Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Pletykálják, hogy a Lucasfilm Games csatlakozott a Ubisofthoz, hogy egy open world SW játékot hozzanak el a számunkra. :)

Pontosítok:

 

Igaz a hír, jön egy nyílt világú SW játék a Ubisofttól!!! :D

 

Továbbá az EA továbbra is tervez majd játékokat készíteni, a SW.com -os hír alapján még nem most fogják ezeket megosztani, de készülgetnek már egyes játékok. (Jedi Fallen Order 2.??? :D)

 

Továbbá több bejelentésre is számíthatunk az elkövetkezendő időszakban. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszabehu! Mondjuk magának a Ubofosnak Ubisoftnak nem örülök. Tény 1: tudnak jó játékokat csinálni. Tény 2: mind ugyanarra az egy (elsőre sem túl izgalmas, sokadszorra embert próbálóan unalmas) kaptafára készül el. És fogalmam sincs, hogy ez a kaptafa hogy működne a messzi-messzi Galaxisban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nem ismerem a Ubisoft játékokat. Konkrétan mi ez a kaptafa amire a játékaik épülnek?

Far Cry sorozat, Assassin's Creed sorozat, Watch Dogs sorozat... Bár utóbbin nem játszottam, mert nem jött be az első rész, de az FC/AC és folytatásai a látványt és a világot leszámítva szinte ugyanazok. Jó nagy világ, tele ugyanolyan mellékküldetésekkel, felszabadítandó bázisokkal/táborokkal. A harcrendszer sem változott valami sokat. Én most az AC: Valhallát játszom, és már kezd unalmas lenni hogy ugyanolyan semmi "mellékküldetések" vannak benne mint az Origins-ben és az Odyssey-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, RacerX írta:

Far Cry sorozat, Assassin's Creed sorozat, Watch Dogs sorozat...

A fejlesztők Watch Dogson nem dolgoztak és az Assasin's Creedből és a Far Cry-ból is csak egy-egy részen munkálkodtak és az se ma volt: az AC-hez 10 éve, az FC-hez 8 éve nem nyúltak. És akkor is csak besegítettek az Ubisoft Montrealnak. Nincs olyan Assassin's Creed vagy Far Cry ami teljesen az ővék lenne. Ők a Division játékokat csinálták. Ugyanis itt most az Ubisofthoz tartozó Massive Entertainment-ről van szó. Ők csinálnak Star Wars játékot.

Én egyébként odáig és vissza vagyok az Assassin's Creed játékokért ugyhogy sajnálom hogy nem azok készítik akik például az Odyssey-t. Ezek a Division-ök sose érdekeltek. De ettől függetlenül óriási meglepetés lenne ha nem tetszene az SW játékuk. A grafika biztos baba lesz, a játékmenet legrosszabb esetben is rendben lesz, a sztori pedig meglepne ha gyenge lenne szóval várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy maga a játék milyen lesz az majd kiderül. Viszont én örülök, hogy végre más stúdió is lehetöséget kap. Azért valljuk be, az EA nem sok sw játékot hozott az elmúlt 8 évben. A Lucasarts korszakban évente jöttek a játékok. A döbbenetes az hogy a két kedvenc játékom a  KOTOR és a Jedi Academy egyaránt 2003-ban jött ki. Jó lenne ha visszajönnének ezek a gyakori megjelenések.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ők a Division játékokat csinálták. Ugyanis itt most az Ubisofthoz tartozó Massive Entertainment-ről van szó.

Ami semmivel sem jobb, mert a The Divisionök is a kaptafa részei. Ugyanaz a játékmenet, csak felrázva, nem keverve és másik pohárba öntve. Ugyanaz dirigál nekik, akik az AC-k és az FC-k fejlesztőinek is. Ettől függetlenül szerintem sem lesz rossz játék, a legrosszabb esetben is jó iparosmunka játékmenet, bokafosatós látvány terén, jó sztori oldalról. Csak azért a Ubisoftnál el tudok képzelni kreatívabb stúdiót is. Bár tény, hogy a Ubi is mutatja a fejlődés jeleit, és a tavalyi tisztogatás talán a hasznára válik.

 

Remélem az Obsidian (Outer Worlds) is megkapja a Star Wars RPG-re az engedélyt, és egy MachineGames-féle (Wolfenstein: The New Order) FPS-t is szívesen látnék. Mindkét stúdió jelezte már az elmúlt években néhányszor, hogy szívesen dolgoznának Star Wars programon. Meg, ha valaki csinálna egy modern Racert, az is odabatyna.

 

Amúgy szerintem jó ötlet volt elvenni az EA-től az exkluzivitás jogát. Elég egyértelművé tették, hogy csak az ő kezükben nincs jó helyen az IP. Bár lényegében mindegyik SW-játékuk sikeres lett anyagi oldalról, csak négyet tudtak villantani, abból eggyel nagyon elégedetlenek a rajongók, egy a botrányaival vonult be a videojátékok történelmébe, a Squadrons pontosan ott végezte, ahová az EA szánta, a "ja, ilyen is volt" kategória győztese. Egyedül a Jedi: Fallen Order aratott osztatlan sikert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Dzséjt írta:

Csak azért a Ubisoftnál el tudok képzelni kreatívabb stúdiót is. Bár tény, hogy a Ubi is mutatja a fejlődés jeleit, és a tavalyi tisztogatás talán a hasznára válik.

