Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát akkor isten nyugosztalja. :(

 

De furcsa azért nekem ez a csönd.

 

Még nagyon friss a halálhíre...alig fél órás.. most írják meg a nagyobb lapok

http://variety.com/2014/film/news/vilmos-zsigmond-dead-dies-cinematographer-1201670799/

 

Twitteren minden sokkal hamarabb eljut az emberhez infó. Breaking news-okról mindig elsőként értesülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a minusz 15 fok és hóesés nem fehér embernek való. Könyörgöm, legalább legyen április, 15 fok és napsütés. De neeeem?

 

 

Nem igazán. Ez a normális ilyenkor. 30 éve állandóan 20-30 centis havak voltak ilyen hideggel. Én csak azt bánom hogy ez nem karácsonykor volt. Mert a decemberi 10 fok hát az nem volt normális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos jobb idő lesz, 6-7 fokkal.

Inkább a közlekedés volt gáz, mint a hőfok. Nálunk éjjel plusz fokok voltak, veszettül olvadt, aztán hajnalban neki állt esni az eső. Kb. 3 centis tömény vizes latyakban mentem be a városba (40 perc!), és a csizmám nem bírt el a vízzel :roll: Aztán este piszkosul lehűlt az idő, megfagyott az egész trutymó, még jó, hogy az egyik kolléganőm haza hozott kocsival. Egek, a szobámban hallom, ahogy ropog a kocsik alatt a jéggé fagyott vizes latyak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.