Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

A miért az rendben van. A klónhadsereg ahogy a nevében is van hadsereg, katonákkal akiket háborúra, harcra képeztek ki. A Birodalomnak viszont rendfenntartó erő kellett, akiket máshogyan kell kiképezni és más célokra. Magyarán a klónhadsereg teljesen alkalmatlan volt rendfenntartásra, ők az átmenet voltak csak a Birodalom kezdetén. Na ez az átmenet érdekelne engem. Rex-éktől remélem kiderül.

Durva dolog, de el tudom képzelni a Birodalomról, hogy ezt az átmenetet sortűzzel vitte végig. Egyszerűen elkezdte a rohamosztagosokkal likvidáltatni a klónokat. Elvégre szabadon nem engedhették őket, hiszen háborúra tenyésztették őket, harcedzettek voltak, ráadásul a nevükben is benne van, ami a legnagyobb bajt okozhatja a Birodalomnak: ők egy hadsereg. Nem is kicsi hadsereg, a szeparatista droidok leállításával a Galaxis legnagyobb hadseregévé váltak. Ráadásul éveket töltöttek el a Jedik mellett, azok hatással voltak rájuk. És már azt is tudjuk, hogy nincs vak hűségük. Bár engedelmesebbek, mint egy normál ember - például egy rendes ember sokkal korábban Krell ellen fordult volna -, azért gondolkodnak, és bizony előbb-utóbb lázonganak. Csak a chip az, ami pálfordulásra kényszerítheti őket, de az meg a Jedik ellen van, másra nem használható legjobb tudomásunk szerint.

Szóval szerintem, amint elég nagyra nőtt a Birodalmi hadsereg önkéntes állománya, elkezdték levadászni a klónokat. Mondjuk visszarendelték őket Kaminóra, ahol aztán a klónozók "bezúzták a terméket."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finoman szólva se Star Wars hangulatú előzetes. :facepalm:

De az új részletek kedvéért azért érdemes megnézni.

 

Valóban borzalmas a zene. :roll: Ellenben a látvány az remek. Egyre biztosabb vagyok abban, hogy az a csaj inkvizítor Barriss. Egyébként az a csillagromboló robbanás a vége felé durván jól néz ki. :o

 

Jean Luc!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez de nagyon szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar! Jujj gyerekek, ez rémes. Most hallottam először a Rebelst szinkronosan, de remélem, utoljára is. A hangkeverés is borzasztó, de külön díjat érdemelne Palpatine és Vader hangjának mellényúlása is. :facepalm::fuckoff: Minden tiszteletem annak, aki így végig tudja nézni, rajtam a trailer is kifogott. Ha nem tudnám, hogy milyen jó sorozat, ezzel simán elriasztanának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez de nagyon szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar! Jujj gyerekek, ez rémes. Most hallottam először a Rebelst szinkronosan, de remélem, utoljára is. A hangkeverés is borzasztó, de külön díjat érdemelne Palpatine és Vader hangjának mellényúlása is. :facepalm::fuckoff: Minden tiszteletem annak, aki így végig tudja nézni, rajtam a trailer is kifogott. Ha nem tudnám, hogy milyen jó sorozat, ezzel simán elriasztanának.

 

:peace:

 

A magyar hang(alámondás) minősége az Olcsó János Szinkronstúdiót dicséri. A keverést az a Kovács Margit követte el, aki a Gézának a felesége és nagyon finom kávét tud főzni. A gyerekek is kaptak egy - egy szerepet és Vader szinkronizálásáért még Sanyi is letette a kapát a kertben. Palpatine hangja egyébként az a Józsibá, aki nemrég nálunk csinálta a bojlert (azóta sem működik). Azért ez a stúdió kapta a megbízást, mert a Véres ököl negyedik részében és a Félelmetes halál kettőben nagyszerűen szinkronizálták Antonio Sabato Juniort és Lorenzo Lamast. Nem árulok el nagy titkot, hogy már az Ébredő erő szinkronmunkálatain dolgoznak, pedig a film még be sincs fejezve. Ez lesz az első olyan szinkron, amit látatlanban rögzítenek idehaza.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durva dolog, de el tudom képzelni a Birodalomról, hogy ezt az átmenetet sortűzzel vitte végig. Egyszerűen elkezdte a rohamosztagosokkal likvidáltatni a klónokat. Elvégre szabadon nem engedhették őket, hiszen háborúra tenyésztették őket, harcedzettek voltak, ráadásul a nevükben is benne van, ami a legnagyobb bajt okozhatja a Birodalomnak: ők egy hadsereg. Nem is kicsi hadsereg, a szeparatista droidok leállításával a Galaxis legnagyobb hadseregévé váltak. Ráadásul éveket töltöttek el a Jedik mellett, azok hatással voltak rájuk. És már azt is tudjuk, hogy nincs vak hűségük. Bár engedelmesebbek, mint egy normál ember - például egy rendes ember sokkal korábban Krell ellen fordult volna -, azért gondolkodnak, és bizony előbb-utóbb lázonganak. Csak a chip az, ami pálfordulásra kényszerítheti őket, de az meg a Jedik ellen van, másra nem használható legjobb tudomásunk szerint.

