Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

A belsős informátorok szerint ez az EA Motive játéka lesz, és kisebb és szokatlanabb, mint a két Battlefront vagy a Fallen Order volt. Az EA Motive-ról meg azt érdemes tudni, hogy segítette a Battlefront 2 elkészítésében, aztán ennyi. Ja, és Jade Raymond vezeti, a Ubisoft Montreal egykori igazgatója és a korai Assassin's Creed játékok, meg az első Watch Dogs producere. Plusz talán azt is érdemes tudni, hogy az EA Motive dolgozott azon a játékon, azaz a Project Ragtagon, amit a Visceral heggesztett a bezárásáig.

És valószínűleg a Project Maverick az, ami miatt elkaszálták az EA Vancouver nyílt világú Star Wars játékát, a Project Orcát. Az ugyanis azért kapott kaszát, mert akkoriban az EA úgy vélte, hogy egy kisebb, egyszerűbb Star Wars játékot könnyebb lenne eladni 2020 végéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit nem adnék egy új generációs space sim-ért, mert az X-wing/TIE fighter széria óta komoly darabot nem kaptunk, pedig a SW témában lenne rá kereslet.

A kép elég űrhajó központú, és hát tudjuk, hogy Pete "Maverick" Mitchell százados milyen foglalkozást űzött :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
36 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Azért remélem adnak ki valamit évente.

Sajnos nagyon esélytelennek tűnik, ha csak nem mobilos szutykokat. Idén tuti nem lesz semmilyen új Star Wars játék, és egyelőre úgy tűnik, hogy jövőre sem, pláne a koronavírus okozta késlekedések és egyéb bonyodalmak tükrében. Persze jöhet még váratlan bejelentés, de jelenleg úgy néz ki, hogy legkorábban csak 2022-ben lesz új Star Wars játék, ha lesz, mert ez is csak feltételezés. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Dzséjt írta:

Sajnos nagyon esélytelennek tűnik, ha csak nem mobilos szutykokat. Idén tuti nem lesz semmilyen új Star Wars játék, és egyelőre úgy tűnik, hogy jövőre sem, pláne a koronavírus okozta késlekedések és egyéb bonyodalmak tükrében. Persze jöhet még váratlan bejelentés, de jelenleg úgy néz ki, hogy legkorábban csak 2022-ben lesz új Star Wars játék, ha lesz, mert ez is csak feltételezés. :( 

Pedig a Fallen Order folytatásában reménykedtem jövő év vége felé :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem kánon de én nagyon várom a LEGO Skywalker Saga-t ami elvileg idén jön (vagy már csúsztatták?). Illetve februárban volt egy olyan értesülés, hogy az EA-nél készül egy kisebb SW cím, ami egyelőre Project Maverick munkacím alatt fut. Ahhoz volt ez a kép:

4de3c4bb-5ac3-4ab4-8527-3776ebcdafa3-esq

 

Bár ahogy olvasom most 2021 elejére tippelik ennek a megjelenését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Bomarr írta:

Bár nem kánon de én nagyon várom a LEGO Skywalker Saga-t ami elvileg idén jön (vagy már csúsztatták?). Illetve februárban volt egy olyan értesülés, hogy az EA-nél készül egy kisebb SW cím, ami egyelőre Project Maverick munkacím alatt fut.

Tényleg, a LEGO Star Wars: The Skywalker Sagáról megfeledkeztem. Az elvileg még 2020-ban jön, bár aggasztó, hogy egy ideje semmi hír nem jött róla. Viszont ettől még idén simán megjelenhet, ha a koronavírus nem kavart be (attól függ, hogy a TT Games hol járt a fejlesztésben).

A Project Maverickre én egyelőre nem fogadnék semmiben. Ezzel kapcsolatban még semmilyen hivatalos infó nincs, így megjósolni sem lehet, mikor fog jönni, de azt sem tudni, hogy mi a fene lesz ez.  

48 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Pedig a Fallen Order folytatásában reménykedtem jövő év vége felé :( 

Nem lehetetlen, bár egyelőre valószínűtlennek tűnik. Decemberben kezdték el toborozni az embereket a csapatba, ráadásul azt már sok stúdió megerősítette, hogy Star Wars játékot fejleszteni baromi időigényes munka, mert mindent, szó szerint az utolsó lemodellezett szögig el kell küldeni a LucasFilmhez láttamozásra, ahol meg nincs külön részleg erre, így ez nagyon belassítja a folyamatot - erre amúgy nagyon sokan panaszkodnak, nem is értem, hogy a LucasFilm miért nem hoz létre erre egy divíziót.

És persze itt is közrejátszik a koronavírus. Sajnos ez a szutyok nem csak ezt az évet rúgta fel, de a jövő évi terveket is. :( 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2020. 05. 08. - 20:48, Dzséjt írta:

Azthittem hamarabb lesz..ejj...

Ez a banner nem rossz azért! PT forever!!

lego-star-wars-skywalker-saga-full-pictu

És Rey a sárga karddal! Excluzív filmen túli pályát kérek az ügyben! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az a hír járja, hogy előbb is jött volna, de végül ez is késik a koronavírus miatt.

Én is tavaszról tudtam korábban. Fura indok úgy gondolom, de legyen az az ok akkor.. Köszi az infót! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Fura indok úgy gondolom

Mi ebben a fura? Az egész videojáték ipar késésben van a vírus. Az lenne a fura, ha ez a játék nem késne.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Mi ebben a fura? Az egész videojáték ipar késésben van a vírus. Az lenne a fura, ha ez a játék nem késne.

Ó, az nagyon hosszú, hogy mit miért mire fognak rá...tényleg nem is akarok itt belemenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
11 perccel korábban, Frenkie írta:

A BF2-ben pont az űrcsaták nem tetszettek. Nehézkes volt az irányítás. Bár az volt az első játék amit a PS4-en kijátszottam és akkor még elég béna voltam a kontrollerrel.

Nem tudom kontrollerrel mi a helyzet (talán egyszer próbáltam), de egérrel és billentyűzettel is szoknom kellett nekem is, az elején sokszor nekimentem a tereptárgyaknak, de manapság már elég jól ellavírozom az olyan zsúfolt pályán is, mint a HCS2 maradványai, azon a küldetésen ahol az ER rombolót kell megsemmisíteni az első fázisban ki se szoktam szállni abból a szűk nyitott részből ami a hajó közepén fut át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Whill írta:

Ennek milyen gépigénye lesz PC-re szerintetek? A Fallen Ordernel komolyabb?

Nem hinném, amúgy anno úgy hivatkoztak rá, hogy egy kisebb project, szóval kicsit félek, hogy nem lesz egy nagy durranás.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Nem hinném, amúgy anno úgy hivatkoztak rá, hogy egy kisebb project, szóval kicsit félek, hogy nem lesz egy nagy durranás.

Én nem bánom, hogy nem lesz nagy durranás, mivel a Fallen Order nálam elég döcögősen futott. A kedvenc SW-játekaim úgysem a grafikájukról híresek manapság (Shadows of the Empire, Jedi Academy, Rogue Squadron, Galactic Battlegrounds). Ha a játékmenet jó, és lehetőleg valami történetféleség is van benne, akkor elégedett leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.