Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Atya ég, ilyen gáááááz CGI-t régen láttam blockbusterben. Szerintem az első Karib-tenger kalózaiban is jobbak voltak a trükkök, pedig az 14 éves film! Oké, van még idő a premierig, addig kikupálhatják, de ezt a minőséget én trailerben sem engedtem volna meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejön. Én inkább abban látom a problémát, hogy kezdenek kifogyni a létező kalóz legendákból (pl: Fekete Szakál), de a szereplők és a látvány még mindíg elviszi a show-t. Javier Bardem jó arc, és ez egy antagonistánál nem utolsó szempont. Én bizakodom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább abban látom a problémát, hogy kezdenek kifogyni a létező kalóz legendákból (pl: Fekete Szakál),

Mi? Hogy kifogyni?

A teljes franchise-ban ő az egyetlen létező kalóz. A többi kalóz mind fiktív karakter. Csak néhány ismert kalóz Fekete Szakál idejéből:

Charles Vane, John "Calico Jack" Rackham, "Black Sam" Bellam, Anne Bonny stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi? Hogy kifogyni?

A teljes franchise-ban ő az egyetlen létező kalóz. A többi kalóz mind fiktív karakter. Csak néhány ismert kalóz Fekete Szakál idejéből:

Charles Vane, John "Calico Jack" Rackham, "Black Sam" Bellam, Anne Bonny stb.

Én nem legendás kalózokról beszélek, hanem kalóz, vagy tengerész legendákról (pl. amiket eddig sikerült megfilmesíteni: kraken, bolygo hollandi, folt a tenyéren, elátkozott kincs) Most kellene valamilyen kampókezes kalóz, olyan még nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor folytatódjék a kalózkodás. Gáz CGs tréler után gáz poszter. :D

 

16itdoh.jpg

 

----------------------------------------------------

 

 

Úgy érzem hogy Emmácskába is belezúgtam. :love:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem legendás kalózokról beszélek, hanem kalóz, vagy tengerész legendákról (pl. amiket eddig sikerült megfilmesíteni: kraken, bolygo hollandi, folt a tenyéren, elátkozott kincs) Most kellene valamilyen kampókezes kalóz, olyan még nem volt.

Jah bocsesz. Ez igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szeretem a Karib-tenger kalózai első két részét, azok megunhatatlanok, a zenéjük is szuper, a harmadik se lett rossz és nekem tetszett a Will & Elizabeth történet lezárása is. Nekem már a negyedik rész sem hiányzott, bár az is nézhető volt. Viszont most sokkal jobban várom a Szépség és a szörnyeteget, mint ezt az ötödiket. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valami érdekeset és izgalmasat fogok látni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Logan. Eddig mindegyik X-men film tetszett. Tavaly az Apokalipszis különösen nagy élmény volt. De úgy tűnik el kellett jönnie 9 film után annak az időnek, amikor eljön az első csalódás. A Logan-nal megtörtént ez is. Ritkán érzem azt, hogy adott filmet kár volt moziban nézni (vagy egyáltalán megnézni). A legjobb pillanatok ellenére kegyelemből se tudok egy gyenge közepesnél jobbat adni, és azt is csak azért, mert szeretem Jackman Rozsomákját és Stewart X Professzorát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes a legtöbb helyen azt olvasom hogy a legjobb képregényfilm The Dark Knight óta.

Meg a legtöbb helyen lehúzták a sárga földig az első Wolverine filmet, ami Revannak meg tetszett. Ízlése és pofonok és Revan izlése speciel elég más mint az itteni többségé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl komor, túl sötét, túl erőszakos, túl sok halál, túl sok reménytelenség, túl depressziós. Rozsomák és X Professzor sorsa nagyon dicstelen. A

haláluk abszolút nem tetszett.

. Az apa-lánya kapcsolat ábrázolása is elég béna több helyen. A brutalitás ábrázolását több helyen is izzadságszagúnak éreztem. Mintha az lett volna a cél: minél véresebb, annál menőbb. Hát ez nálam most nem jött be, nagyon céltalannak éreztem. A zene is abszolút pocsék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl komor, túl sötét, túl erőszakos, túl sok halál, túl sok reménytelenség, túl depressziós.

Ez akkor nem feltételemül a film hibája inkább a stílusé. Ez a darkos, komor, depresszív hangulat valószínűleg neked alapból nem jön be.

 

Meg a legtöbb helyen lehúzták a sárga földig az első Wolverine filmet, ami Revannak meg tetszett. Ízlése és pofonok és Revan izlése speciel elég más mint az itteni többségé.

Nem csak az itteni többségtől inkább az általános többségtől. Mert az itteni többség véleménye az említett a filmekben megegyezik az általánossal. Nincs ezzel baj nem azért mondom. Én pont a Deadpool vagyok így nekem az nem jött be az általános vélekedéssel ellentétben.

 

Ha már Deadpool itt egy Teaser.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes módon például A sötét lovag nálam nagyon bejött. Az egyik kedvenc Batman filmem és egyik kedvenc képregény adaptációm. Bár én úgy érzem, hogy azért A Sötét lovagban nincs ennyi komorság és sötétség, valamint nem ennyire depressziós hangulatú.

Könyvek esetében is elég sok komor és sötét hangulatú művet olvastam. Dan Abnett inkvizíciós regényeiben is vannak ilyen érzések, mégis a kedvenceim között ott vannak.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes módon például A sötét lovag nálam nagyon bejött. Az egyik kedvenc Batman filmem és egyik kedvenc képregény adaptációm. Bár én úgy érzem, hogy azért A Sötét lovagban nincs ennyi komorság és sötétség, valamint nem ennyire depressziós hangulatú.

És nem R besorolású.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig nemhogy messze a legjobb Farkas film (mondjuk azt a kettőt nem nehéz megugrani :D ), de egyértelműen top 3 az X-men filmek között. Az R besorolás nagyon jót tett Logannak, végre nem kellett visszafogni a karakterét, de Xaviernek is megvoltak azok a jelenetei, amik eddig nem fértek bele :D

 

Nagyon jó lett Logan történetének lezárása is, bár azért szívem legmélyén remélem, hogy Ryan Reynolds még rábeszéli egy cameora a Deadpool 2-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam a Logant nekem tetszett.

Tény hogy nagyon brutális de végre nem a megszokott szuperhősfilm .

Az eddigi legjobb x-men film, ha nem a legjobb.

Viszont kellett volna elé egy film ami elmagyarázza mi lett a mutánsokkal, sulival. Ugyan ez van az eljövendő múlt napjaival is, oda is kellett volna egy előzmény film. Nem láttuk hogy támadtak a robotok hogy kényszerültek a mutánsok menekülésre.

Nem tetszik ez a túl nagy időugrálás. Mintha egy sorozatból kihagynánk egy évadot.

Viszont nem értema Logan nálunk miért 16os korhatárt kapott. Ennél sokkal kevésbé durva filmek kaptak 18as karikát. Egy anya ki is vitte a gyerekét a moziból.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.