Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Elfelejtettem írni de én is gratulálok! :)

 

Na meg még azt akartam írni, hogy a képregényem, az Inkább a Halált jelölték, vagyis benne a legjobb 5ben, webcomic kategóriában. Ennek persze nagyon örülök, de sajna esélytelen, hogy nyerek, mivel ott van Csordás aki bár tavaly 3 oldalt sajtolt ki magából mégis már 3x nyert, valamint Sanyi a bagoly, amit elég sokan ismernek, és a Napirajz, ami egy vulgáris pont pont vesszőcske, mégis imádják. :D De nem baj már megszoktam. 3x voltam már jelölve, egyszer se nyertem. :) Szóval ennek is kell örülni. :)

Jelöltek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok kudar! :)

 

A lányok sütnek, és remélik, hogy kevés locsoló jön, így majd több marad nekik. :P Alig várom, hogy a gyerekeim is kinőjenek ebből a locsolkodós hagyományból, és inkább kirándulni menjünk Húsvét hétfőn, ahogy én is tettem középiskolás koromtól.

 

Kellemes Húsvétot mindenkinek! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek! :D Bevállalom hogy én legyek a képregényesek Leo-ja... :D XD :D (na ezt még leírni is kemény volt) :)

 

Kellemes Húsvétot mindenkinek és sok locsolót a lányoknak! :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elfelejtettem írni de én is gratulálok! :)

 

Na meg még azt akartam írni, hogy a képregényem, az Inkább a Halált jelölték, vagyis benne a legjobb 5ben, webcomic kategóriában. Ennek persze nagyon örülök, de sajna esélytelen, hogy nyerek, mivel ott van Csordás aki bár tavaly 3 oldalt sajtolt ki magából mégis már 3x nyert, valamint Sanyi a bagoly, amit elég sokan ismernek, és a Napirajz, ami egy vulgáris pont pont vesszőcske, mégis imádják. :D De nem baj már megszoktam. 3x voltam már jelölve, egyszer se nyertem. :) Szóval ennek is kell örülni. :)

Jelöltek

Köszönöm.

 

A jelöléshez én is gratulálok. :clap: Ez is nagyon jó teljesítmény, biztos vannak olyanok, akiket még csak nem is jelölnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lányok egy része dolgozik, és ha akár csak egy locsoló is beállít (szerencsétlenségére), majd megközlöm vele, hogy jött volna inkább segíteni, azzal biztosan többre mennénk...

Egyébként meg jó húsvétolást mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog húsvétot kívánok mindenkinek!

 

 

Én Orfűn tegnap átéltem az igazi, Wagner által szövegbe formált, megzenésített és színpadra vitt Nagypénteki varázst. Üde, bűntelen-tiszta, szabad természet. Meg egy kiló medvehagyma szuvenír :) Ma meg föl a Tubesre, hoztam egy adagot a templomi kórusnak, sok köztük a rá nem érő háziasszony. Meg az egyik aki egy egész zacskóval hazavitt, azt mondta hozzá hétfőn jön szűk húszfős család :) Szóval nem biztos hogy pont hétfőn fogok túrázni, de persze lehet, hogy mégis.... ;-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk van/volt egy törpenyulunk és azt elmondhatom, hogyha a nyúl tojik, az nem egy nagy szórakozás... főleg, ha a szőnyegre. :evil:

 

Alig várom, hogy a gyerekeim is kinőjenek ebből a locsolkodós hagyományból, és inkább kirándulni menjünk Húsvét hétfőn, ahogy én is tettem középiskolás koromtól.

 

Érdekes, hogy ezt írod, mert ez a locsolkodás nálunk sem volt nagy divat, vagy legalábbis úgy mondanám, hogy a családunk női tagjai nem feltétlenül igényelték. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy ezt írod, mert ez a locsolkodás nálunk sem volt nagy divat, vagy legalábbis úgy mondanám, hogy a családunk női tagjai nem feltétlenül igényelték. :)

Nálunk sincs rá igény (legalábbis a nők részéről), de a férfiak/fiúk a családban valamiért szeretik ezt csinálni, így rájuk hagyjuk. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.