Ugrás a kommentre

Cikkek a Star Wars-ról


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

j93cvg6ruxbf387u86u0_thumb.jpg

Ez hatalmas. Amikor a film már rég megnézhető volt a kalóz VHS-nek hála, és amikor már a csapból is az ep1 sztorija folyt, ilyeneket nagy bátorság leírni:

 

"Az ifjú királynő, Amidala (Natalie Portman) fegyverszünetet kötne a megszállókkal, de jogaiból nem akar engedni. A tárgyalások persze kudarcot vallanak."

Na most, ha egy bolygót megszállnak, az nem azt jelenit, hogy a tárgyalások már rég kudarcot vallottak? Pláne a filmben, ahol a tárgyalást merényletkísérlet nyitja meg, jóval a megszállás előtt. És jól értelmezhető az a pont, amikor Gunray tárgyalás helyett kész tényeket állít a fogságban lévő Amidalának (tökéletes tárgyalási pozíció).

 

"lökhajtásos csatajárgányok"

Oké, ha ő mondja. :hehe:

 

Nekem ez a kedvencem. A tájékozatlanság netovábbja. :facepalm:

"A barátok később megmentik a Coruscant bolygót..."

star-wars-han-solo-harrison-ford.jpg

A csávó csak két epizódot tévedett. :D

 

Istenem, és volt idő, amikor én hittem a Cinemának. Hát nem csoda, hogy az újdonság erejével hatott rám a film a moziban. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár túl sok reakció eddig nem volt, megcsinálatm az utolsó EP I-es szkennelést is...

Nagyon jó, hogy beszkennelted, és láthatják mások is ezeket a cikkeket, ökörségektől függetlenül :) Nekem ezek a lapok megvannak itthon, ezért nem láttam értelmét reagálni :)

 

Hát nem csoda, hogy az újdonság erejével hatott rám a film a moziban. :lol:

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ez egy érdekes cikk, amely a Star Wars logó evolúcióról szól még a kezdetekben. Képekkel illusztrálva időrendbe veszi az eseményeket, hogyan fejlődött a kinézete.

http://alphabettenthletter.blogspot.co.uk/2013/05/anatomy-of-logo-star-wars.html

Disney SW logora majd kíváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Az index sokadjára bizonyítja, micsoda "hírek" mennek ott...

Jennifer Lawrence nem lesz fiatal Han Solo....

http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/11/13/jennifer_lawrence_nem_fog_lezerkardot/

Komolyan... :lol2::facepalm:

Soha nem tudom eldönteni, hogy az ilyen (és ehhez hasonló) híreket mennyire gondolják komolyan a szerzők, moderátorok stb.... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira bírom ezt a csajt. A vele készült interjúk halálosak szoktak lenni. Olyan őszinte és epés reakciókkal tud válaszolni a riporterek hülye kérdésére, hogy az ember szakad a nevetéstől. Érdemes megnézni az idei Oscar-gálán készült interjút. Amikor szólnak neki, hogy az utolsó kérdés jön, egyből kitör belőle a megkönnyebbült sóhaj: "hál' istennek". :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 11 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Dejó a németeknek, december 1-14 között lesz náluk Sky Star Wars HD csatorna, nonstop 24 órában SW anyaggal

http://www.hollywoodreporter.com/news/sky-deutschland-launches-24-7-741615

 

Nálunk meg lehet, hogy egyszer lesz internet adó. Reverz folyamatok a kulturában. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Nem tudom ez volt-e már, próbáltam utána keresni, de nem találtam semmit.

Az előzmény-trilógia visszavág egy feature-hosszúságú indie/fan-made dokumentum film lesz, ami -mint címe mutatja- arra készül, hogy bebizonyítsa a prequel-ek igenis jó filmek, Lucas pedig még mindig egy zseni. Egy rakat a jelek szerint nagy nevet készülnek meginterjúvolni, többek közt Mike Klimo-t "Star Wars gyűrű teória" című cikk íróját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lehet, de azok közé tartozok akik szerint ez kicsit kétségbeesett húzásnak tűnik. Nem véletlen hogy nincs film ami azt akarja bebizonyítani, hogy a Keresztapa, a 2001 Űrodösszeia vagy a régi Star Wars filmek igenis jók. Gondolom az alkotók sokat neteznek/fórumoznak és nagyon elegük lett a flame-ből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Nem cikk, hanem videó, de jobb topicot nem találtam neki. Az IGN Rebel Base című műsorában összeszedték a műsorvezetők a hét kedvenc változtatásukat a Star Wars filmekben - a többség természetesen az ep4-5-6-ból van, de van egy az ep3-ból is, ami kicsit meglepett. Nem tudtam, hogy a mozis változathoz képest megváltoztatták Vader felkiáltását. Szerintem nagyon korrekt

http://www.youtube.com/watch?v=mDeJjBDlWBc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban korrekt összeállítás, az EpIII-as változásról én se tudtam, jó lenne egy összehasonlítás, hogy milyen volt, milyen lett, mert az eredeti már nincs előttem (mármint a hangja).

 

A hetesnél még azt is kiemelném, hogy talán anno ezért rakta be Lucas a Klónok Támadásába, hogy maga Jango is lefejeli az ajtót az EPII-ben, bár ez azóta, hogy megerősítést nyert, hogy a birodalmi éra rohamosztagosai nem klónok voltak, már nem annyira vicces. :)

 

Talán jól hallom, hogy ez az eredeti (?):

 

http://www.youtube.com/watch?v=VDqIXbdlpa4

 

Ebben pedig meghallgatható az új (?) 3:38-tól:

http://www.youtube.com/watch?v=LwDe845aDt4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az AXN és az AXN Black tévécsatornák fantasztikus kínálattal várják a Star Wars: Az ébredő Erő közelgő világpremierjét! A Star Wars Saga első hat filmje mellett ugyanis animációs filmet és sorozatot, valamint dokumentumfilmeket - köztük az igen népszerű Star Wars: Az álmok birodalma c. két és félórás alkotást - is megnézhetünk a hetedik részre készülve. (A filmek szinkronizált, a dokumentumfilmek feliratos változatban kerülnek sugárzásra.)

Ha szeretnéd újra átélni a messzi-messzi galaxis hőseinek legnagyobb kalandjait, októbertől kapcsolj az AXN-re és az AXN Black-re!

Az októberi premierdátumok a következőképpen alakulnak az AXN és az AXN Black műsorán:

AXN

STAR WARS: BALJÓS ÁRNYAK – 2015. október 3-án 21:00-tól

STAR WARS: A KLÓNOK TÁMADÁSA - 2015. október 4-én 21:00-tól

STAR WARS: A SITH-EK BOSSZÚJA - 2015. október 10-án 21:00-tól

STAR WARS: EGY ÚJ REMÉNY - 2015. október 11-én 21:00-tól

STAR WARS: A BIRODALOM VISSZAVÁG - 2015. október 17-én 21:00-tól

STAR WARS: A JEDI VISSZATÉR - 2015. október 18-án 21:00-tól

AXN Black

STAR WARS: LÁZADÓK - október 10-től szombat délutánonként dupla résszel

STAR WARS: A KLÓNOK HÁBORÚJA (MOZIFILM) - 2015. október 11-én 12:20-tól

STAR WARS: AZ ÁLMOK BIRODALMA - 2015. október 1-én 21:20-tól

STAR WARS: A FELFEDETT ÖRÖKSÉG - 2015. október 15-én 22:15-kor

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.