Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

2023. 06. 03. - 12:04, NorbiLordi írta:

Nem olvastam, köszi hogy belinkelted :)

 

Szívesen! :)

 

 

Idézet

Leone jól felcsigázott, hogy még extrémebb lesz mint a 2. Nem tudom, hova lehet még fokozni, de tartok tőle, hogy megoldja :D

 

Legfeljebb mi is kidobjuk a taccsot vagy elájulunk. :D

Amúgy nekem elég lenne ha csak kicsit fokoznák. Nem azért mert attól tartok hogy rosszul lennék hanem nem akarnám nagyon húzni a számat amiatt hogy túlságosan túltolták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Rog írta:

Legfeljebb mi is kidobjuk a taccsot vagy elájulunk. :D

Amúgy nekem elég lenne ha csak kicsit fokoznák. Nem azért mert attól tartok hogy rosszul lennék hanem nem akarnám nagyon húzni a számat amiatt hogy túlságosan túltolták.

 

Annyira nem tartok tőle, hogy túltolnák, a 2. részre is sikerült úgy fokozni, hogy nem éreztem annak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Túlzottan azért én se parázok miatta. :D

 

Én úgy látom Leone-n, hogy eléggé tudja mit szeretne csinálni. Ha jól emlékszem amúgyis trilógiában gondolkozott. Persze kellett hozzá, hogy az 1. résznek ekkora sikere legyen, de nem csak azért készülnek a filmek, hogy addig húzzák le a rókabőrt róla amíg lehet, hanem van egy koncepciója. Emiatt is gondolom azt, hogy nem fogja ANNYIRA, túltolni :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval Jason Statham barátnőjét a filmben az a Megan Fox fogja játszani, akit a Transformers 3-ra lecseréltek Rosie Huntington-Whiteley-re, aki a való életben Jason Statham felesége. Szegény fickó. :) 

Az első két The Expendables nekem nagyon tetszett, a harmadik viszont fájdalmasan erőltetett és unalmas lett. Azután ebben a negyedikben sem bízom túlságosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@NorbiLordi

Ezúttal a Variety csapott le a Terrifier témára. Leone nagy elhivatottsággal tervezgeti a sztori hátralevő részét.

 

‘Terrifier 3’: Cineverse Acquires North American Rights; Director Reveals How He’s Planning to Top Gory Sequel: ‘I Can’t Let the Fans Down’ (EXCLUSIVE)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sokkal korábban kiderült hogy az eredetileg majdnem három órásra tervezett muvi két részletben kerül fel és mindkettő kap egy-egy hosszabb R verziót melyek valamivel a lájtosabb verziók megjelenése után lesznek elérhetők. Az lájtosabb első rész ahogy tervezték december huszonkettedikén jelenik meg. A második megjelenési idejéről csak annyit tudni hogy nem kell sokat rá várni.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Megnéztem a D&D filmet jó volt és szórakoztató, de megértem, miért nem lesz folytatás. Franchise indítónak gyenge. Szvsz egy high fantasy filmnek sokkal epikusabbnak kellene lennie, már ha tényleg egy franchise első filmjének szánják. Értem ez alatt, hogy hőseink kalandjainak egy nagyobb konfliktusba kellene kapcsolódnia, amit egy nagy csata zár, amelyben különösen nagy jelentőségű tettet hajtanak végre vagy esetleg a háttérben végrehajtott cselekedeteiknek van hatása a csatára, mint pl a GYU vagy a Hobbit filmek, de a SW Saga filmek is ezt a szisztémát követik. Bár nem ismerem a D&D világát, de gondolom össze lehetne valami ilyet is dobni belőle. Aztán ha megvan egy magtrilógia ezen nyomvonalon felépítve, utána jöhetnének a spin-offok, aminek inkább elmegy a Betyárbecsület.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valami hír Ridley Scott Napóleon című fimjéről? Mikor jön pontosan? Lesz-e hazai mozibemutató? Egy jó kis történelmi film igazán jólesne.

 

A Dungeons & Dragons filmhez. A film kitűnően átadta, milyen egy asztali szerepjáték kaland és jó bemutatót adott a Forgotten Realms világához. Igazat adok a készítőknek abban, hogy egy jó filmet kell először összehozni, nem pedig elindítani, valami mega-giga történetszálat. Sokkal fájdalmasabb lett volna a folytatás hiánya, ha nem kap kerek végkifejletet a sztori. Biztos tisztában voltak vele, hogy a fantasy még mindig mostohagyermek. Az elmúlt huszonvalahány évben A Gyűrűk Ura, a Harry Potter, és a Trónok Harca kivételével nem igazán volt nagy sikert elérő fantasy. A Warcraft filmnél 2016-ban is egy nagyszabású történetet akartak elkezdeni bemutatni és nekik sem jött össze... Szóval elég nagy eséllyel egy megatrilógia első része is ugyanerre a sorsra jutott volna. Sokkal jobb ötlet volt, hogy egy rendkívül szórakoztató - számomra felejthetetlen - kalandfilmet tettek le az asztalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a Titanic eseményeit túl sok féleképpen nem lehet elmesélni, révén a hajó egyféleképpen süllyedt el (max az azóta kiderült tudományos tényekkel lehet bővíteni, de ilyen téren már Cameron filmje is látványosan elavult), de valóban vett át belőle elemeket, nem is keveset. Ha jól emlékszem, Cameronnak volt is ebből némi "plágium problémája", amit a színfalak mögött rendeztek el. De hát na, mit várunk Camerontól, nem túl eredeti sztoriíró. :) Komolyan, szerintem a The Abyss az egyetlen eredeti ötlete - bár a vízalatti idegenek koncepcióját ott is csaklizta, de az amúgy is kicsit univerzálisabb toposz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hosszú idő után néztem meg újra a Terminátor 2-t. Atya ég mennyire brutálisan jó ez a film. A fényképezés, a karakterek és a karakter szálak (a rendezői verziót néztük) az apró kicsi poénok, Linda Hamilton, a monológok és a legvége... Könnyezős, 10/10es. :clap:

 

Terminator Thumbs Up GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.