Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Látom már a spoileres topik tele van elégedetlenkedővel. :lol:

 

Azért neeem. :D

 

Mondjuk az nekem sem tetszik, hogy.... és azzal sem vagyok kibékülve, ahogy....meg azon is változtathattak volna, amikor.... ;) .

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg pörgök, mint a rotációs kapa. Kedd van, holnap korán kélne kelni, de az ep6 megtekintése után úgy bezsongtam, hogy jajj. Amúgy valószínűleg már tudat alatt hétfő óta kínlódom, mert tegnap (ma) is hajnali ötkor tudtam csak elaludni, tízkor meg már fent viribültem. Szerda este szerintem én olyan extázisba leszek, ha a begyem felszívná a világ alkoholkészletét, akkor is full józanul ülnék be a filmre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti, akik csak itt vagytok és nagyon tisztellek titeket az önuralmatokért, messzire kerüljétek a spoileres topicot.

Nekem nincs erőm hozzá! :cry:

Ody zárd be!! ;)

 

Dettó, ugyanígy érzek...... De arra gondolok, hogy mi volt 10 éve. Szétspoilereztem magam, szinte már tudtunk előre minden jelenetet az ep3-ról.és a film, mégis odavert,de kegyetlenül. Itt most a 10-edét sem tudja egy spoileres annak, amit anno 10 éve...... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti, akik csak itt vagytok és nagyon tisztellek titeket az önuralmatokért, messzire kerüljétek a spoileres topicot.

Nekem nincs erőm hozzá! :cry:

Ody zárd be!! ;)

Kösz. :D Amióta van a spoileres topic kb 6X néztem bele és egyszer szóltam hozzá. :D Egyébként marha egyszrűen tudod magad tartóztatni: foglald el magad. Ne gondolj a filmre! Tereld el a gondolataidat, stb. Persze ezt így nehéz kivitelezni, de pl. én érettségi tételeket dolgozok ki napközben (legalább hasznos, amúgy is kell. :D) amit a legjobban utálok és így valahogy elveszi az életkedvem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dettó, ugyanígy érzek...... De arra gondolok, hogy mi volt 10 éve. Szétspoilereztem magam, szinte már tudtunk előre minden jelenetet az ep3-ról.és a film, mégis odavert,de kegyetlenül. Itt most a 10-edét sem tudja egy spoileres annak, amit anno 10 éve...... :P

Ez vígasztal!

 

Kösz. :D Amióta van a spoileres topic kb 6X néztem bele és egyszer szóltam hozzá. :D Egyébként marha egyszrűen tudod magad tartóztatni: foglald el magad. Ne gondolj a filmre! Tereld el a gondolataidat, stb. Persze ezt így nehéz kivitelezni, de pl. én érettségi tételeket dolgozok ki napközben (legalább hasznos, amúgy is kell. :D) amit a legjobban utálok és így valahogy elveszi az életkedvem :D

Nem unatkozom. Teszek-veszek, jövök-megyek. De ha leülök a géphez be kell néznem! Megőrültem? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy hónapja vagyok spoilermentes. Bevallom, elég rossz érzés, és nem a kíváncsiság miatt, hanem azért, mert kimaradok a közös teóriázgatásból és fejtegetésből. De mivel utálom, ha a fontosabb dolgokat előre tudom, és nem pedig a filmben szembesülök vele, így nem nagyon van választásom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy hónapja vagyok spoilermentes. Bevallom, elég rossz érzés, és nem a kíváncsiság miatt, hanem azért, mert kimaradok a közös teóriázgatásból és fejtegetésből. De mivel utálom, ha a fontosabb dolgokat előre tudom, és nem pedig a filmben szembesülök vele, így nem nagyon van választásom.

Jól teszed! Bírd még egy kicsit!

A merketingnek hála én is elég vakon vagyok. De már tudni vélek olyat, amit lehet nem kéne.

Persze, egy ep 3-hoz képest semmit sem tudok, de ennél én is "vakabban" akartam beülni, de magamra kell ismernem: rohadt kíváncsi ember vagyok..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Külföldön imádják a filmet. Spoilermentes kritikák.

http://888.hu/article-spoilermentes-star-wars-kritikak

Jó olvasni őket. Persze a nem kis várakozásomat egyenesen irreális magasságokba viszik, de akkor is.

Mondjuk a Guardian cikkében szerintem találóbb lett volna "mulatságos"-nak fordítani "nevetséges" helyett.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.