Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem elég erőltetett lenne az hogy a gonosz most már állandóan páncélt viseljen, vagy rosszarcú legyen. Mi lenne ha angyalarcú, páncélmentes gonoszt csinálnának?

Ezt most tényleg komolyan írtad? ... A filmek, mesék alapvonása, hogy a gonoszok - általában !!!!!! - nem túl barátságos külsejűek. A SW-ra is ez a jellemző: Maul, Sidi, Grievous, Vader. Egyik sem épp "angyalarcú". Egyébként a páncél nem feltétlenül azt jelenti, hogy sérült, légzőmaszk kell neki, hanem szolgálhat szimplán megfélemlítésként - így értelmet is nyerne a film munkacíme. És ha merőben máshogy néz ki, mint Vaderé, akkor annyira erőltetett sem lesz, ha jól megcsinálják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szívesen fogadnám a Vader-páncélt valamilyen kultikus aspektusból. Szóval lehetne valamiféle ereklye vagy kiállított darab valami kegyhelyen. Mindenképp az egyik legjelentősebb Erőhasználó és a Saga főszereplőjének legjellegzetesebb dolga. Nagyon jó visszautalás lehet, mutathatja hogy nem merült feledésbe és emlékeztethet mindenkit Anakin rossz oldalára is.

Az is simán jó, ha ilyen-olyan visszaemlékezésekbe, holokronokba, egyéb felvételekbe stb. fűzve jelenítik meg.

 

Amit nem szeretnék az az, hogy valami új arc viselje, az új gonosznak legyen hasonló stb.. A pécsi jól mondja, a páncél egy kényszer volt, megvolt a maga elengedhetetlen funkciója, nem kedvtelésből vagy a tekintély miatt hordta Vader. Másrészt pedig ez a páncél Vader-hez kötődik és az ő börtönét, lelki dilemmáit stb. szimbolizálja. Tőle elválaszthatatlan, vele együtt üt igazán. Ha másnak is ilyen vagy ehhez nagyon hasonló lenne, az valószínűleg rajta nem állna ilyen jól (nem passzolna hozzá, nem működnének jól együtt), másrészt meg a Vader-jelenséget rombolná vmilyen szinten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából attól függ milyen beállítottságú lesz a az új főgonosz(ok), mert ha a legtöbb problémáját a fénykardjával oldja meg akkor kifejezeten praktikus ha páncélt visel, de ha olyan lesz, mit Palpatine aki inkább manipulál, becsap, hazudik stb. a céljai érdekében akkor felesleges rá :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye még mindig van azaz erős pletyka, hogy Adam Driver nem más, mint Han Solo és Leia "félresikerült" gyereke, aki áttér a sötét oldalra.

Mivel az öröklődés általában egy generációt átugrik (minden gonosz hajlam már megtalálható az unokába és külsőségek), nem is meglepő, hogy ugyanolyan szép nagy magas emberke, mint Anakin volt, és nem olyan közepes méretű, mint a szülei.

 

Szóval Adam Driver karakterét, ahogy a sötét oldal bűvölgeti, csodálattal tekinthet nagyapjára, roppant mód tisztelheti őt. Micsoda nagy ember is volt ő a galaxisban, az egyik legismertebb Sith nagyúr, gondolhatja. A nagyapja öröksége a páncélja, a megjelenése, a tekintélye. Fiatal "gyakornokként" magára is húzhatja, csinálhat egy másolatot, hogy utánozhassa a nagypapit.

 

Na majd kiderül :D:cool:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nagyon laza ez a Márk. :D

 

BHiyL5c.jpg

 

Mindig azt mondták, hogy rosszul néz ki, sokat öregedett, pedig valójában semmi probléma vele, ha éppen vigyáz a testére. Jövőre éppen annyi idős lesz, mint amennyi Alac Guiness volt az Új Remény idején (63). Ég és föld a különbség, Mark 10 évet simán letagadhatna.

