Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

És a frászbúkon is csak azokat köszöntöm fel, akikkel rendszeresen beszélek (már ha észreveszem). Sőt még itt is, hiszen nem köszöntök fel olyanokat, aki hónapok vagy évek óta nem jelentkeztek be.

Tényleg, valóban csak a kemény mag köszönti egymást. Nagyon helyesen. Másképp azért durva lenne, mert nem csak ez a 30 aktív ember van fórumon. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na skacok és lányok, megvolt a töri illetve az idegen nyelvi érettségi is.

 

A töri egész jóra sikerült, komolyan mondom nehezebbre számítottam, erre mondta nekünk az igazgató, hogy nézzük meg gyorsan mik az esszék, és amikor odalapoztunk egyenesen megkönnyebűltem. Tatárjárás, görög hitvilág, 2. vh kirobbanása, dualizmusi nehézipar. Kell ennél több? :D Természetesen kevesebből választottunk már idén ( hiszen ha jól tudom régen kb. 8 ból lehetett 3 -at ) de én a 2. vh -t és a tatárjárást választottam. Egyszerű volt, és az első rész is pont tökéletes volt. Van egy-két rész amiben nem vagyok biztos, de összességében a 4 -es megvan, és az ötös csak attól függ, hogy az esszék hogyan sikerültek. :)

 

Az idegen nyelvtől nem tartottam. Ugye 4. osztálytól tanulok angolt, így pláne azt tanultam itt is. :D Az olvasott szöveg halál laza volt, 1-2 pontnál nem vagyok biztos csak ( ezek az igaz-hamis-nincs elég infónál voltak ;) ), míg a nyelvhelyességnél talán buktam 4-5 pontot kb, de az is egyszerű volt. A hallott szövegnél komolyan mondom magamban majdnem szétrögöhtem magam. :D A 3 szövegből pont az utolsónál kell hadarnia a csávónak. :lol: Ott tippeltem 1-2 dolgot. Az írásnál viszont csak írtam, amit megkövetelt a feladat. Hogy hanyasra számítok? A 4 -es itt is megvan, az 5 -ös viszont biztos hogy nem. Annyira csak nem vagyok jó.

 

4 letudva, maradt az infó érettségi + a szóbelik. Az infótól nem tartok ( hálózat easy lesz, laza 40 pont [ :psycho: ], sql laza 20 pont, egyedül a css lesz picit gond, ha bas*akszik az alkalmazás, a programozásnál meg azért a 40 -ből 20 -at simán elérhetek. ) és a szóbelinél sincs akkora probléma. És még minket hitegettek a tanárok, hogy nagyon nehéz lesz, erre meg eddig csak a magyart nem tartom olyan jónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bence, jó lesz ez. :) Van továbbtanulási terved?

 

A lányom szerint a magyar és a töri könnyű volt, az angolban a nyelvhelyességet érezte a vártnál nehezebbnek, a többi szerinte is egyszerű volt. Az emelt matek viszont megizzasztotta, de arról lehetett tudni, hogy nehéz lesz, szóval ez nem volt meglepetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bence, jó lesz ez. :) Van továbbtanulási terved?

 

Egyenlőre még maradok egy évet a suliban "Informatikai rendszerbetöltő :D" szakon, így szerzek egy OKJ -t. Majd ezek után gondolkodok az Óbudai Egyetemen vagy a BME -n. Majd eldől. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyenlőre még maradok egy évet a suliban "Informatikai rendszerbetöltő :D" szakon, így szerzek egy OKJ -t. Majd ezek után gondolkodok az Óbudai Egyetemen vagy a BME -n. Majd eldől. :)

Jó terv. Lesz egy papírod, aztán jöhet majd a következő szint. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Upsz, megint elfelejtettem ide feljönni. :D

Nem lehet valahol beállítani, hogy kapjak emailt ha valakinek szülinapja lesz? Mert legalább akkor feljönnék és legalább felköszönteném az illetőt. De egyre több a dolgom és folyton kimegy a fejemből az oldal.

Na mind egy. Készítettem egy Star Wars tesztet

Igazából ez a második tesztem, szóval sokat ne várjatok tőle. :D Meg sajnos olyan oldalt nem találtam, ahol rendes tesztet lehet összeállítani, úgy, hogy egyből kiírja, hogy jó-e a válasz, vagy legkésöbb a végén. Így csak egy kvíz formájában jött össze. Esetleg valaki tud olyan oldalt, ahol az elképzelésemnek megfelelő módon tudok tesztet összeállítani?

Remélem tartalmi hiba nincs benne. :D Az előzőben volt. Sajnos helyesírási hiba biztos lesz benne, egyrészt kényelmetlen volt asztali módban, telefonról csinálni, másrészt meg már erősen gondolkodtam, milyen kérdést tegyek fel és már az 5. kérdésnél elfáradtam. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Upsz, megint elfelejtettem ide feljönni. :D

Nem lehet valahol beállítani, hogy kapjak emailt ha valakinek szülinapja lesz? Mert legalább akkor feljönnék és legalább felköszönteném az illetőt. De egyre több a dolgom és folyton kimegy a fejemből az oldal.

Na mind egy. Készítettem egy Star Wars tesztet

Igazából ez a második tesztem, szóval sokat ne várjatok tőle. :D Meg sajnos olyan oldalt nem találtam, ahol rendes tesztet lehet összeállítani, úgy, hogy egyből kiírja, hogy jó-e a válasz, vagy legkésöbb a végén. Így csak egy kvíz formájában jött össze. Esetleg valaki tud olyan oldalt, ahol az elképzelésemnek megfelelő módon tudok tesztet összeállítani?

Remélem tartalmi hiba nincs benne. :D Az előzőben volt. Sajnos helyesírási hiba biztos lesz benne, egyrészt kényelmetlen volt asztali módban, telefonról csinálni, másrészt meg már erősen gondolkodtam, milyen kérdést tegyek fel és már az 5. kérdésnél elfáradtam. :D

 

Jó lett. :)

Bár volt egy-két kérdés, aminél csak úgy hasraütöttem - ez főleg a kifejtősnél volt. :P De le a kalappal, elég jóra sikeredett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma is tanultam valamit. A tűzőgép használatát :)

Van egy régi kanapém, amin nylon szövetű szalag tartja a szivacsot, és a nylon megfáradt, elszakadt idővel. Vettem Praktikerben 10 m pamut gurtnit, tűzőt, hozzá való szögeket. Nem mondom, hogy profin restaurálok bútort (lakásfestésben jobb vagyok [/szerénytelen]) de haladok vele és ez már jó.

Viszont a gurtni tekercset egy gombostű tartotta egyben, és az most ismeretlen helyen tartózkodik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.