Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

2023. 04. 19. - 18:46, Darth Revan9 írta:

Mivel úgy néz ki, hogy mégse lesz több D&D film, úgy döntöttem harmadjára is megnézem a moziban. Így három Forgotten Realms mozis élményem lett, még akkor is, ha ugyanarról a filmről van szó. Megint csak fantasztikus élmény volt újra nézni. Annyira hálás vagyok a készítőknek, hogy itt Faerűn világát választották és egy 20 éves álmot váltottak valóra. Ráadásul kerek egész a sztori, és így nincs fájó hiány a végén. Soha nem gondoltam volna, hogy lesz egyszer FR fantasy mozi. Köszönöm szépen.

Lehet, hogy utoljára láttam moziban, de minden bizonnyal beszerzem DVD-n és még jó sokszor meg fogom nézni ezt a filmet az elkövetkezendő években.

Egyszerűen felháborító és hihetetlen, hogy egy ennyire jó film ilyen nagyot bukjon.

Ott az sw példája, 77-ben senki sem tudta mi az, beültek rá az emberek és bejött nekik. Ha ma mutatnák be a star warst, megbukna, mert a mozinézők csak a már ismert filmekre mennek.
Ennek a streaming is az oka, mert akiket érdekel egy film, azoknak egy része is inkább megnézi otthon.
Az utolsó igazán új film ami nagyot tudott menni az Avatar volt. Az is csak a 3D miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, ati írta:

Egyszerűen felháborító és hihetetlen, hogy egy ennyire jó film ilyen nagyot bukjon.

Ott az sw példája, 77-ben senki sem tudta mi az, beültek rá az emberek és bejött nekik. Ha ma mutatnák be a star warst, megbukna, mert a mozinézők csak a már ismert filmekre mennek.
Ennek a streaming is az oka, mert akiket érdekel egy film, azoknak egy része is inkább megnézi otthon.
Az utolsó igazán új film ami nagyot tudott menni az Avatar volt. Az is csak a 3D miatt.

Igen, ez tényleg fájdalmas. Pedig már kezdtem reménykedni, hogy siker lesz, mivel többségben pozitív reakciókkal lehetett találkozni mind a kritikusok, mind a nézők részéről. Sajnos most nem működött a visszhangkamra. Pedig a pozitív visszhang sokkal jobb, mint a negatív. Szerintem olyan lesz ez a film, mint az 1986-os Hegylakó. Moziban bukás volt, később kultuszfilm lett.

Igen, szerintem is, ha a 77-es Star Wars-t ma mutatnák be úgy, hogy tök új film, és valami újat indít el lehet, hogy megbukna. És ebben az is benne lenne, hogy menőbbek az erőszakosabb, keményebb, sötétebb hangulatú filmek is.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 04. 21. - 10:49, Darth Revan9 írta:

Igen, ez tényleg fájdalmas. Pedig már kezdtem reménykedni, hogy siker lesz, mivel többségben pozitív reakciókkal lehetett találkozni mind a kritikusok, mind a nézők részéről. Sajnos most nem működött a visszhangkamra. Pedig a pozitív visszhang sokkal jobb, mint a negatív. Szerintem olyan lesz ez a film, mint az 1986-os Hegylakó. Moziban bukás volt, később kultuszfilm lett.

Igen, szerintem is, ha a 77-es Star Wars-t ma mutatnák be úgy, hogy tök új film, és valami újat indít el lehet, hogy megbukna. És ebben az is benne lenne, hogy menőbbek az erőszakosabb, keményebb, sötétebb hangulatú filmek is.

Mondjuk ez tényleg kemény, ha bukik. :o 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

D&D: Betyárbecsület

Meghoztátok a kedvem hozzá, és személyes ismeretségi körből is csak jókat hallottam róla, így tegnap mi is megnéztük moziban.

Azt kell mondanom, remek film lett! Sosem játszottam szerepjátékot és ezt a világot sem ismerem, de teljesen érthető volt minden, a film elején a bevezető jól sikerült, gyorsan képbe kerültünk, ki kicsoda és miért van ott, ahol, és mi a küldetés, amit a hősöknek teljesíteni kell. Kicsit fura hősökről van szó, de hatalmas szívvel és jó kis humorérzékkel megáldva, ami megteremti a film kellemes alaphangulatát.