Szóval szerintem, amint elég nagyra nőtt a Birodalmi hadsereg önkéntes állománya, elkezdték levadászni a klónokat. Mondjuk visszarendelték őket Kaminóra, ahol aztán a klónozók "bezúzták a terméket."

 

 

Ez azért durva lenne. Bár én is el tudom Sidiousról és Birodalmáról képzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy fokkal jobb volt.

Egy negyed fokkal a hangyabolyban. :evil:

 

:peace:

 

A magyar hang(alámondás) minősége az Olcsó János Szinkronstúdiót dícséri. A keverést az a Kovács Margit követte el, aki a Gézának a felesége és nagyon finom kávét tud főzni. A gyerekek is kaptak egy - egy szerepet és Vader szinkronizálásáért még Sanyi is letette a kapát a kertben. Palpatine hangja egyébként az a Józsibá, aki nemrég nálunk csinálta a bojlert (azóta sem működik). Azért ez a stúdió kapta a megbízást, mert a Véres ököl negyedik részében és a Félelmetes halál kettőben nagyszerűen szinkronizálták Antonio Sabato Juniort és Lorenzo Lamast.

:lol2::lol2: :lol2:

Pedig Horányi László jó szinkronhang, de nem Darth Vadernek! Patrick Stewartnak nagyon jó a Star Trek: First Contactban (és a TNG 1. évadának eredeti szinkronjában) meg az X-men filmekben, de nem Darth Vadernek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol2::lol2: :lol2:

Pedig Horányi László jó szinkronhang, de nem Darth Vadernek! Patrick Stewartnak nagyon jó a Star Trek: First Contactban (és a TNG 1. évadának eredeti szinkronjában) meg az X-men filmekben, de nem Darth Vadernek!

 

Röviden; sikerült összehozni egy olyan csapatot, ahol senkinek a hangja nem illik a szinkronizált karakteréhez. Már ez önmagában nem kis teljesítmény! :D

 

szerk.: Horányi László tényleg nagyszerűen szinkronizálja kopasz kapitányt és kopasz professzort és ha úgy nézzük, Darth Vader is kopasz, akár még működhetett is volna. :P

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bírom Laci bácsit de ez a második szezonos Vader apánk nagyon nem az igazi vele. Hátha észbe kapnak az illetékes szinkronosok és Vaderesítik a hangját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem temetném a szinkront, hiszen, a magyar előzeteseket ismerve, a legtöbb esetben csak úgy összescapnak valamit az előzetes idejére, majd a késztermékben valami jobbat sikerül összehozniuk. Emlékezzünk csak Ultron kedves hangjára. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékezzünk csak Ultron kedves hangjára. :D

Remek példa, a szinkron pont ugyanolyan sz*r lett, mint a traileré. :evil: Amúgy ezt a felfogást sem értem meg? Mi értelme gány munkát végezni egy traileren? Hát nem az lenne a lényeg, hogy azzal hívják fel a figyelmet? Tudtommal nem az eltaszítás a cél, márpedig ezek az elb*szott trailer szinkronok másra nem képesek. Húgomat idézve: "ettől csak agyhúgykövet kapok."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredetileg a vidám természetű kamaszlányokat hívták csitrinek... az meg szerintem volt. ;)

Ma pedig a könnyűvérű jányokra mondják, de ezen nem veszünk össze. :)

 

Ez a beszólás annyira kellett ide, mint Darth Vadernek az orrviszketés... :roll:

 

Elnézést kérek, jogos!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek példa, a szinkron pont ugyanolyan sz*r lett, mint a traileré. :evil:

Én azért megkönnyebültem, amikor nem ugyanazt azt a bájos hangot hallottam vissza. Ha legalább annyival más lenne itt is a végeredmény, hát, akkor talán nem önti el a sz*r az agyamat, mert jelen állapotok között igen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.