Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Ventress fénykard nélkül sem egy elveszett lélek. :cool:

Egyébként Dengar csak szerintem hasonlít baromira Tal Merrikre?

 

Az Ep5 szempontjából érdekes, hogy összejött a Boba, Bossk, Dengar trió, én nem tartom izzadtságszagúnak.

 

Nyilván akkor sem voltak ott véletlen. :D Egy csapatot alkottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időközben találtam YouTube-os verziót is. Szemet gyönyörködtető ez a...

 

...rózsaszín és lila kristályokkal tarkított világ. Ez az egész vonatos küzdelem engem a Jedi Academy corelliai pályájára emlékeznek, akik játszottak vele, azoknak nem kell megmagyaráznom, hogy miért. Örülök, hogy a régi nagy kedvencem, a Tatooine mellett egy újabb, ismét remekül kidolgozott helyszínt kapunk. Nem csodálom, hogy a Crisis On Naboo-ban kicsit visszavettek a Naboo szépségéből. Mi lesz így az ötödik évadban? Már annyira szép világokat akarnak megalkotni, hogy a végén nem lesz rá pénzük. Asajj Ventressznek meglepően jól áll a fejvadász szerep, kíváncsi vagyok, hogy mire viszi majd. :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Pn4qYfhvUIw&feature=channel_video_title

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Talzinnak mi haszna származik abból, hogy Opress-t felkészíttesse Dooku által? Ártani persze nem árt, de különösebb okát nem látom...

ahhoz, hogy Mault megtalálja, nem szükséges különösebben ismerni a sötét oldalt, ott a spéci medál, amit kapott. Aztán ha már ott van, Maul arra tanítja, amire kedve tartja.

 

Például mert a legalapvetőbb kiképzés nélkül esélye sem lenne átverekednie magát az esetleges akadályokon? Vagy a medál nem működik csak olyasvalakinek a kezében, aki legalább minimális Sötét-oldali ismeretekkel rendelkezik? Vagy Maul azonnal megölné, ha nem tudná legalább egy pillanatig megvédeni magát? ;)

Én sokkal inkább azt nem értem, hogy egyáltalán minek keveredett bele Talzin az egész ügybe? Mi oka volt rá, hogy segítse Maul-t visszatérni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Például mert a legalapvetőbb kiképzés nélkül esélye sem lenne átverekednie magát az esetleges akadályokon? Vagy a medál nem működik csak olyasvalakinek a kezében, aki legalább minimális Sötét-oldali ismeretekkel rendelkezik? Vagy Maul azonnal megölné, ha nem tudná legalább egy pillanatig megvédeni magát? ;)

Én sokkal inkább azt nem értem, hogy egyáltalán minek keveredett bele Talzin az egész ügybe? Mi oka volt rá, hogy segítse Maul-t visszatérni?

Az én teóriám az, hogy ő a nagyanyja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor Feral is az unokája volna, őt meg simán hagyta megöletni.

Ez igaz. Erről mindig hajlamos vagyok megfeledkezni. Most megpróbálhatnám megvédeni az érvem azzal, hogy Feral halála volt a szükséges rossz, vagy a Sötét Oldal szemében túl gyenge volt, de mindannyian tudjuk, hogy Talzin nem a hagyományos Sith mentalitás szerint viselkedik. De jobb ötletem nincs, sajnos. Még csak feltételezni sem tudom, hogy micsodák Talzin céljai és miért olyan fontos neki Darth Maul. Valami még nagyon hiányzik ebből a kirakós játékból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel csak az a probléma, hogyha Ventress ilyen fontos ebben a tervben, akkor Talzin miért kockáztatta meg, hogy Dooku megölje őt annál a láthatatlan merényletnél? Vagy ha ott megölik Dookut, akkor ki képzi majd ki Savage-t?

Nem tudom, a részletek nem világosak, de az biztos, hogy a kezdetektől fogva Maul visszahozatalára ment ki a játék. Arra tippelek, hogy a kristálygömbje megmondta neki, hogy Dooku még vakon is le fogja győzni Ventress csapatát, de megölni már nem fogja tudni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Például mert a legalapvetőbb kiképzés nélkül esélye sem lenne átverekednie magát az esetleges akadályokon? Vagy a medál nem működik csak olyasvalakinek a kezében, aki legalább minimális Sötét-oldali ismeretekkel rendelkezik? Vagy Maul azonnal megölné, ha nem tudná legalább egy pillanatig megvédeni magát? ;)

Én sokkal inkább azt nem értem, hogy egyáltalán minek keveredett bele Talzin az egész ügybe? Mi oka volt rá, hogy segítse Maul-t visszatérni?

