Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Itt lehet magyarázat a végére:

 

 

Egészen pontosan, hogy hogyan lehettek terhes nők a végén:

 

circle_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Azt is írják, hogy a mi esetünkben a terhes nő a halála után egy másik körre esett, ahol automatikusan felismerték, hogy van még "élet" a körön, ezért lett döntetlen a végén. De ha a terhes nő nyerne, akkor egy körön lenne az összes "maradék élet", magára nem szavazhat, így nyer.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapból én is elmentem volna a film mellett az tett kíváncsivá, hogy egy cikk fejlécében láttam, hogy ugyanaz a rendezője, mint a Durr, Durr és csóknak az film pedig anno nagyon tetszett, ha még nem láttad szerintem feltétlen nézd meg.

 

És ahogy most jobban utánanéztem a palinak a Vasember 3-at is ő rendezte, az már szinte elhanyagolandó, hogy minden Halálos Fegyverhez is van köze mint író :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ez lenne a nyolcadik Tarantino-film, azt nem tudom, de akárhogy számolom, nem jön ki. Persze azokat én sem számolom közé, amelyekben Tarantino csak színész, producer esetleg forgatókönyvíró volt, de a klasszikus Tarantino-filmek száma szerintem így is 9.

 

Kutyaszorítóban, Ponyvaregény, Jackie Brown (szégyen, de ezt még nem láttam), Kill Bill 1, Kill Bill 2, Halálbiztos, Becstelen brigantyk, Django és Aljas nyolcas. Ez 9 film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kutyaszorítóban, Ponyvaregény, Jackie Brown (szégyen, de ezt még nem láttam), Kill Bill 1, Kill Bill 2, Halálbiztos, Becstelen brigantyk, Django és Aljas nyolcas. Ez 9 film.

 

Amúgy ha az szégyen akkor én elbújok, mert a Kutyaszorítóbant és a Halálbiztost csak félig-meddig láttam a Jackie Brownból meg pár jelenetet.:)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább én fogok elbújni mert én csak a Billeket, a brigantisat és a Djangósat láttam teljesen QT rendezései közül. :D Azok bejövögettek.

A Halálbiztosból és a nyolcasból semmit se míg a többiből pedig csak pár jelenetet láttam de azok nem tetszettek így nem is próbálkoztam tovább velük. A nyolcast amúgy meg fogom sasolni amint kedvem lesz hozzá. Már majdnem két hete beszereztem úgyhogy ideje lenne sort kerítenem reá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ha az szégyen akkor én elbújok, mert a Kutyaszorítóbant és a Halálbiztost csak félig-meddig láttam a Jackie Brownból meg pár jelenetet.:)

 

Akkor én mit mondjak? Egyiket sem láttam teljesen végig vagy semennyire! :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magamra gondoltam elsősorban, természetesen nem jelent semmit, ha valaki nem szereti Tarantinót, elég megosztó figura.

 

A Halálbiztos valóban nem nagy szám, viszont szvsz a Kutyaszorítóban jobb film mint a Ponyvaregény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Aljas nyolcas nekem tetszett, én annyira nem ismerem Tarantinot, nem vártam a filmtől sokat, a western műfajt pedig amúgy is szeretem. Maga a western környezet tálalása, a Vadnyugat hangulata ott van benne erősen, nekem átjött. Amúgy Tarantino miben olyan különleges, vagy megosztó, ez nekem kimaradt??

Szerkesztve: - Master
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyébként kifejezetten tetszett az Aljas nyolcas is. Az eleje kicsit döcögős és önismétlő volt de a végére szerintem baromi jó lett.

 

A két említett mélypont nekem sajnos óriási mértékben meghatározta az összélményt - s igaz ez akkor is, ha a végén kétségkívül voltak benne jobb pillanatok is.

 

Elolvastam, le vagyok lombozva. Legalább nem lesznek az egekben az elvárásaim.

Lehet, hogy két western közt kellett volna egy kitérő Tarantino-nak. sci-fi? :evil:

 

Lehet. De ez nekem nem attól lett gyengébb, mert ez is western... sokkal inkább a hosszúságától és az "explicizmus"-ától.

 

Az Aljas nyolcas nekem tetszett, én annyira nem ismerem Tarantinot, nem vártam a filmtől sokat, a western műfajt pedig amúgy is szeretem. Maga a western környezet tálalása, a Vadnyugat hangulata ott van benne erősen, nekem átjött. Amúgy Tarantino miben olyan különleges, vagy megosztó, ez nekem kimaradt??

 

Ő egy hatalmas geek, egy tékásból lett filmes, aki sosem tett lakatot a szájára, aki mindig nagy ívben sz*rt a hollywoodi szabályokra. Talán pont ezért - a szabályok be nem tartása miatt - lett kultrendező, a stílusa, a dialógusai nekem valahogy mindig bejöttek. Most is, csak sok volt a tarrbélás töltelék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maze Runner: Scorch Trials

 

Nem kedvelem a műfajt (tinihősok a csapból is), de az első részben volt valami.

A legyek ura hangulat, hogy nem tudtam hova fut ki. Érdekes volt végigizgulni.

A második rész viszont elérte, hogy tuti ne nézzem meg a harmadikat.

 

Hogy ez is zombi-apokalipszisbe torkolljon, számomra óriási csalódás. Z-világháború, TWD, Wayward Pines és még lehetne sorolni. Elég! És hiába ijesztgetnek. Semmi hatása nem volt a dolognak.

 

Nem tudom milyen a könyv, de nem is érdekel.

Megy a többi közé a "levesbe"..Inkább a klotyóba..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már anno is mondtam, hogy az első rész egyetlen értékelhető dolga a Labirintus és a köré épült misztikum és mivel a következő részekben az nem lesz így erősen kétes az üdvösségre jutásuk.

 

Én sem rajongom a műfajért, viszont ami most mégis elkezdett érdekelni a trailere láttán az "A beavatott-sorozat"-ból az új rész. Az eddigieket csak úgy néztem meg ha már nagyon nem volt semmi amit nézhettem volna, de ez az új most kifejezetten érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maze Runner: Scorch Trials

 

Nem kedvelem a műfajt (tinihősok a csapból is), de az első részben volt valami.

A legyek ura hangulat, hogy nem tudtam hova fut ki. Érdekes volt végigizgulni.

A második rész viszont elérte, hogy tuti ne nézzem meg a harmadikat.

 

Hogy ez is zombi-apokalipszisbe torkolljon, számomra óriási csalódás. Z-világháború, TWD, Wayward Pines és még lehetne sorolni. Elég! És hiába ijesztgetnek. Semmi hatása nem volt a dolognak.

 

Nem tudom milyen a könyv, de nem is érdekel.

Megy a többi közé a "levesbe"..Inkább a klotyóba..

 

Érdekes, nálam azt váltotta ki, hogy azonnal ki kellett olvasnom a trilógiát. És nagyon várom az előzményül szolgáló könyvtrilógiát is.

Wayward Pines dettó. Sorozat megtekintése után azonnal könyvtrilógia kiolvasási kényszer szindróma. :P És nagyon várom a sorozat 2. évadát is, aminek már semmi köze nem lesz a könyvekhez.

Ahány ember annyi ízlés ;)

 

A Beavatott-sorozat eddigi első két részét csak most a napokban néztem meg (pont mert a 3. rész elkezdett engem is érdekelni a trailere alapján) és láss csodát tetszett. Valószínűleg a könyveket is el fogom olvasni.

 

Kezdek félni. Lehet, hogy ekkora baj van az ízlésemmel?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.