Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

A BF-ekkel ellentétben ez elvileg nem a multiplayerre lesz kihegyezve (azt már közölték, hogy story-alapú single player játék lesz), így meglepődnék, ha min. 10-13 óra nem lenne benne.  Ha minden igaz, a következő hónapokban bővebb infókra is számíthatunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, de a múltbeli SW projektek miatt nagy volt rá az esély hogy csúszik vagy bármi más történik vele. Illetve eddig annyi történt játékkal kapcsolatban hogy tavaly a E3 show nézőtéréről benyögték hogy am jövőre lesz egy ilyen játékunk (elég egy szánalmas bejelentés volt, ilyen AAA játékokat nem így szokták pláne nem egy SW játékot) és azóta se híre se hamva. Semmit nem láttunk még belőle ami azért erősítette azt a gyanút hogy még se jelenik meg idén.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A clickbait oldalaknak hála volt ez a gyanú, amúgy a valós dolgok egyáltalán nem mutatnak efelé. Az, hogy az EA nem sz*rja teli a netet egy Respawn játékkal évekkel, vagy akár csak 8-9 hónappal a megjelenés előtt, egyáltalán nem meglepő. Az Apex Legendsről a megjelenése napjáig csak annyit lehetett hallani, hogy a Respawn dolgozik egy battle royale jellegű játékon, aztán bumm, megjelent a semmiből a játék és nagyjából a következő Fortnite-siker. Majd akkor kezdj el aggódni, ha az idei EA Playen sem lesz belőle semmi.

Az, hogy az E3-on mit csinálnak, a lőtéri kutyát nem érdekli már. Az a "show" évről évre egyre szánalmasabb, elvesztette a jelentőségét, igazán nagy bejelentés tavaly emlékeim szerint nem is volt - pedig akkor még kint volt a Sony, idén már ők sem lesznek ott. Már sokkal nagyobb szám a Gamescom és a The Game Awards, a tavalyi TGA kenterbe verte az E3-at, és sok nagy bejelentést ott tettek meg (a Fallen Jedit viszont már 2016-ban bejelentették, sőt emlékeim szerint a TGA-n az EA nem is képviseltette magát). Az EA Play meg, ha lehet, még az E3-nál is szánalmasabb. Az EA-sok már az E3-on sem tudtak érdekes konferenciát csinálni, az EA Play-jel meg évről évre felsülnek. A játékaikat eleve az előtt vagy az után jelentik be az április-május időszakban.

Ráadásul már remekül megmutatták, hogy az EA nagyobb feneket kerít egy Battlefieldnek, mint egy Star Warsnak. Az ő szemükben láthatóan nem nagy dolog az SW. Plusz igazából a két Battlefield marketingjét figyelembe véve pláne nincs okunk aggódni. A BF2 első trailere 2017 áprilisában jelent meg, a megjelenés novemberben volt.  A BF1 első normális trailere (tehát ami nem a DICE f*szát szopta és nem is egy bérmunkába kiadott CG trailer volt) meg 2015 áprilisában jött, a megjelenés pedig szintén november lett. Ezután inkább pont arra van nagy esély, hogy 2019. áprilisában jön az első trailer a Fallen Orderről, és novemberben fog megjelenni. És júniusban lesz az első gameplay trailer, ahogy a BF1-2-nél, és onnantól fog pörögni a marketing, szóval majd jól el is kezd a népség rinyálni, hogy mit hype-olják ezt a sz*rt. :) Mert ez a nagy büdös helyzet:

1. Amíg semmit sem mutatnak meg: "miértnemmutatnaksemmitbiztoskésikmegsemjeleniezacsoda"

2. Amikor már megy a marketing: "minekhypeoljákeztúgyisszarleszmerEAésDisneyúgyseveszimegakutyasem"

3. A Star Wars: Jedi - Fallen Order remekül teljesít a kasszáknál.

:evil:

Azt meg csendben jegyzem meg, hogy szerintem, ha az EA nem villant egy AAA-kategóriás Star Wars játékot az ep9 előtt, akkor Bob Iger személyesen megy el Andrew Wilsonhoz, és a két kezével fogja keresztre feszíteni, utána meg kitölt egy csekket, és megveszi az EA-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azt meg csendben jegyzem meg, hogy szerintem, ha az EA nem villant egy AAA-kategóriás Star Wars játékot az ep9 előtt, akkor Bob Iger személyesen megy el Andrew Wilsonhoz, és a két kezével fogja keresztre feszíteni, utána meg kitölt egy csekket, és megveszi az EA-t

Ez.nagyon gonosz.:evil: De azért most már.mutatniuk kéne valamit mert egy ideje ülnek a jogokon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kipróbáltam, egész jó Anakin, talán a legjobb világos oldali fénykardforgató (Rey mellett). Persze még elég felszínesen ismerem. Viszont kíváncsi vagyok, kik jönnek még a jövőben. Remélem, a TCW visszatérésének apropóján behozzák Ahsokát és Ventresst, elvileg sokan szeretnék őket, ami jó jel lehet. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondtam, megmondtam vagy megmondtam? :D:P:yeah:

2019. 02. 14. - 12:04, Dzséjt írta:

Ezután inkább pont arra van nagy esély, hogy 2019. áprilisában jön az első trailer a Fallen Orderről

Áprilisban leplezik le a Star Wars Jedi: Fallen Ordert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt nehéz mivel fél évvel a megjelenés előtt már illene valamit mutatni és akkor hol máshol ha nem a Celebration-n. Én inkább arra leszek kíváncsi hogy bejelentenek-e valami új SW játékot. Mert ezenkívül nincs semmi SW játék bejelentve. Tippre nem itt majd az E3 fogják vagy később, de idén muszáj lesz még valamit felmutatni mert a Disney türelme se véges.  

