Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

:yeah::rock:

Hú emberek, eszméletlenül örülök ennek, a húgom meg még inkább fog az biztos. Ez az, amire vártam, tudtam, hogy Filoni még nem játszotta el az adut. 2014 eleje, de hiszen az tökéletes, itt van a sarkon, és lesz min nyámmogni szeptemberig. Hogy milyen formában adják ki, arra a dilemmára ott a Kalóz Öböl és az nmag. Mi van, ha esetleg többet is sikerült befejezniük, mint amit eddig "biztosra" véltünk? Ennél jobban nem is lehetett volna reménysugarat kelteni a TCW fanok szívében, le a kalappal az elszántságuk előtt.

Hajrá Yoda, Boba, Clovis, mindenki! Még Trench is! :lol::evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forrást a többieknek! :)

 

Kicsit több mint 5 órája írta Filoni FB-on:

Star Wars fans - I have some exciting news! We have wrapped production on all of the remaining Star Wars: The Clone Wars episodes, and while that might be sad news in one way, it's good news in another. It means you will finally get to see them. When, exactly, is a detail I cannot yet share. I can confirm that in early 2014 you will be watching the final episodes of The Clone Wars, including one of Master Yoda's most challenging missions. So, get ready. We've got Clone Wars and Rebels coming at you in 2014. Animated Star Wars is alive and well. Trust in the Force my friends.

- Dave

 

 

Upsz, ezért kéne előbb olvasni, aztán dumálni... :D

 

Soha nem fog megvalósulni. A TCW-nek vége, ezek csak mocskosul hazudnak a pénzért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.sorozatjunkie.hu/2013/10/13/hirvasarnap-teen-wolf-4-evad-the-fosters-2-evad/

 

"Tegnap kiderült, hogy mivel produkció közben jött a kasza, elkészülhetett a Star Wars: The Clone Wars teljes 6. szezonja, 22 rész. Davi Filioni, a showrunner közzétette a Facebookján, hogy a rajongók látni fogják “az utolsó részeket” a jövő év elején. Hogy milyen formában, hol, illetve mennyit, azt nem tudni. Tippre nem teszik “láthatóvá” mind a 22 epizódot, de amíg nincs infó, addig lehet reménykedni."

 

 

Csak mivel Ti jóval többet tudtok a témáról, így csak akkor akartam lelkendezni, amikor már tényleg hivatalos is lesz. Én személy szerint már +4 résznek is örültem volna, de így, hogy már tobzódunk az új epizódok számában (15 vagy 22), azért ez már tényleg klassz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeztek, még nyáron volt egy csávó aki azt írta nekem hogy az E3-on privát interjúja volt a DICE-szal, ahol azt mondták neki, hogy a 6. évad 20 részes lesz és 2014 januárjában fog megjelenni. Akkor úgy gondoltuk hogy kamuzik, de most belegondolva lehet mégis igaza volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is elkészült 6. évadról írnak. Filoni szavai alapján az összes befejezetlen TCW sztorival elkészültek, ami a korábbi infók alapján legkarcsúbb esetben is minimum 15 rész kéne hogy legyen. De nem zárom ki, hogy további, nem említett részek is várhatnak ránk, mivel többször is szó volt róla, hogy a "forgatással" kb. 1 évvel járnak az adás előtt. Így a kaszakor könnyen járhattak a 6. évad készítésének vége felé.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánom, hogy kimaradt. Vannak benne jó mozdulatok de, hogy Maul így odakenje Palpit és csak a csillártrükk a kibúvó...

lehet, hogy soknak éreztem volna ezt Maul-tól..

Pont így érzem én is. Az sok lett volna, meg az a csillár trükk elég béna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.