Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na, lassan indulok Veszprémbe, a vizsgára, 10kor kezdődik, de már előtte fél órával ott kell lennem, meg egy panzióban lesz, ahogy néztem neten, a buszmegállótól 30perc.

Remélem 2körül már itthon leszek, eszek valamit, aztán készülök holnapra, lesz egy jó kis DnB buli Győrben, egy camping szerűségben szervezik, írtak medencét, sörpultot, meg 4 DJ-t, 3000Ft a beugró, ebben benne van egy ajándék lemez, plusz 1000Ft leiható. Igénylek már egy kis lazítást, amúgy is ott alszunk, béreltünk faházat, ha már autóval megyünk, akkor bulizhasson mindenki! :) Majd csütörtökön valamikor hazakergülök.

Este azért a meccseket még megnézem, meg a tippeket elküldöm...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, lassan indulok Veszprémbe, a vizsgára, 10kor kezdődik, de már előtte fél órával ott kell lennem, meg egy panzióban lesz, ahogy néztem neten, a buszmegállótól 30perc.

Majd mesélj, hogy sikerült. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicces egy nap volt. Fáradtam odaértem, első voltam...8an voltunk és 5 vizsgabiztos. 60 kérdés volt, nekem 51 lett jó, így sikerült a vizsga. Egy kérdésre 1 percet adtak, olyan közepesen nehéznek tartottam. A pesti PSZÁF vizsgáztatók durván tolták, sem a vizsga alatt, sem az eredmény hirdetés alatt nem mosolyogtak és a két nő elég furán nézett ki. Úgy tűnik, ez a viselkedés ezzel a munkakörrel jár. Utána a piacon vettem egy kis gyümölcsöt, meg energia italt, mert majdnem elaludtam.

Nézem közben a meccset, az előzőhöz képest sokkal jobb, de holnap szerintem az estit nem fogom látni, akkor már indul a buli! :) Megnéztem 10től lesz egy magyar felsz*pó DJ, aztán éjféltől a maradék 3 külföldi tolja majd, reggel 4ig. Sört már vettem, 10 dobozzal, haver mondta, hogy lesz valami vicces is, magyarul nem igazán kell már többet költenem a holnap estére! Nők másik kocsival jönnek, haverom barátnői, igaz, mi 4en leszünk fiúk, ők 5en lányok. Örülnék, ha nekem kettő jutna! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, haza is értem. Most gépezek egy kicsit, aztán alszom, tegnap, vagyis ma nem sok időm volt rá. 5re értünk oda, körbenéztünk, elfoglaltuk a szobát, aztán mentünk nézni a meccset, mert volt kivetítő, addig ittam 2 sört. 7kor ettünk egy jó kis pizzát, 8tól már szállingóztak az emberek. A kivetítőn akkor már klipek mentek. A magyar DJ előbb kezdett, mert jó kedve volt, vagy mit tom én, lehet csak gyakorolni akart. Ahhoz képest, hogy a 3 külföldi volt a húzó ember, 21.30kor már tele volt a camping. Elég jó zenéket nyomatott, a lényeg, hogy egész este csak DnB ment, szerencsére a Dubstep klónok kimaradtak, magyarul 160nál kevesebb leütés nem volt egy perc alatt. 11re megittam a maradék 8sört, de még vettem párat éjfélig, vagyis leittam az 1000Ft-ot, durva, hogy 210 volt egy dobozos Ászok!! Mielőtt jött volna a külföldi előadó toltunk egy cigit is, ezzel én reggel 3ig elvoltam! :) Nem kellet f*sni, voltak akik a sátruk mellett pipából nyomták, de bongot is láttam kicsit beljebb. A tánctér olyan 300 négyzetméteres volt, mindegyik sarokban hangfalak és a Dj előtt pedig két mélynyomó. Ha pont középre állt az ember, akkor baromi jól szólt, nem hangosan, hanem a mélyek elkezdték a sört felrázni, meg a stereo váltások baromira elvarázsoltak, plusz sokszor azt hittem, hogy Pesten vagyok és jön a metro. :rock: A brit Dj-vel is beszéltem a fellépése után, a mondanivalóm 90%át megértette, igaz az visszafelé nem volt ennyire igaz, nagyon durva akcentusa volt. A lényeg, hogy adott egy ingyen CD-t és alá is írta, most azt döngetem.

4körül mentem aludni, a csoportból utolsóként. 8kor már indultunk haza, mert két haverom megy délutánra dolgozni.

Ennyi pénzt simán megért a dolog, színvonalas volt, a lézer show tetszett, volt füstgép és jófajta nők is, egy ajkainak elkértem a számát. Most utánanézek a német meccsnek, aztán alszom egyet estig! :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.