Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Majd valaki biztos firkant ezekről a történetekről valami regényt, esetleg képregényt, legalább nem kell az idővonalban visszaugrálni több ezer évet egy történetért, hanem itt a téma. Ha meg Rebelsben folytatódik a sztori, annál jobb. Az Echost nem sajnálom, sztem Fives halálával teljesen lezárták ezt a történetet, még Ahsoka jövője érdekelne, hogy mi lesz vele, de biztosra veszem, hogy róla még születni fognak történetek bőven. DE! A fejvadászos szál így nagyon lóg a levegőben, sajnos. Baromi kíváncsi lettem volna egy ilyen szálra, amiben szerepel az összes fontosabb fejvadász.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg nagyon jó interjú. Amiken megakadt a szemem:

 

"Az ő [Ahsoka] sztorija még koránt sincs lezárva, de én még itt vagyok, úgyhogy sose lehet tudni. [...] Nagyon jó elképzelésem van arról, hogy mi történt vele, de egyelőre ennyiben hagyom a dolgot." -> Találkozunk mi még Ahsokával a TV képernyőjén, ebben egyre biztosabb vagyok. :)

 

"Tudom, milyen sztorikat nem meséltünk még el. Szerintem nagyszerűek. Örülnék, ha valamilyen médiumon keresztül, valahogy elmesélhetnénk őket. Én lettem ezeknek a történeteknek a védelmezője. Kathleen Kennedy [a Lucasfilm elnöke] tisztában van ezeknek a sztoriknak az értékével. Biztos vagyok benne, hogy kezdünk majd velük valamit. [...] Ami számomra nagyon fontos A klónok háborújával kapcsolatban, hogy George elmondott sok mindent, ami [a Star Wars univerzumban] ebben az időszakban történik. Tudom, hogy a rajongók talán nem kaptak mindenre választ… De már kitaláltuk a történeteket, és azt hiszem, az elkövetkező évtizedben valamilyen formában megvalósítjuk őket." -> Párszor már felmerült TCW-s történetek adaptálása Rebels környezetbe, de nekem néhány nappal ezelőtt az is eszembe jutott, hogy az ilyen fel nem használt epizódokból akár TCW-s animációs TV-filmek is kijöhetnének, mint amilyeneket a Marvel-rajzfilmsorozatok mellett jelennek meg évről évre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Párszor már felmerült TCW-s történetek adaptálása Rebels környezetbe, de nekem néhány nappal ezelőtt az is eszembe jutott, hogy az ilyen fel nem használt epizódokból akár TCW-s animációs TV-filmek is kijöhetnének, mint amilyeneket a Marvel-rajzfilmsorozatok mellett jelennek meg évről évre.

Én elsősorban ifjúsági regényekre, képregényekre és talán "rendes" regényekre számítanék, de nem bánnám a TV filmeket sem, sőt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elsősorban ifjúsági regényekre, képregényekre és talán "rendes" regényekre számítanék, de nem bánnám a TV filmeket sem, sőt...

Nekem az ütött szöget a fejembe, hogy Filoni úgy fogalmaz - legalábbis a magyar fordításban - hogy "mi csináljuk meg." Szerintem, ha egy könyv vagy képregény formájában jelenne meg, akkor inkább úgy fogalmazna, hogy "valaki megcsinálja/mások megcsinálják/meg fogják csinálni valamilyen formában."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor lesz nagy TCW szavazás?

 

Gondolom a 6. évadot először abszolváljuk felirattal. Aztán 6. évad jelölés és szavazás.

És valamikor azután a nagy TCW szavazás. Jó lenne a még a Rebels nyári filmje előtt..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...az ilyen fel nem használt epizódokból akár TCW-s animációs TV-filmek is kijöhetnének, mint amilyeneket a Marvel-rajzfilmsorozatok mellett jelennek meg évről évre.

 

Én is ebben bízom. Odyval beszéltük korábban, hogy a fejvadászos szál valószínűleg a Boba Fett kánon miatt maradhatott ki, de mivel Boba modelljét 2 éve már bemutatták, így vélelmezhető, hogy azok a részek elkészültek. Talán a Rebels miatt tartották vissza, talán Boba Fett eredettörténetét a lehetséges spin - off filmek miatt hagyják egyelőre érintetlenül. Hallottunk itt meredek pletykákat, hogy Kasdan variálni szeretne a karakter előéletén és nem kizárt, hogy most ezért tartanak minket várakozó fázisban, illetve ezért tartották vissza ezt a TCW részt. Ugyanakkor én is reménykedem, hogy a TCW filmeket a Marvel (jóval gyengébb) animációs különkiadásokhoz hasonlóan viszik majd tovább, esetleg más néven, külön fejezetcímekkel ellátva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor lesz nagy TCW szavazás?

Ez jó kérdés, egyelőre még tervbe sincs véve. Elég sok mindent kellene tisztázni az esemény körül.