 

4924-6_alec-guiness.jpg

 

470_2819034_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

452625892.jpg?w=747

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rohadt jók ezek az összehasonlítások! Hamill tényleg top formában van. Teljesen kész vagyok már! Mit meg nem adnék, hogy láthassam full jelmezben és öreg Obi-s attitűddel. Egyébként is az EPVI -os Luke a kedvencem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Domhnall Gleeson és Max von Sydow karaktereiről voltak már hírek? Eddig minden első körben bejelentett színész szerepéről volt kisebb nagyobb hír, de körülöttük nagyon nagy a csend.

 

Mark Hamill tényleg hihetetlenül jó formába hozta magát, szerintem egész életében várta, hogy újra eljátszhassa Luke-ot látszik az öröm az arcán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rohadt jók ezek az összehasonlítások! Hamill tényleg top formában van. Teljesen kész vagyok már! Mit meg nem adnék, hogy láthassam full jelmezben és öreg Obi-s attitűddel. Egyébként is az EPVI -os Luke a kedvencem. :P

Nekem az EpIV-es Luke a kedvencem, de lehet, hogy ez az új, öreg és bölcs Jedi mester formája kiüti őt a nyeregből. Nekem is nagyon szimpatikus már a képeken is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Domhnall Gleeson és Max von Sydow karaktereiről voltak már hírek? Eddig minden első körben bejelentett színész szerepéről volt kisebb nagyobb hír, de körülöttük nagyon nagy a csend.

Az ő karakterükről semmit nem tudni.

 

Nekem az EpIV-es Luke a kedvencem, de lehet, hogy ez az új, öreg és bölcs Jedi mester formája kiüti őt a nyeregből. Nekem is nagyon szimpatikus már a képeken is. :)

Nekem az EPVI -os Luke a kedvencem, így nem kis kíváncsisággal várom a bölcs öreg Jedi verziót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmuneverzum cikke szerint esély van még egy nagy visszatérő figurára:

http://www.filmuniverzum.hu/star-wars-vii-visszater-egy-regi-ismeros/

Véleményemet ide is berakom...

Sajnálnám, ha így lenne..Eredetiséget várok, újdonságot várok.

Ez már a “kiválasztott-sztori” lényegét magát az “egyensúlyba hozást” teszi semmissé. Ha meg az lesz a rajongói vagy akár a hivatalos magyarázat, hogy az egész elodázódik, az olyan Terminátor 3-as nem?

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én nem is tudom. Úgy félig-meddig tartanám jó ötletnek a visszatérését. Mert hát ő az egyik kedvenc sith-em, és én őt tartom a legnagyobb gonosznak a Star Wars Filmuniverzumában. Viszont megnéznék egy újabb gonosztevőt is az epVII-ben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Latino Review és egy olyan pletykával, ami már azelőtt keringett, hogy egyáltalán elkészült volna a forgatókönyv. Ennyi erővel a Blikk cikke is lehetne forrás. Viszont örömmel látom, hogy a Filmuniverzum még él. :D

 

A legtöbb, amit el tudok képzelni, hogy szerepet kap az állítólagos flashbackben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Márk is megkapta zuhanyt :D:

 

 

 

A legtöbb, amit el tudok képzelni, hogy szerepet kap az állítólagos flashbackben.

 

Igen, én is flashback-re és/vagy felvételre/hologramra tippelek.

 

Ezek valamelyikével én is elégedett lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy Abrams kaliberű rendező akkora barom legyen, hogy konkrétan visszahoz egy Vader-t, Yoda-t vagy Sidious-t. Ha szerepelnek, akkor az lehet flashback, lehet videófelvétel, lehet holokron, lehet valami látomás, lehet Erőszellem stb.. Ezek mind remekül működhetnek, de élőben alapjaiban döntenék romba nemcsak az új trilógiát, de a teljes Saga-t is, szóval nem fog ilyen történni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.