Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor már igazán arra is emlékezhetne, hogy bemutattad már neki egyszer és valószínűleg azóta sem lettél más valaki. :D Vagy be kell neki írni valahova a számot?

Be kell írni. Én mondjuk tudom fejből, de nem, ez kevés, fel is kell mutatni a még ki nem fizetett cuccért a "szutykot". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már igazán arra is emlékezhetne, hogy bemutattad már neki egyszer és valószínűleg azóta sem lettél más valaki. :D Vagy be kell neki írni valahova a számot?

De be ám! Jajj, de finom dolgok ezek!

Amikor nincs nálam diktálok valamit..Még az elején egyszer zavaromban azt diktáltam, hogy 223344AB... :facepalm:

Mire a hölgy: de jó, milyen egyszerű!

Én:-hát igen, ezért megy fejből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az ilyesmit a helyi postára kérem (közelebb van, mint egy Pont) ott teljesen rutin hogy elkérik a személyit.

A posta...Szerelmem a posta...Nekem is közelebb van. eddig sem volt messze, de még egy utcával közelebb költözött 1,5 éve.

De hiába új a hely, a 8-ból 2 ablak van nyitva átlagban és kriminális sorok kígyóznak, frusztrált alkalmazottak és türelmetlen tömegek világa.

Pedig még közöm is van a hivatalhoz, de ez már rég nem protekció...ha tehetem, elmegyek a 2-es postára, ott 3 ablakból 3 nyitva is van és jól mennek a dolgok, csak jóval messzebb van, de megéri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most decemberben a posta elkeverte a külföldről érkező, és már előre kifizetett csomagomat. :D De legalább pár dühös telefonváltás és asztalcsapkodás után néhány héttel később előkerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem azzal telt be a pohár amit idén kitaláltak.

Miszerint, hogy a 2,4 cm-nél vastagabb küldemények csak csomagként vehetőek fel.

Így esett, hogy egy 690 grammos könyvet 1690ft ért sikerült feladnom.

Ezt azért találták ki, hogy a levélszekrénybe nem kézbesíthető levelekkel ne terheljék a sima kézbesítőket.

Meg azért mert egy rakás pénzt kaszálhatnak vele, mint fent is látszik.

Főleg, mert az ilyen küldemények nagy része bezony a kína/hongkongi ingyenpostás termék, és azoknak szintén nagy része továbbra is vastagabb, ennél a méretnél és azokat biz mégis viszi a kézbesítő..

Hát ennyi. Szép volt Posta, megoldottad. (Hogy kibabrálj a hazai ügyfelekkel)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is megtehették volna, hogy kiírják, többet nem foglalkoznak ilyesmivel, mert nem éri meg nekik a régi áron (gondolom). Ehelyett teljesen korrekt módon megemelték a szolgáltatás árát, és ezzel érik el azt, hogy ilyen igényeddel máshová fordulj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is megtehették volna, hogy kiírják, többet nem foglalkoznak ilyesmivel, mert nem éri meg nekik a régi áron (gondolom). Ehelyett teljesen korrekt módon megemelték a szolgáltatás árát, és ezzel érik el azt, hogy ilyen igényeddel máshová fordulj.

Így van. Csak egy a baj még az ilyen kis városokkal, mint az enyém:

A posta teljesen monopol. Nincs helyben konkurense.

És még a posta olcsóbb szolgáltatása sincs: pl.: csomagautomata...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.