Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Proli, de tényleg ennyi esélye lenne (lesz) Finnek Kylo Ren ellen. Semmi.

 

Amikor kűzd a rohamosztagossal, az a jelenet csak és kizárólag azért kerülhetett a filmbe, hogy ne röhögjük körbe, amikor kardot ránt Kylo Ren ellen. Minimális súlya legyen már annak a "végzetes" kimenetelű viadalnak.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A biztonság kedvéért ide rakom:

 

Megvan, hogy miről fog szólni a következő Star Wars

 

Valójában ez egy gazdasági fejtegetés, hogy miért volt törvényszerű a Birodalom bukása utáni káosz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A People magazinban megerősitették Snoke magasságát, 7 láb magas és nagyon nagyon vékony testalkatú. Kiváncsi leszek a kinézetére.

 

1 láb az 30,5 cm

7 láb az 213,5 cm

 

Olyan magas, mint egy predator, de nem magasabb Csubinál, aki 228 cm magas.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A People magazinban megerősitették Snoke magasságát, 7 láb magas és nagyon nagyon vékony testalkatú. Kiváncsi leszek a kinézetére.

Szóval Ő is vékony..Csak azért jegyzem meg, mert Kylo is az.

Van az a maszk nélküli kép Driver-ről a havas tájon rohamoszi kísérettel.

Ott szerintem nagyon vékony a lába. Szóval ilyen nádszálak ezek a Renek?! Már nem is félek tőlük!;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy figurázik már a stormi. :cool:

 

Az jutott eszembe ezzel kapcsolatban, hogy ugyan minek egy rohamosztagosnak egy "fénykard álló" fegyver, ha elvileg mostanában nem is nagyon találkozhattak olyan ellenféllel aki olyat visel(ugye Luke remete) hmm.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jutott eszembe ezzel kapcsolatban, hogy ugyan minek egy rohamosztagosnak egy "fénykard álló" fegyver, ha elvileg mostanában nem is nagyon találkozhattak olyan ellenféllel aki olyat visel(ugye Luke remete) hmm.gif

 

Szerintem az nekik olyan, mint nálunk a gumibot. Közelharcra, nem halálos fegyvernek.

 

Viszont az is lehet, hogy Han és Luke már egyáltalán nem barátok, sőt, Han Luke-ot tartja felelősnek Kylo sötét oldalra térése miatt, és egyáltalán nem akarja látni többet, hiszen az egykori barátja vallott kudarcot a fiával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az nekik olyan, mint nálunk a gumibot. Közelharcra, nem halálos fegyvernek.

 

Az még nem magyarázza, hogy miért áll ellen a fénykardnak, valószínüleg direkt csinálták olyanra, de ki ellen mikor Luke elvonultan él vagy...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az nekik olyan, mint nálunk a gumibot. Közelharcra, nem halálos fegyvernek.

 

Viszont az is lehet, hogy Han és Luke már egyáltalán nem barátok, sőt, Han Luke-ot tartja felelősnek Kylo sötét oldalra térése miatt, és egyáltalán nem akarja látni többet, hiszen az egykori barátja vallott kudarcot a fiával.

 

Tibi, inkább azt írd meg, hogy szerinted miért volt jelen a Skellig Michael szigeten egy kaszkadőr koordinátor? Minden reményem oda Luke szerepét illetően...hátha, te többet tudsz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez a kép nem kamu, akkor gyakorlatilag biztos vagyok benne, hogy Snoke=Plagueis (ez egy régi kémjelentésben is benne volt, amiből azóta minden bejött, pl a szuperfegyver a havas bolygón, stb.) És a nemrég megjelent cikk, miszerint Snoke lelkileg és testileg is sérült, szintén ezt támasztja alá. Én nagyon örülnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibi, inkább azt írd meg, hogy szerinted miért volt jelen a Skellig Michael szigeten egy kaszkadőr koordinátor? Minden reményem oda Luke szerepét illetően...hátha, te többet tudsz. :D

 

Szerintem ott már a 8. rész elejét vették fel, amikor a gonoszok rajtuk ütnek Luke-on és Rey-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan! Mi van ha a kettő közt van az igazság. Én nem tudom, hogy mi kánon és mi nem mostanában, de úgy tudom Plagueis halott.

Csak adhatunk Palpi szavára. És mivel a kinézete nem derül ki palpi beszámolójából, lehet, hogy csak felhasználják az eddig használt Plagueis dizájnokat Snoke-hoz.

Röviden:

Nem Plagueis, csak Ő alapján formálták meg. Ja és csak mellékesen jegyzem meg, hogy nekem ez tetszik, tetszene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmit nem tudunk róla a filmekből, csak amit Palpatine Anakinnak mondott. Palpatine-nak pedig nem kell feltétlenül elhinni mindent, ezt tudjuk. :P És az egész sztoriban DP volt az első karakter aki rájött a halhatatlanság titkára, egyáltalán nem lenne fura, ha megmentette volna magát, aztán valaki (Kylo?) segített volna neki rehabilitálódni (bár Snoke így is eléggé megtört állapotban lesz, mint tudjuk). Szerintem ennél nagyobb összekötő kapocs nem is lehetne a PT-vel, de ha egy semmiből jött vadi új gonosz erőhasználó nektek jobban fekszik, szívetek joga, én szeretnék minél több kapcsolódási pontot a sztori egészével, és ez még csak nem is lenne erőltetett (mint mondjuk egy Darth Maul feltámasztás, vagy sorolhatnám), mert kb. adja magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.