Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Sajna fogalmam sincs...

Mostanában csupa olyan melót kapok hogy nem mondják el pontosan hogy mihez iskell a rajz, csak hogy borító, vagy CD borító, vagy számítógépes játékhoz de aláiratnak velem egy szerződést hogy kussolok és kész... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, néhány gondolat a PT-beszélgetéshez:

 

Nem vitázni akarunk, hanem csak beszélgetni a PT Trilógiáról és a Star Wars-ról magáról. Nem válaszvideót akarunk kreálni, hanem egy videót, amiben PT-t (is) kedvelők beszélgetnek a PT-ről (ezt jól megaszontam). Van saját TS3 szerverem, szóval dolog ezen része adott. Arra kérném a beszélgetés résztvevőit, hogy gyűjtsetek össze néhány PT-t érintő témát, amit érdemes lenne majd átbeszélni, és ami mondjuk az utálóknak nagy vesszőparipája... ugyanis talán érdemes lenne beszélni azokról (is) amelyeket a haterek kifejezetten utálnak a PT-ben.

 

Mikor legyen mindez? Ezt idővel még belőjük úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam mikrofon függő. Ha be tudom üzemelni, akkor jószerivel bármelyik nap, ha nem, akkor egyik sem. :)

 

Oldja már meg kend, hogy legyen mikrofonja!! :) (Pl egy talpas vagy csíptetős miki nem ordas nagy összeg, sőt, vannak egész baráti áron mikrofonos fülesek is... :P)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldja már meg kend, hogy legyen mikrofonja!! :) (Pl egy talpas vagy csíptetős miki nem ordas nagy összeg, sőt, vannak egész baráti áron mikrofonos fülesek is... :P)

Van nekem mikrofonom, fülhallgatós mikfrofonos szuperkütyü, csak lusta vagyok beállítani. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az AXN-es SW fülhallgatós játék eredményhirdetése nem tagnap kellett volna legyen?

 

De elvileg igen

 

Van nekem mikrofonom, fülhallgatós mikfrofonos szuperkütyü, csak lusta vagyok beállítani. :hehe:

 

Vegyél egy fapadosabb változatot, nekem is az van aztán csak bedugom és már jó is, nem kell állítgatni semmit :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vegyél egy fapadosabb változatot, nekem is az van aztán csak bedugom és már jó is, nem kell állítgatni semmit :P:D

Vegyen a fene, ha már van. Valószínűleg amúgy állítani sem kell, csak mivel alapjáraton senkivel sem beszélgetek mikin keresztül, így szakmailag fogalmazva "úgy lesz*rom, ahogy van" kategóriába esik. Ha kell, tart vagy öt másodpercig életre keltenem, vagyis feltennem a fejemre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van nekem mikrofonom, fülhallgatós mikfrofonos szuperkütyü, csak lusta vagyok beállítani. :hehe:

Muszáj leszel mert:

 

"To be the eyes, ears, and voice of the SAGA forum... Dzséjt... I'm appointig you to be my personal representative on this discussion" :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis játék:

 

http://hvg.hu/kultura/20151007_Megakviz_Felismeri_az_osszes_Star_Wars_ka

 

Én egyet elrontottam... :oops:

WOW! You Are A True HERO of the Alliance! 63/63 :D

 

Azért nem teljesen kóser ez a játék, hiszen a Padmésnél a Padmé és a Naberrie is helyes válasz, mivel a születési neve Padmé Naberrie. Ugyanígy Palpidiousnál az Emperor Palpatine és a Darth Sidious is helyes válasz, ahogy a Darth Tyranus is ugyanolyan helyes válasz, mint a Count Dooku - komolyan, ezeknél csak tippelhettem, hogy a két helyes válasz közül melyiket fogadja el (bár Tyranusnál a Sith nevet legalább helytelenül írták, bár félek, nem szándékosan). És ha szőrözni akarok, akkor azt is felrónám, hogy Admiral Piett képnél meg egy Captain Piett néz riadtan, Jerjerrod pedig moff volt, nem commander, de szerencsére, nem vagyok szőröző típus. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is összejött a teljes pontszám, bár bevallom én is tippeltem néhol - és nem csak azokat, amiket Dzséjt említett, hanem R5-D4-ban sem voltam biztos... Azért volt néhány vicces válaszlehetőség, Jabba képe alatt - 'Pizza The Hutt', vagy Han Solo fotójánál - 'Yoko Ono' (hogy ez hogy jött?). :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég könnyű volt. :)

 

Nekem is összejött a teljes pontszám, bár bevallom én is tippeltem néhol - és nem csak azokat, amiket Dzséjt említett, hanem R5-D4-ban sem voltam biztos... Azért volt néhány vicces válaszlehetőség, Jabba képe alatt - 'Pizza The Hutt', vagy Han Solo fotójánál - 'Yoko Ono' (hogy ez hogy jött?). :lol:

És Jar Jar alatt? Jub-Jub Jar Jar vagy KILL IT NOW :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csillagokháborúja.hu-s játékról jut eszembe, hogy az AXN-es fülhallgatós játékon még mindig nem volt eredmény hirdetés, vagy csak a nyertes kapott egy mailt vagy tud valaki valamit róla?

Én is vàrom azt. Elvileg kiírjàk a nyerteseket az oldalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanígy Palpidiousnál az Emperor Palpatine és a Darth Sidious is helyes válasz, ahogy a Darth Tyranus is ugyanolyan helyes válasz, mint a Count Dooku - komolyan, ezeknél csak tippelhettem, hogy a két helyes válasz közül melyiket fogadja el

 

Elfogadja mindkettőt, kipróbáltam. A kis hamis, mindig más sorrendben adja a listát... :D

 

 

63 pont nekem is. :) Ez nem a hardcore rajongóknak készült.

 

 

63/63, de azért a józan ésszel gondolkodó, kevesebbet tudó emberek is megcsinálhatták kevesebb hibával, amilyen válaszok voltak. :D

 

Hááát... nem tudom. Az átlag néző ezek feléről nem tudja, kicsoda-micsoda, ha nem is hardcore-rajongóknak készült, de azért elengedhetetlen a saga mélyebb ismerete.

 

A jedik tuti buktatók, szerintem sokan nem ismerik Jabba udvarának tagjait sem. Mint ahogy abban is biztos vagyok, hogy sokan nem jegyezték meg, ki Obi klónparancsnoka. Van, aki SW rajongónak tartja magát, de pl a TCW-be bele se nézett, s aki utálja a PT-t, annak is akadhattak bizony gondjai.

 

Szóval... szerintem nekünk persze hogy egyszerű, de azért korántsem olyna könnyű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.