Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Ja és Bence! Nem csak Te vagy RC fan! Nagyon jó ötlet! Qrva tökös PT érás akciófilm lehetne és gyakorlatilag a kötetlen, hogy mi lehetne a sztori!

Egy RC filmet én is megnéznék. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már RC, én inkább játék formájában kérnék belőlük valamit. Olyan penge open world taktikai shootert össze lehetne rakni hozzájuk, hogy ihaj. A régi játék egyetlen hibája, hogy egy cső az egész, és ennek ellenére bármikor szívesen előveszem, de sajnos így, hogy minden sarkon tudom, hogy mi várható, és hogy hogyan kell elintézni, annyira már nem élvezetes, mint volt újkorában.

 

Mondjuk a Delta osztag modelljei meg lettek csinálva a harmadik évadra, szóval akár szerepelhetnének is valami TCW tartalomban, de sokkal szívesebben bújnék RC-1138 bőrébe, minthogy kívülről lássam, ahogy osztogatja a parancsokat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találjátok ki mi van most itthon. Bizony TCW újrázás. Kronológiában. A 14. rész jön a Cloak of Darkness. (s01e09) Nagyon jó újra nézni a régi részeket. Ja és persze ekkora méretben még sosem láttam őket, mert anno még monitor volt meg 70 centis tv, most meg igen komoly a látvány több mint 120 centi átlón! Élvezetes, na!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Megvetted gyáriban? :P 

Ó, sajnos még mindig nem. Szinkronnal toljuk, a gyerekek még rengeteg részt nem láttak.

A régi dvd-k kerültek elő, amire a dualaudiós 720p/1080p .mkv relase-ek kerültek. Azokat lököm a lejátszóba. Mi tagatás van lemezcserélgetés, de semmi gond. Eredetiben is lenne..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig tartott, amíg sikerült felfognom, hogy tényleg lesznek új TCW részek, és nem csak álmodom a dolgot, vagy valami rossz vicc részese vagyok. :D (másrészt nem voltam itthon, és mobilról nem szeretek pötyögni :P)

Hatalmas öröm, hogy visszatér a széria egy még inkább méltó lezárás lehetőségével. Anno nagy rajongója voltam a sorozatnak, aki emlékszik még az epizódértékeléseimre, az tudja, miről beszélek. :) És hát, Ahsoka is ebben a sorozatban debütált, amiért nem lehetek elég hálás. A Mandalore ostromával rákerül a pont arra a bizonyos i-re, mivel a TCW gyakorlatilag egybeolvad az Ep3-mal. És az is értelmet nyert, miért kerülgették ennyire ezt a történetet. Az Ahsoka regényben furcsa volt, milyen minimális betekintést engedett az író a mandalore-i történésekbe. 

 

Én is arra tippelek, hogy Mandalore-on kívül az Utapau, valamint a Bad Batch sztorik lesznek készre animálva, főleg, hogy ezeknek a story reeljei már eleve megvoltak. Úgy emlékszem, hogy az Utapau 4-eshez még feliratot is csináltam.

 

Bár még csak július van, nálam ez jelenleg az év híre! :yeah::clap::rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképesztő, mi mindenből marad ki az ember, ha hétfőtől szombatig kell dolgoznia hónapokig... Fel se tudtam kecmeregni ide, hanem a helyi e-sport bárban az egyik kolléga tájékoztatott, hogy lesz megint TCW, én meg teljesen hülyének néztem, nem akartam hinni a fülemnek :D Persze batyta a csőrömet hogy mégis mi van, ha igaz, ezért az első utam ide vezetett. Aztabüdösrézfánfütyülőfűzangyalát neki! Azt hiszem, nagy vágyam teljesül, pláne akkor, ha az Utapau-s sztoriszál is benne lesz a fullra meganimált részekben. :yes: Eddig se volt nálam a Disney utálat tárgya, de most... Bravó! :clap::clap::clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Leo írta:

Mit gondoltok mit hogy a jövőre beharangozott ,,Klón háborúk nagy befejezés?''

Valószínűleg a félkész részeket fejezték be, így azokat kapjuk meg. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mennyire vagytok benne biztosak, hogy a Bad Batch és az Utapau sztori lesz megcsinálva rendesen? Én nem örülnék neki annyira. Már láttam többször is őket, igazán el tudtam vonatkoztatni attól, hogy félkész, de közel sem voltak olyan magas színvonalúak (történetben sem), mint a 6. évad első négy és utolsó négy része, és a fantasztikus ötödik évad a droid szálat leszámítva. A Mandalore-szál persze már most izgalmasabbnak tűnik, és szívesebben néztem volna/nézném meg a fejvadász-sztori lezárását Utapau és Bad Batch helyett, vagy akkor már a Dark Disciple/Son of Dathomir valamelyikét.

 

Négy igazán nagy újdonságot hozó rész így is lesz, szóval nem panaszkodom!!! Aztán ki tudja, ha jók a visszajelzések, előfizetések, ezek után már bármit el tudok képzelni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teaser alapján a Bad Batch katonái is szerepet kapnak a folytatásban. Ez erősen valószínűsíti azt a sztoriszálat. Plusz, szerintem logikusabb (és olcsóbb), hogy a félkész animációkat fejezik be, és nem nulláról kreálnak valami újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Sőt, az a jelent egy az egyben a Bad Batch nyitójelenete. 

Na, ezt nem tudtam. :D A félkész sztorik közül csak az utapausat láttam. A Bad Batch-re is sort akartam keríteni, de most már kivárom teljes pompájában. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.