Tök jók voltak a színészek is, mindenkinek jól áll a szerepe (Hugh Grant mindig eszelős vén zsiványt tud játszani :D ), volt pár látványos csihi-puhi és sok jó poén - egyszóval remek szórakozás volt! :)

 

Engem egyrészt a Shrekre, másrészt a Karib-tenger kalózaira emlékeztetett stílusban, s azok is a kedvenceim között vannak ebben a műfajban. :) Érdemes megnézni.

Egyébként ahhoz képest, hogy már játsszák egy ideje, egész sokan voltak a moziban. Lehet, hogy néhány hétig még fog termelni annyit, hogy végül ne legyen akkora bukás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Pildi írta:

D&D: Betyárbecsület

Meghoztátok a kedvem hozzá, és személyes ismeretségi körből is csak jókat hallottam róla, így tegnap mi is megnéztük moziban.

Azt kell mondanom, remek film lett! Sosem játszottam szerepjátékot és ezt a világot sem ismerem, de teljesen érthető volt minden, a film elején a bevezető jól sikerült, gyorsan képbe kerültünk, ki kicsoda és miért van ott, ahol, és mi a küldetés, amit a hősöknek teljesíteni kell. Kicsit fura hősökről van szó, de hatalmas szívvel és jó kis humorérzékkel megáldva, ami megteremti a film kellemes alaphangulatát.

Tök jók voltak a színészek is, mindenkinek jól áll a szerepe (Hugh Grant mindig eszelős vén zsiványt tud játszani :D ), volt pár látványos csihi-puhi és sok jó poén - egyszóval remek szórakozás volt! :)

 

Engem egyrészt a Shrekre, másrészt a Karib-tenger kalózaira emlékeztetett stílusban, s azok is a kedvenceim között vannak ebben a műfajban. :) Érdemes megnézni.

Egyébként ahhoz képest, hogy már játsszák egy ideje, egész sokan voltak a moziban. Lehet, hogy néhány hétig még fog termelni annyit, hogy végül ne legyen akkora bukás. 

Szerintem ennél a filmnél egyértelműen megbukott a marketing kezdve a címmel. Csak ez lehet a bukás oka. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első rész az idétlen koncepció ellenére kellemes kikapcsolódást nyújtott. De ez is egy olyan film, amit szerintem kár folytatásokkal erőltetni. Az meg már régen rossz, ha a trailerekben elkezdik megmutatni, ki hal meg a szereplők közül... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@NorbiLordi

Belefutottál már a harmadik Terrifier muvis hírekbe amik között arról is szó van hogy a forgatás valószínűleg novemberben vagy decemberben kezdődik míg a bemutató valamikor 2024 végén várható?

 

‘Terrifier 3’: Details Revealed For Bigger Budget Threequel After Second Film’s Box Office Breakout

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Rog írta:

@NorbiLordi

Belefutottál már a harmadik Terrifier muvis hírekbe amik között arról is szó van hogy a forgatás valószínűleg novemberben vagy decemberben kezdődik míg a bemutató valamikor 2024 végén várható?

 

‘Terrifier 3’: Details Revealed For Bigger Budget Threequel After Second Film’s Box Office Breakout

 

terrifier-art-the-clown.gif

 

Nem olvastam, köszi hogy belinkelted :) Akkor olyan kicsivel több mint 1 év még a 3. részig. Leone jól felcsigázott, hogy még extrémebb lesz mint a 2. Nem tudom, hova lehet még fokozni, de tartok tőle, hogy megoldja :D Erre csak annyit tudok mondani, hogy:

 

good-evil.gif

 

Aztán lehet megbánom ezt a kijelentésemet :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Egyetértek. Én még egy fokkal messzebb mennék és azt mondanám hogy ez a legjobb magyar film.

Sajnos nem mondhatom el, hogy minden jónak mondott magyar filmet láttam, így ezt a kijelentést nem akartam megkockáztatni, de ha Te mondod, hogy a legjobb, akkor abszolút elhiszem.

 

2 órával ezelőtt, Wilde írta:

Nekem Őze Lajos volt ebből a filmből a kedvencem, de amit Latinovits itt az utolsó szerepében nyújtott az nagyon emlékezetes volt. Egy pályafutás sajnos idő előtti, de tökéletes lezárása ez az alakítása.

Pont ennek kapcsán, hogy itt felmerült, olvastam, hogy ez volt Latinovits utolsó szerepe és a halála után mutatták be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.