Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog szülinapot!

 

 

 

 

Hát én eddig azt hittem, ha kellően barna a fejem amikor elmegyek úszni, akkor 2 x 15 perc úszás alatt nem ég le, főleg ha elég sokat van a víz alatt.

Ja, csak a két úszás közt elmentem fél órára vízibiciklizni :D Orfű, én így szeretlek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én eddig azt hittem, ha kellően barna a fejem amikor elmegyek úszni, akkor 2 x 15 perc úszás alatt nem ég le, főleg ha elég sokat van a víz alatt.

Ja, csak a két úszás közt elmentem fél órára vízibiciklizni :D Orfű, én így szeretlek!

Én is azt hittem, hogy május elején 22 fokban esküvőre menni pántos felsőben teljesen rendben van, csak ugye végig kell vonulni a fél falun ilyenkor a legnagyobb napsütésben :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most én is kicsit ritkábban jöttem fel, de Boldog szülinapot Fulcrum!

 

A lentebbi leégés sztorihoz: Tegnap én is sz@rrá égtem. A meló miatt kint kellett állnom a napon 3 órát, ráadásul nem készülhettem fel rá-nem mindennapos váratlan dolog miatt-, úgyhogy elég durva lett az eredmény. Most hidratálok és enyhe fejfájással küzdök..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tudtam, hogy nem kéne fehérre festeni a barackszínű falat.

Tudtam, de olyan jó lesz ha majd oda lehet vetíteni (majd egyszer) meg a plafon miatt amúgy is kell a fehér festék, meg az a barack festés amúgy is megérett a mázolásra, meg ha már festek amúgy sem barackot akartam (a mostani színt még az előző lakók választották, kb 10 éve - huhh, már hét éve lakom itt!) Úgyhogy nagy levegőt vettem, és nekikezdtem.

Hát az első réteg olyan amilyen, tudtam, hogy ettől ne várjak csodát. De a második réteget fölkenem a falra, és élénkebb narancsszínű lesz tőle, mint volt! Persze, tapasztalat, hogy csak a Diszperzitben levő víz miatt üt át, és pár óra múlva már jobb lesz, de akkor is. Láttam már olyan gyönyörű fehér falat, amin hét réteg volt a sötétbarnán.

Festékboltban volt ténylegesen fehéren fogó festék, de annak literje 5000 Ft fölött volt asszem (összehasonlításul: egy élénkebb szín feleannyi) de már nem vagyok biztos, hogy nem az kellett volna.

Most pihenek, száradok, holnap folyt köv.

A fekete akrillal festett pegazusomat majd száradás után át fogom húzni, még nem tudom hogy barnával vagy feketével-e. Lehet, hogy pej lesz. (Egy pej pegazusnak barna vagy fekete a szárnya?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.