Mondjuk egy nyilt világú SW-re szerintem nem rossz választások. Ha már igy egybe nézzük az Ubisoftot: nem azt mondom hogy ők a zsáner legnagyobb királyai, de legalább náluk a nyilt világú játékok tényleg lekötik a figyelmet (legalábbis az enyémet biztos). Az AC-knál a mellékküldetéseket is szivesen végigtolom, mig a legtöbb open world játék nagyon hamar nagyon unalmas lesz (most nyilván nem egy Cyberpunk-ra vagy egy Mass Effect-re gondolok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyémet annyira nem, bár még nem is csináltak olyan open world játékot, ami igazán érdekelne. Az utóbbi talán tíz évben a Far Cry 3 volt az utolsó általuk készített nyílt világú játék, ami végig lekötött és nem csak egyszer, de többszőr is újra tudtam játszani. Az összes többi szerintem nagyon gyorsan nagyon unalmassá tudott válni - de ez valószínűleg azért is van, mert tényleg nem érdekeltek a játékaik. Talán az SW más lesz, de én azért optimistább lennék egy Obsidian hallatán.

Eleve, a Ubit még nem láttam több bolygós nyílt világú játékot készíteni. Egy dolog előre generált tartalommal megtölteni egy várost vagy egy X méretű tájat, de más azt nem unalmasan megcsinálni mondjuk 5-6 bolygón. Mert azért ez lesz a minimum egy SW-játéknál: ne egy bolygón/területen játszódjon. Alsó hangon is úgy kell majd kinéznie a programnak, mint a Mass Effect: Andromedának. Ráadásul nem lenne rossz elkerülni a Hoth SOK.0-t, a Tatooine SOK.0-t és az Endor SOK.0-t... Bár szinte biztos, hogy ezek lesznek, megkockáztatom, maga a Tatooine benne lesz (oké, nem vetném meg, ha sétálgathatnék Mos Eisley-ben vagy Mos Espában, esetleg motorozhatnék a Dűne tengeren és ellátogathatnék Jabba palotájába).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Az enyémet annyira nem, bár még nem is csináltak olyan open world játékot, ami igazán érdekelne. Az utóbbi talán tíz évben a Far Cry 3 volt az utolsó általuk készített nyílt világú játék, ami végig lekötött és nem csak egyszer, de többszőr is újra tudtam játszani.

Tehát akkor a legjobb kalózos játék ami létezik a Black Flag nem jött be? Hát izlések és pofonok. Nekem annál nagyobb játékélmény az utóbbi 10 évben kevés volt. A Jedi Fallen Order mellett talán az egyetlen játék az utóbbi évekből amit teljesen kitoltam és nem csak az összes kis alküldetést csináltam meg, de mellette összegyűjtöttem benne mindent amit lehet. Ezzel szemben például az Obsidian-os Outer Worlds mint játékvilág lenyügöz, a szövegek szenzációsak benne, de a játékmenet annyira nem tud beszippantani hogy lassan fél éve nem tudom rávenni magam hogy folytassam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bomarr írta:

Tehát akkor a legjobb kalózos játék ami létezik a Black Flag nem jött be?

Mivel a széria az Assassin's Creed 2 trilógia után engem elvesztett, így nem tudom, hogy bejött-e volna vagy sem, mert odáig már nem jutottam el (megvan, ahogy az összes Origins előtti AC, csak sosem játszottam vele... majd talán egyszer). Az AC3-at már nem játszottam ki, abba nagyon gyorsan beleuntam (már az AC2 trilógia utolsó részét sem toltam ki végig), a következő AC meg az Origins volt, amivel játszottam, de a kezdeti lelkesedésem ott is hamar unalomba fulladt. Pedig az az addigi AC-khez képest megújult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Eleve, a Ubit még nem láttam több bolygós nyílt világú játékot készíteni. Egy dolog előre generált tartalommal megtölteni egy várost vagy egy X méretű tájat, de más azt nem unalmasan megcsinálni mondjuk 5-6 bolygón. Mert azért ez lesz a minimum egy SW-játéknál: ne egy bolygón/területen játszódjon.

Ha esetleg csak a Coruscanton leszünk, én már annak örülök. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mivel a széria az Assassin's Creed 2 trilógia után engem elvesztett, így nem tudom, hogy bejött-e volna vagy sem, mert odáig már nem jutottam el (megvan, ahogy az összes Origins előtti AC, csak sosem játszottam vele... majd talán egyszer). Az AC3-at már nem játszottam ki, abba nagyon gyorsan beleuntam (már az AC2 trilógia utolsó részét sem toltam ki végig), a következő AC meg az Origins volt, amivel játszottam, de a kezdeti lelkesedésem ott is hamar unalomba fulladt. Pedig az az addigi AC-khez képest megújult.

Az AC3 nagyon gyenge, az Origins pedig az egyetlen AC játék amit nem toltam végig, mert a sok sivatagban járkálás után ráuntam. A lehető legrosszabbfajta open world abból a szempontból hogy tele van üres semmivel. Ennél vannak sokkal jobb AC-k is az AC 3 óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • Ody Mandrell kiemelte a topikot
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

https://vocal.media/futurism/lucasfilm-announces-star-wars-1313-will-release-holiday-season-2021?fbclid=IwAR2x_hCrm85BP9hNZwMnd7OVKyjRh7cRn_IrnRKmy9yrSLirrxuPtV67Gsk

 

Ti erről mit tudtok? Mai hír, de más oldalon, a szokásos SW-oldalakon nem olvastam. Logikus lenne a megjelenése tényleg, nagyon felhúznák egymást a Book of Boba Fett-tel.

Annyira, annyira jó lenne!!!

 

(vagy lehet, hogy április elsejei tréfa??? :( ilyennel nem illik viccelődni, ez kegyeletsértő... )

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.