Nem biztos. Itt jön be a képbe a nagy vesszőparipám, a kibeszélés és emésztés témaköre! Erre hihetetlen jó lesz ez az időszak! Azt meg elfelejtettétek, hogy a kiegészítő művek terén lesz termés rendesen! Nem gondolnám tehát, hogy uncsi lesz pl. a TROS utáni három év. Már be van jelentve a Mandalori második évad, jön a Cassian sorozat és a TCW, aztán meg ki tudja még mi? Szóval a lényeg, nem kell besz*rni. ;) 

 

Plusz ami a lényeg, hogy így megmarad egy iszonyat nagy eseménynek a mozis premier! Ezt a Soloval kezdtük elveszíteni. Most tök mindegy miért de ez az igazság.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nagyon reméltem, hogy a hiátus után évente jönnek a filmek. Egyik évben Rian, másik évben a GoT rendezőpáros trilógiája. Hát, ez van. A 2 év egyébként nem újdonság, hiszen most is ennyit kellett várni a trilógia következő részeire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.