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom az új Darth Vader képregényt illetve régebben a Kanan képregényt. Érdekes ez az időszak amikor még a 66-os parancs friss volt és a megmaradt jedik az túlélésért küzdenek. Ha ebbe az időszakban jönne ki hozzá valami az biztosan érdekelne. Nekem van egy tippem hogy az új Vader képregénybe volt egy lista azokról a jedikről akik túlélték a 66-os parancsot és abba volt néhány új név és szerintem valamelyik kapcsolódni fog ehhez a játékhoz.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk, Magyarországon biztos várni kell majd a Fallen Orderhez készülő esetleges regényre, vagy képregényre. Azt viszont el tudnám képzelni, hogy a Darth Vader: A Sith Sötét Nagyura: Vader erődje, valamint a Kanan 1. kötete talán a videojáték megjelenése környékén megjelenjen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

Most olvasom az új Darth Vader képregényt illetve régebben a Kanan képregényt. Érdekes ez az időszak amikor még a 66-os parancs friss volt és a megmaradt jedik az túlélésért küzdenek. Ha ebbe az időszakban jönne ki hozzá valami az biztosan érdekelne. Nekem van egy tippem hogy az új Vader képregénybe volt egy lista azokról a jedikről akik túlélték a 66-os parancsot és abba volt néhány új név és szerintem valamelyik kapcsolódni fog ehhez a játékhoz.  

Ha az eddigi pletykák igazak - pontosabban, ha a decemberi szivárgás igaz (eddig annak tűnik), akkor annak a listának sajnos nincs köze a játékhoz. A szivárgás szerint a főhős egy Cal nevű padawan lesz, akinek a mestere egy Ceres nevű nő (hogy ő is túlélte a 66-os parancsot, az kérdéses). Ugyanakkor valamilyen szinten kapcsolódhat a Vader-képregények egyikéhez-másikához, mert a játékban is az inkvizítorok lesznek a főellenfelek. Talán feltűnik néhány új, vagy láthatunk olyanokat, akik ugyan szerepeltek a képregényekben, de a sztorijuk még nincs elvarrva.

Én mondjuk annak örülnék, ha a Fallen Order kicsit nagyobb időt fogna le. Szép lenne, ha úgy kezdenénk, hogy még a klónok háborújában harcolunk, aztán játék közben ér minket a 66-os parancs. Aztán utána lehetne néhány év ugrás, majd bemutatnák, hogy próbál boldogulni a mindennapokban ez a Cal, majd még egy kis ugrás, és jöhetne a fő sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chris Avellone megerősítette, hogy részt vett az új  Star Wars játék, az év végén érkező Fallen Order megalkotásában.

Amit Chris Avellone-ról tudni kell: ő már korábban is dolgozott Star Wars játékon. Ő volt a "Knights of the Old Republic II: The Sith Lords" egyik írója. Egy rakás fantasy szérián is dolgozott már: például a Baldurs's Gate vagy az Icewind Dale sorozaton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Amit Chris Avellone-ról tudni kell: ő már korábban is dolgozott Star Wars játékon. Ő volt a "Knights of the Old Republic II: The Sith Lords" egyik írója. Egy rakás fantasy szérián is dolgozott már: például a Baldurs's Gate vagy az Icewind Dale sorozaton.

Mondjuk a KOTOR I-II sztori minősége között ég és föld a különbség, és nem a folytatás javára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindkét Kotor játék nagyon tetszett.

Dolgozott a Baldur Kapuján és a Jeges Szelek Völgyén is? Az nagyon jó. Nem játszottam velük, de mindkét játék a Forgotten Realms világ részét képezi, mely szintén nagy kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Chris Avellone megerősítette, hogy részt vett az új  Star Wars játék, az év végén érkező Fallen Order megalkotásában.

 

Ez remek hír, Avellone jegyzi kedvenc Fallout játékomat a New Vegast is, úgyhogy nagyon várom ezt a játékot, amit tudni lehet eddig róla az mind nagyon bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A Jedi: Fallen Order -ről néhány infó a redditről:

- A játékmenet a Dark Souls -szal vetekszik.

- Bolygóról bolygóra mehetünk, nem lesz annyira nyílt világú - attól még felfedezhetjük a környezetet, fejleszthetjük a cuccainkat stb.

- A RO/Solo kettőshöz fog rezonálni, de a PT -hez is lesznek elemek.

- Singleplayer, UE4 (ez valami engine?)

- Nem a God of War -hoz vagy a Devil May Cry -hoz hasonló akció játék lesz.

- 5 óránál is több a játékmenet.

- Inqvizítorok belebegtetve.

- Állítólag Cameron Monaghan (Gotham -ből Jerome/Jeremiah/Joker és Shameless) lesz a főszereplő, motion capture technikával vették fel vele a dolgokat. A színész az instájára még régebben felrakott egy ilyen képet.

 

Szombaton megtudjuk, hogy mik igazak ebből. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

- A játékmenet a Dark Souls -szal vetekszik.

 

Jajne! Remélem ez nem a nehézségére értendő. Túl öreg vagyok és túl kevés szabadidőm van ilyen brutál nehéz játékokhoz :( Ha már leülök egy játék elé akkor szeretek vele haladni.

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

- 5 óránál is több a játékmenet.

 

Remélem minimum 14-15 óra lesz benne, változatos helyszinekkel.

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

 - Bolygóról bolygóra mehetünk, nem lesz annyira nyílt világú - attól még felfedezhetjük a környezetet, fejleszthetjük a cuccainkat stb.

 

Ez kifejezetten jól hangzik. Remélem igy lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.