Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

17 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Én olvastam a Tracey West féle TCW adaptációt, de igen erősen érződött rajta, hogy a fiatalabb korosztálynak készült. 

Igen, az a fiatalabb korosztálynak íródott. Én 10-es éveim elején járhattam, mikor elolvastam. Akkor tetszett, azóta eltelt 9-10 év, tehát lehet, hogy már nem élvezném annyira. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 03. 08. - 18:36, caseyjones írta:

A Karen Traviss-féle Klónok háborújára gondolsz? Én tavaly nyáron olvastam, szerintem borzalmas. A Tracey West-féle verziót úgy kb 9-10 éve olvastam, az sokkal jobban tetszett. Emlékeim szerint lényegesen hűbb maradt a filmhez, mint Traviss műve. 

Teljesen elégedett voltam vele. Karen sokkal többet kihozott abból az egyszerű kis történetből, mint vártam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő könyvek vannak előkészítés alatt.

Courscanti éjszakák II.

Klónháborús játszmák 2.

Fejvadászháborúk 3.

Leia, Princess of Alderaan

 

Az utolsó Jedik regényváltozatát most tudják csak elkezdeni fordítani, így a becsült megjelenési ideje június-július lesz.

Cserébe megpróbálják előrehozni Claudia Gray: Leia, Princess of Alderaan regényét.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A következő könyvek vannak előkészítés alatt.

Courscanti éjszakák II.

Klónháborús játszmák 2.

Fejvadászháborúk 3.

Leia, Princess of Alderaan

 

Az utolsó Jedik regényváltozatát most tudják csak elkezdeni fordítani, így a becsült megjelenési ideje június-július lesz.

Cserébe megpróbálják előrehozni Claudia Gray: Leia, Princess of Alderaan regényét.

Köszi, a híreket, de a Legends könyveknek is van külön topicja ami oda való azt jó lenne oda beírni, mert csak belekeveredik az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A starwars.com -on ellehet olvasni egy rövidke részletet a júliusban érkező Thrawn: Alliances c. regényből. A részletben az Uralkodó megbízza Thrawnt és Vadert, hogy dolgozzanak össze.

Spoiler

megtudhatunk továbbá pár dolgot még:

1. A könyv a Rebels 3. és 4. évada között fog játszódni. A részletben említést tesznek Thrawn Atollon -on elszenvedett vereségéről.

2. Thrawn és Vader az Ismeretlen Régiókba utaznak, nevezetesen egy Batuu nevű bolygóra. Ezen a bolygón találkozott a klónháborúkban Anakin és Thrawn.

 

Már nagyon várom a könyvet. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zahn viszont még írni fog Thrawn könyveket. Állítólag már leszerződött a 13. Star Wars regényére is. Az új kánonban ez lesz a harmadik könyve, a Thrawn: Alliances után jelenik meg valamikor. Még nem lehet tudni miről szól, feltehetően megint Thrawn-ról. Bírnám, ha ez már

a Lázadók 4. évada után játszódna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A kiadó megpróbálja előrehozni a The Last Shot és a Most Wanted magyar megjelenését.

Azért érdemes lehet lobbizni a Szukitsnál, hogy kétféle borítóval is megjelenjen a The Last Shot? Mit gondolsz, van erre esély?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, sirszalhasogato írta:

Azért érdemes lehet lobbizni a Szukitsnál, hogy kétféle borítóval is megjelenjen a The Last Shot? Mit gondolsz, van erre esély?

A Disney írja elő szerződésben, hogy milyen borítóval jelenhet meg a könyv. Így nem hiszem, hogy lenne értelme.

Persze azért majd szólok nekik, hogy próbálják meg rávenni a jogtulajt, mindkét borítóval engedje meg. A végső szó viszont a Disney-é.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, két levehető borítót adnak majd a könyvhöz. 

29342545_10156328420488713_1412738436497

 

 

Más. Bookline-on a Rey túlélési útmutatója 510Ft csupán, és a szállítás is ingyenes. Máshol olvastam, hogy informatív könyv a Jakkuról, és az is kiderül Rey miket csinált a szabadidejében. Én berendeltem. Rey fanoknak ajánlom.

TN6_B1408420.JPG

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.