Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lol mint valami régi Bond filmben nem lett volna egyszerűbb egy kép küldése? :D

Igazad van. :) Nyári Schachmeister Rajmund fb-n ott van kép. :) Garantálom egy találat lesz. :)

Most indultam el egyébként. ;)

 

Bennem még csak most tudatosult, hogy 1 óra és 45 perc múlva új Star Wars filmet látok, Az Ébredő Erőt. ;)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajmesz!

Itt vagyunk az utolso mozgolepso elott a vorosszonyeges plakatok elott. Rajtam Merry Sithmass feliratu polo van. :)

Tényleg? :D

 

Ne haragudjatok, hogy csak úgy elviharoztam elviharoztunk a film után de anyám már rettenetesen nyűgös volt ráadásul megint rendetlenkedett a szíve (mostmár minden OK). Pedig örültem volna, ha dumálhattunk volna a film után. Nem baj Donát ezt a fórumtalis dolgot megvutatjuk. :)

Indítványozom, hogy jöjjünk össze még egy vetítésre. (Most már láttam Imaxben, nincs ellenemre a 2D felirat. ;) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem őszinte a mosolyom :( többit spoiler gomb mögé rakom hátha valaki feltéved aki nem látta még

 

 

Hát kapásból sikerült egy olyan negyven éves körüli faszi mellé ülnöm aki szinte minden lófaszon kacarászott mint valami idétlen 5 éves ráadásul olyan kisstílű volt hogy az otthonról hozott cuccait ette, itta.

Amikor elkezdett beúszni a szöveg fülig ért a szám, tartott ez mindaddig míg Kylo el nem kapta a sugárnyalábot az Erővel amire tán még Yoda se lenne képes. Aztán ez a rohadt sok poén benne, oh Jesus why??? Még jó, hogy Kylo nem Sith, szégyent hozna a Rendre, mint valami elkényeztetett óvodás tör-zúz ha valami nem tetszik neki. Fojtson meg valakit ha dühös vagy mittudomén, de ne csapkodja darabokra a legközelebb eső tárgyat, ennyire erővel földhöz is vághatta volna magát vagy toporzékolhatott volna, minden estre a tekintélye az ment a levesbe (az ocsmány képéről ne is beszéljünk, de ez bocsánatos a casting volt a hibás, remélem a sebhely miatt többé nem veszi le a maszkot). Egyébként nem tudom Luke mit tanított neki dejarik-ot vagy szabakk-ot, de, hogy lenyomja egy full képzetlen ember...jó sérült volt, és Rey jól hadonászott a botjával, azt a tudást át tudta adaptálni valamelyest fénykardra is, de azért egy padawan szinttel ne érjen fel, azért később Kylo-t megpróbáljuk kihúzni a szarból, hogy "be kell még fejezni a tanítását" mondattal kérdés ez kinél mennyire sikerül, nálam nem.. Ha már harc, tök felesleges volt leszerződtetni a két csókát a Raid-ből ezért. Térjünk vissza Rey-re, ahhoz képest, hogy semmi képzést nem kapott elég jól nyomja a Force Pull-t meg a Mindtrick-et ezeken csak a fejemet ráztam (elmetrükknél reménykedtem, hogy valami beépített Ellenálló és max kapunk egy újabb poént hurrá!!!, hogy csak szívatta Rey-t.

És nem megölik Han-t!!! icon12.gificon12.gificon12.gif (OK ez szubjektív dolog ezt már a podcast-ben is mondtam, hogy ez nekem nem fog bejönni) Maz Kanata szórakozó helye: egy két "régi" fajt fájt volna belerakni Mr, Abrams??? Olyan volt mintha nem is a "mi" galaxisunk lett volna, ez egyébként az egész filmen éreztem(kihangsúlyoznám, hogy csak élőlények szempontjából) Ackbar meg a sullusti pilótát kevestelem, de még ez is elfogadható kategória, hisz nagy a galaxis. Most hirtelen nem is ugrik be Maz túlélte az ostromot? Mert akkor ugye szegényebbek lettünk egy csavaros sztorival hogyan is pecázta ki Anakin kardját a Bespinből. (egyébként mikor először megláttam az jutott eszembe, hogy akár Yoda fajából is lehetne lehet a füleit levágták, de lehet hülyeség :) )

Amikor sétáltunk kifelé egy 9éves körüli kiscsávó meg a bátyja (15-16) közötti párbeszédnek lettem fültanúja:

KisCsávó: -Na, hogy tetszett?

Bátyj huzza a száját -Nekem nem tetszett.

KisCsávó: -Szerintem szar volt.

Én nem lennék ennyire szélsőséges, hisz akadtak részek ahol ismét fülig ért a szám pl.: Falconos üldözés a Jakkun, de nem ez lesz életem kedvenc SW filmje, nem fogom ignorálni és lépten-nyomon fikázni, mint teszik azt egyesek a PT-vel, de dicshimnuszokat sem fogok róla zengeni és arról is letettem hogy még egszer moziban megnézem, majd lekalózkodom, majd ha lehet talán az újranézések majd enyhítenek rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előtte én több hangulatgerjesztésre számítottam.

2D feliratos: rajtam kívül senki nem tapsolt a végén,. aztán a feliratoknál valamicske....

IMAX szinkronos: azért lehetett érezni néha, hogy jólesően megakad a teremben a levegő :) bár taps nem volt itt sem. De az végülis nem premier, úgyhogy elhiszem neki.

