Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Bomarr emlékszel? GYU vs. Star Wars! :lol2:

Hú én ebbe a franchise-ok között "harcba" akkor tinédzserként nagyon beleéltem magam :D Amig nem láttam utáltam a Gyűrűk Urát rendesen, mivel úgy hirdették, hogy ez lesz az "új Star Wars" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem elkerültek az olyan viták. Nem mintha bánnám. :D

Zacskósék trilógiája meg az egyetlen fantasy cucc ami abból a műfajból rendesen érdekelni és tetszeni tud. Szóval a Star Wars és a TLotR nálam elég jól megfér egymás mellett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én azután sem szerettem meg, hogy láttam a LotR-t. Máig ki lehet kergetni a szobából Zacskós Frigóval és társaival. :) 

Pár évente megnéztem, de ma már eszembe se jut. Nem az én világom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 09. 01. - 11:02, Donát írta:

Tudom csak lazán kapcsolódik, de ez az első ilyen kép, ami tetszik. :D

 

Nálam Schwarzi, Damon, Uma és Keanu kihagyhatatlan. De a többivel is lennének gondok, ha ki akarnának nyírni. :D

74EE3AE2-AAFE-4032-8C37-976333A83EFD.jpeg

Ez tök jó! 

Azthiszem ha "racionális" akarok lenni, akkor csak John Wick.. És 30 dollár marad neki tárakra és lőszerre... :)

 

Szerk. : na van jobb is.. Szétküldtem pár havernak, az egyik azt írta, hogy csak Scarlettet kéri, aztán jöhetnek kinyírni a többiek lesz@rja...:D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Ez tök jó! 

Azthiszem ha "racionális" akarok lenni, akkor csak John Wick.. És 30 dollár marad neki tárakra és lőszerre... :)

 

Szerk. : na van jobb is.. Szétküldtem pár havernak, az egyik azt írta, hogy csak Scarlettet kéri, aztán jöhetnek kinyírni a többiek lesz@rja...:D

Nem véletlen Fekete Özvegy ugyebár. Halnak mellőle a férfiak. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 09. 01. - 11:02, Donát írta:

Tudom csak lazán kapcsolódik, de ez az első ilyen kép, ami tetszik. :D

 

Nálam Schwarzi, Damon, Uma és Keanu kihagyhatatlan. De a többivel is lennének gondok, ha ki akarnának nyírni. :D

74EE3AE2-AAFE-4032-8C37-976333A83EFD.jpeg

 

Én csak Chuck Norrist, Jack Bauert, meg egy kávét kérek... amit addig megiszok, amíg ők elintézik az összes szereplőt a képekről. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

@Rog, engem is nagyon érdekel ez a film, Gareth Edwards miatt is, de az eddigi szalagcímek is agyon dicsérték, Hans Zimmer is biztos odatette, most indulunk rá, utána írok pár sort. Nem tudom a fórumról hányan nézik meg, de egy kis véleménycserére remélem lesz itt lehetőség! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos annyi biztos, hogy aki szereti a sci-fit annak érdemes megnéznie!

Nagyon látványos is, pedig ahogy hallom nem volt olyan nagy a költségvetés. A jövőképe bizarr, de reális.

És lop elemeket, nem is tagadhatja, de ahová a dolog kilyukad az szerintem merőben újszerű a témában és logikus.

Spoiler

Kb. minden film a témában gonosz A.I. -jal rakta szembe az emberiséget. Ez a film pedig meghúzza azt, hogy egy "IGAZI A.I." jobb lehet mint az ember. A gyarló, féltékeny, gyáva, gyilkos, haszonleső ember. Egy igazi A.I. Egy érzelmes és nem rideg A.I. Egyszerűen tisztább és nem, hogy egyenrangú, de felülemelkedettebb és ilyesforma tettekre is képes. Számomra ez egy új aspektus volt. Frissé tette az élményt a Terminátor és a Mátrix szemszögei után.

Remek alakítások, jó filmélmény. A zene viszont semmi extra elsőre.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.