Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem Rey és Ren hajója valamint a TIE tetszik a legjobban. :) Egyébként vannak olyan szettek állítólag amik majd csak jövő év elején jönnek ki. A film első harmada van terítéken továbbra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi, micsoda új járműparkra ruháztak be ezek. Megtartanak bizonyos elemeket a régi Birodalomból, de ugyanakkor igyekeznek kifejezni, hogy ők nem ugyanazok. Nekem a szállítóegység és Kylo siklója jön be leginkább, ami azokkal a szárnyakkal a mandalori hajókra emlékeztet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik. De hol van Luke? Ez alapján lehet, hogy ebben a részben még kevésbé hangsúlyos szerepet kap? És mondjuk a trilógia másik két részében lesz fontosabb.

 

Finn kezében fénykard van... Valóban nemcsak egy sima rohamosztagos dezertőr lesz akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig kételkedem benne, hogy jedi lesz, eddig úgy gondoltam, hogy bár használja majd a fénykardot, de nem jediként hanem úgy mint Han az ep5-ben, csak kicsit gyakrabban. Az eddigiek alapján joggal támadhatott az az érzése mindenkinek, hogy Rey lesz majd az új jedi, ő volt leginkább középpontba állítva a trailerekben, concept artokon és a kiszivárgott hírekben is, valamint a már sokat emlegetett hangsúlyosabb női jedi szerepe is erre utalt. Nem kizárt, hogy az egyelőre két leginkább központi karakternek tűnő figura egyaránt jedi lenne, de nekem valahogy ez így fura lenne első klikkre így kétlem, hogy Finn ezt a szerepet tölti majd be, de tény, hogy ez a plakát okod ad némi találgatásra.

 

Szerintem amúgy a trilógia központi karaktere Kylo Ren lesz, ezt csak erősítik az újabb hírek róla, hogy nem egyértelműen gonosz figura. Egy negatív karakter előzetesen sosem tűnt még ennyire mély hátterűnek, Vader sem, hiszen az Új remény megjelenésekor mindenki csak egy kegyetlen félelmetes gyilkológépnek látta, a filmben sem utalta arra semmi, hogy több lenne ennél, csak megtudtuk, hogy egykor a jó oldalon állt, de ez még nem garancia semmire. Kylo viszont már most olyan teóriák középpontjában áll, amik Star Wars mércével igen komolyak, hogy mi igaz és mi nem ebből az más kérdés, de maga a jelenség nem lehet véletlen. Én személy szerint biztosabbnak érzem, hogy ő egy Skywalker/Solo rokon mint Rey.

 

SZERK:Uhh, bocsi valaki áttenné a spoileres topicba, kissé elnéztem a topic címeket, ezer bocs :S

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos szerintem is itt a helye a poszternek és a beszélgetésnek.

Lehet Jedi Finn, de szerintem a dezertőr rohamoszi már épp elég.

Fénykard és erőhasználat nem kéne neki. Persze utóbbi még nem biztos.

Reynek szánnám ezeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik. De hol van Luke? Ez alapján lehet, hogy ebben a részben még kevésbé hangsúlyos szerepet kap? És mondjuk a trilógia másik két részében lesz fontosabb.

Az eredeti mozis plakát lesz a fontosabb!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem amúgy a trilógia központi karaktere Kylo Ren lesz, ezt csak erősítik az újabb hírek róla, hogy nem egyértelműen gonosz figura.

Én azt is eltudom képzelni hogy majd a trilógia során át áll a jó oldalra.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Művészi szabadság ide, vagy oda Struzan azért a kardot eltalálhatta volna jobban is, mint a 2. résznél Obiét például(kép jobb oldala).

Elsőre nem is hittem, hogy Anakin kardja van Finn-nél, mert annyira Yodás a markolata alja..

kardok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

De a párologtató sem túl ötletes, a bespin-lépcsők meg már egyenesen rosszak..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem igazán jön be a poszter. Sem a színvilága, sem "Jedi Finn" Remélem a hivatalos ennél sokkal ütősebb lesz.

 

Maz Kanata viszont érdekes. Nekem is inkább úgy tűnik, mintha próbálná összeszerelni. Legalábbis itt a képen olyan, mintha éppen azon gondolkodna, mit hova kell tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noha nem az alkotó eddigi legigényesebb munkája, nekem összességében nagyon is bejön az a poszter :) Egyedül talán a kék TIE-fighter minták nem kellettek volna bele.

Han totál kilóg az egészből elhelyzezésileg, és Boyega feje meg nagyon furi. Ha az alja le lenne vágva még kiegyeznék vele, de sajna ez nagyon gyengus. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagyon rövid leírás Constable Zuvio karakteréről, ami a játék dobozának hátuljáról való.

 

"A vigilant law officer on a mostly lawless world. The tough and humorless Constable Zuvio keeps order in a frontier trading post."

 

Forrás

 

Kiváncsi leszek erre a karakterre a filmben.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.