 

Üres székek: szerintem sikerült annyi termet nyitni, hogy végül megoszlottak az emberek. Ráadásul a többség egy-egy hely volt, nem pedig összefüggő. Aki falkában akar mozizni, az az összefüggőre hajt gondolom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a hangulat! Először is megismerkedtem személyesen A Pécsi-vel, és beugrott, hogy már láttuk egymást és a star wars-on kívül több közös pontra is fény derült! :D

Már írtam a másikba, hogy az elején volt taps, meg hú-húú, a végén nem. De nekem ez is klassz volt, mert ilyet még nem tapasztaltam.

Egy két keresetlen beszólást tekintve kultúráltak voltak az emberek.

Példa:

 

Mikor Kylo leveszi a maszkot, valaki benyögte, hogy; "inkább húzd vissza!"

 

A lényeg, hogy remekül szórakoztam!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némileg én is csalódtam a premier megtekintésben, olyan szempontból, hogy sokan voltak képesek a büfében álldogálni, ahelyett, hogy időben elfoglalták volna a helyeiket. Már a reklám ment, mialatt még mindig üres volt rengeteg hely, és sokan elég későn foglalták a magukét. Úgy tűnt, hogy nem a rajongói körnek sikerült elsősorban jegyeket szereznie erre a vetítésre, hanem inkább az ügyeseknek. Nem véletlenül közülünk aki akart, még 11 előtt elintézte a vásárlást, amikor még alig lézengett egy pár ember a moziban.

 

Nem voltam ott, de tudom, hogy anno Bartha Zoliék szervezték az Ep3 premier vetítést, és ahogy hallottam, akkor abban a teremben mindenki tökéletesen odavaló volt. Most azt mondom, kár, hogy a korán kezdődő jegyértékesítés miatt nem tudtak egy olyan vetítést összehozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kérdésem annak szól, aki már látta szinkronosan: Készüljek fel rá, hogy ocsmány lesz a szinkron?

Nem volt semmi baj a szinkronnal. Bár swt csak szinkronosan láttam eddig, így nincs mihez hasonlítani :D

Pl tetszett hogy megtartották az ezeréves sólyom nevet, a hangok is maradtak a régiek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kérdésem annak szól, aki már látta szinkronosan: Készüljek fel rá, hogy ocsmány lesz a szinkron?

 

Engem kicsit zavart a light szó szerinti fordítása ami ugye a fény, az ilyen mondatokban, mint "Van benne még fény." fura volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a fordításban volt egy baromi durva baki, hamár a szinkronnál tartunk.

 

Rey BB-8-nek: Finn elvisz téged az ellenálláshoz.

közvetlenül ezután Rey Finnek: Nem mondtad még meg a neved.

Finn: Finn.

:pfff:

Nyilván a "him"-et sikerült így "félrefordítani", de számomra hihetetlen ez a figyelmetlenség.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szinkronhangok jók voltak?

Viszonylag tűrhető volt. Egyedül Kylo hangjàt csinálhatták volna meg jobban. Nem volt olyan rémes mint a szpotokban, határozottan jobb volt, de nem volt olyan jó, mint az original szinkronos előzetesben. De nagyon hamar meg lehet szokni. Összesítésben (a magyar szinkronhoz képest) egész jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért a fordításban volt egy baromi durva baki, hamár a szinkronnál tartunk.

Szinkronban is? Ugyanis a feliratban is így szerepelt! Pislogtam is azon, hogy most akkor mi van?

 

Egy kicsit én is többet vártam a premiermegtekintéstől, hallva a 10 évvel ezelőtti sztorikat és látva a képeket, videókat. Azon döbbentem meg először, hogy másfél órával a film előtt még szinte sehol senki nem volt a mozinál. Persze így zavartalanul tudtunk fotózni, de nagyon furcsa volt az egész. Kivételektől eltekintve tényleg ennyire sz*r közönséget fogtunk ki? :para:

Annak örülök, hogy több fórumossal is sikerült találkozni, nagy kár, hogy nem volt a film előtt vagy után egy hosszabb össznépi beszélgetés, lazulás, érezzük jól magunkat hangulat. Mondjuk ez nem teljesen igaz, mert néhányan már jóval a kezdés előtt találkoztunk, de sajnos a programtempó elég feszes volt, ami talán a munkanap számlájára is írható.

Ennek ellenére jó este volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra az este egyik fénypontja egyértelműen az volt, mikor közösen összegyűltünk a mozi előtt, és megismerhettünk egy csomó fórumos embert végre személyesen is. :)

 

 

Az szerintem is nagyszerű volt, az elő programokról nem is beszélve! Minden egybe véve ez egy emlékezetes, remek nap volt! Kivéve egy árnyékot ami rávetült. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra az este egyik fénypontja egyértelműen az volt, mikor közösen összegyűltünk a mozi előtt, és megismerhettünk egy csomó fórumos embert végre személyesen is. :)

Egyértelműen ez volt a legjobb része az estének :)

 

Akkor azért volt egy kicsit furcsa nekem, hogy Rey rákérdezett Finn nevére. :D

Ezért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra az este egyik fénypontja egyértelműen az volt, mikor közösen összegyűltünk a mozi előtt, és megismerhettünk egy csomó fórumos embert végre személyesen is. :)

Nagyon jól éreztem magam veletek. Remek volt a pizza, a társaság, a film előtti izgalmakkal teli várakozás... :) A film utáni kibeszélő a pesti esős hideg éjszakában meg hangulatos volt :D:P

Várom a következő talit, és a filmet, ami egy év múlva érkezik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra az este egyik fénypontja egyértelműen az volt, mikor közösen összegyűltünk a mozi előtt, és megismerhettünk egy csomó fórumos embert végre személyesen is. :)

Hát én csak azt sajnálom, hogy kb 3 percig tudtam veletek beszélgetni mert anyám feltétlen cigizni akart egyedül meg nem lehet elengedni a konyhába sem még GPS-el sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.