 

Gondolom a 6. évadot először abszolváljuk felirattal. Aztán 6. évad jelölés és szavazás.

És valamikor azután a nagy TCW szavazás. Jó lenne a még a Rebels nyári filmje előtt..

A hatodik egy speciális évad, és az se biztos, hogy lesz szavazás. Legalábbis olyan formában mint a korábbi évadoknál, biztosan nem. Egyelőre ez egy képlékeny dolog, még nem gondolkodtunk rajta.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár biztos észrevettétek már, én azért felhívnám a figyelmet az eddig teljesen elkészült (értsd. előzetesekkel is ellátott) epizód guideokra.

 

The Unknown

Conspiracy

Fugitive

Orders

Hálás is vagyok értük! Én meg párhuzamosan készítem azt a nyomtatható kicsinyített verzót és majd egyben dobom!

 

 

Ez jó kérdés, egyelőre még tervbe sincs véve. Elég sok mindent kellene tisztázni az esemény körül.

 

A hatodik egy speciális évad, és az se biztos, hogy lesz szavazás. Legalábbis olyan formában mint a korábbi évadoknál, biztosan nem. Egyelőre ez egy képlékeny dolog, még nem gondolkodtunk rajta.

Ne ijesztegessél már! :para:

Kisebb évad..kisebb szavazás.

Max kevesebb kategória és kevesebb induló. Menne ez és én mindenképp szeretném ha lenne!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit visszatérve Echora, azért ezt a képet elnézve, tényleg simán túlélhette a robbanást.

 

Jó kép! :clap:

Persze túlélhette, főleg Maul-féle dolgok után.

Mondjuk légnyomás is van a világon, talán még a star wars-ban is, de jobb ha bele sem kezdünk.

Én kétlem, hogy a concept rajzon kívül valaha is találkozunk még Echo-val..

 

És ezt képet elnézve még annyit, hogy hogy égett így meg a sisakja? ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy érdekes írás azoknak aki már látták a Yoda szálat.

Bár csak viccnek szánta Filoni, de a zárógondolat szerintem baromi gyönyörű. (Nem spoileres.)

"That’s all in the Yoda arc. It’s a very, very big one, as far as what the Force is all about. And I think that we were very lucky to have George answer our questions before he was gone. But he’s not gone entirely! He’s more like a Force spirit that I can communicate with from time to time! " - Dave Filoni

Ez a Yoda-szál tényleg George Lucas búcsúja a Star Warstól. És gyönyörűbben, stílusosabban, szebben nem is búcsúzhatott volna el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baráti érdeklődés lenne a nagy TCW rajongók felé, mint pl. Wilde vagy PB69, hogy miért nem beszélnek a sorozat új évadjáról? :hmm:

Részemről elég prózai az oka: nem láttam még az új évadból egyetlen részt sem. :)

 

Sajnos mostanában a tanulmányok újra felpörögtek kicsit és nincs túl sok időm. A nyárra tervezem a teljes sorozat újranézését kronológiai sorrendben és ahhoz csapnám majd a 6. évadot is, addig nem valószínű, hogy külön megnézném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár csak viccnek szánta Filoni, de a zárógondolat szerintem baromi gyönyörű. (Nem spoileres.)

"That’s all in the Yoda arc. It’s a very, very big one, as far as what the Force is all about. And I think that we were very lucky to have George answer our questions before he was gone. But he’s not gone entirely! He’s more like a Force spirit that I can communicate with from time to time! " - Dave Filoni

Ez a Yoda-szál tényleg George Lucas búcsúja a Star Warstól. És gyönyörűbben, stílusosabban, szebben nem is búcsúzhatott volna el.

Ez a gondolat nagyon tetszik. :) Pontosan ilyen TCW befejezésre vártam, ezt hiányoltam. Alig várom, hogy végre ide jussak majd a 6. évad megtekintésében.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nyárra tervezem a teljes sorozat újranézését kronológiai sorrendben és ahhoz csapnám majd a 6. évadot is, addig nem valószínű, hogy külön megnézném.

 

Emertpróbáló türelem ez egy rajongónál... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emertpróbáló türelem ez egy rajongónál... :o

Az, de egész komoly rutinom van már benne. :)

 

Megmondom őszintén ez nekem is furcsa. Igazából ezek 20 perces részek, nem hinném hogy ez annyira elvenné az időt a tanulástól. De tiszteletben tartom pb döntését.

A téli "szünetre" terveztem az időrendben való újranézést, de nem akartam belefogni a 6. évad miatt, hátha még átrendeződnek dolgok. Most viszont nem akarom külön csak ezeket megnézni, az egészre meg nincs időm. Ez az én egyéni hülyeségem, van pár sorozat, amivel így vagyok, hogy komolyabb kihagyás után inkább ledarálom elölről, hogy totálisan átlássam az összefüggéseket. De mindegy, nem off-olom tovább a témát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.