Ahhoz nem kell feltétlenül a sötét oldal hatalma, hogy átverekedje magát az esetleges akadályokon, vagy néhány támadást hárítson. Elég ha kellően motivált és harcedzett, ami az Éjnővérek szertartása után már adott volt neki.

Egyébként Nabo nagyjából leírta, ami nekem is hibádzik a dologban, de nem akarok túl negatívnak tűnni, mert egyelőre sok a kérdés a téma kapcsán, kevés az ismert infó és még kevesebb a konkrét válasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kötözködésképp, de a minap hogy is mondjam... rendre lettem utasítva hogy ne spoilerezzek Tudjukkiről. De ahogy látom alább rendesen megy a téma spoiler gomb nélküli vesézése és nem úgy tűnik, hogy gond lenne. Vagy csak nekem nem megengedett?

Azt hova is írtad? :) Na ugye.... Itt van aki spoiler gomb mögé teszi, van aki nem, ha nem annyira húsba vágó a téma. Itt nincs annyira szigorúan nézve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ej, holnap nem csak új rész, de már Brothers előzetes (bocs jelenetrészletecske ;) ) és képek is lesznek.

 

Gyerekek! Lassan itt a vége.

 

Mondjuk annyit kijelentenék, hogy ez az évad még annyira sem volt Battle Lines, mint amennyire a 2. Rise of the Bounty hunters és a 3. Secrets revealed.

Érdekesség, hogy akár Rise of the Bounty Hunters ez is lehetett volna, mivel annyi fejvadászos esemény simán van benne, mint a 2.-ban.

De ennek nem is tulajdonítok jelentősséget, szóval nem kell helyretenni és bizonyatani az ellenkezőjét, mert bizonyára be lehet. Én is be tudom. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, lassan itt a vége ami azt jelenti, hogy elkezdhettek gondolkodni a jelöléseken. :) Amúgy Battle Lines? A sorozat első feléből csak kettőre nem húzható rá ez az alcím. ;) Ez pedig bőven hozza az átlagot.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon király. :D És azért van benne jó adag vadnyugati érzés is.

 

Egyébként kíváncsi vagyok mire megy ki a játék itt, hisz ez is a Maul szál része...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, meg merem kockáztatni, hogy ennek a Darth Maul szálhoz semmi köze. Ez a négy rész gyakorlatilag szerintem arról szól, hogy mi lett Ventress és Savage Opress sorsa a tavalyi trilógia után. Az első két részben Ventress kerül terítékre, majd a következő kettőben pedig Savage, bár az előzetesek alapján nem kizárt, hogy útjaik keresztezik majd egymást a végkifejletben.

 

Furcsa, hogy már három előzetes jelent meg a Bounty-ból, nagyon nagyon várom. Talán az eddigi legjobban várt rész az évadban, legalábbis számomra.

 

Imádom Tatooine-t és a sajátos hangulata itt is tökéletesen visszaköszön, van itt Mos Eisley Cantina, kötekedő alakok, erős piák, alvilági hangulat, fejvadászok, csempészek és mindez anélkül, hogy a korábban ismert jófiúkat szerepeltessék és mellőz mindenfajta nagy volumenű eseményt. Arról a rózsaszín kristályos bolygóról és a vonatról nem is beszélve. Frenetikus lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezúttal többre számítok.

 

Én is!... Jóval többre!..

Csak nem azért lett 4 részes ez a történet, hogy belassuljunk tisztelegni a 4. rész előtt!

 

De ne értsetek félre. Nagyon bejött a klip. Még a kameraállás is stimmel. Kell egy pár ilyen.

Bár valaki mostanában felhozta asszem Dengar kapcsán, hogy erőltett már a régi dolgokkal villogni.

Némi igazság van benne, de nekem igenis bejön és jó érzés ilyet látni. hm..nosztalgia..jó doog...

 

Na!

De a lényeg, hogy legyen köze ennek a résznek mindenhez amihez kell, mert nagyon vártam ezt a történetszálat és nem látványos időhúzásra vagyok kíváncsi.

Bár előre azt tippelem, hogy kevés lesz a két rész a "tesókra" és Obi-wanra és Ventressre.

Olyan lesz mint korábban.

Zseniális rész volt a Witches of the Mist(aminek ez úton jegyezném meg, hogy úgy sz@r a címe ahogy van), de volt benne valami kapkodás.

Pedig jó lenne nem elcseszni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont nagyon örülök Dengar feltűnésének, mert róla semmit nem tudok. :)

 

Én is így vagyok ezzel :)

 

Amúgy izgatottan várom már a befejező részeket,már nincs sok hátra.

 

 

Én is meglepődtem,hogy a Bounty-hoz ennyi előzetes és részletecske jött ki. Az a vonatos dolog nálam rendben van,nagyon szép lesz a képi világ,mint mindig :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.