Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Filoniban én is bízok, mint felügyelő rendező nagyon ügyesen végzi a dolgát, remélem tudnak majd valami méltó véget adni a sorozatnak, ezekkel a beígért sztorikkal együtt.

Mellesleg azt írják, a közeljövőben tisztulni fog a kép a bejelentést illetően, szóval ébernek kell lenni.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sose a főbb karakterek sorsa izgatott a sorozatban, hanem az újaké. Ráadásul rengeteg adalékot adott a filmekhez mind politikai, katonai és érzelmi síkon. Ez volt a sorozat lényege és nem az, hogy Obi él-e vagy hal.

Erről nem engem kell meggyőznöd, mert maximálisan egyetértek Veled. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoniban én is bízok, jobban mint Kennedy -ben, akinek csak a szája volt eddig nagy, de még semmit se tett le az asztalra SW terén. Azt már láttuk mit b*szott szét, de hogy mit épített, azt még nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben Gunraynek igaza lehet. Dühünkben elszántan keresünk egy bűnbakot és értelemszerűen Kennedy-t hibáztatjuk, de valószínű, hogy a döntés felülről jött. De számomra Kennedy akkor is inkább üzletasszony, mint filmkészítő.

 

Azt az überf*sza részletet nézegetve még inkább fájó, amit a Disney művel. Konkrétan Padmét idézném: A lelkembe tiporsz. Olyan útra léptél, amelyen nem tudlak követni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most előre megmondom, hogy a teljes EPVII. stábja elbújhat a Lucasfilm Animations munkássága mellett. Drukkolok Filoninak nagyon! :)

Nem sokkal vagyunk okosabbak, mint az új filmek bejelentésének idején. Ugyanúgy nem tudhatjuk előre, milyen lesz az Ep7, ahogy nem is fogjuk megtudni 2015-nél korábban. Sokan csalódtunk, hogy nem lesz TCW 6. évad, de emiatt nem lennék előítéletes a készülődő Ep7-tel kapcsolatban. Előbb-utóbb véget ért volna a sorozat, ami sajnos így alakult. Nem örülök neki, de elfogadom, ez a legtöbb, amit tehetek. Persze hőböröghetnék tovább, de nem látom értelmét... inkább azt tartom szem előtt, hogy a kiadatlan részek garantáltan várnak még ránk, továbbá azt is kétlem, hogy Filoni csak vigasztalás gyanánt hazudott volna az új történetekről, így ezekre is számítok. ;) Egy korszak lezárult, tovább kell lépni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érett gondolkodás, Sky, legalább valakit nem vakítanak el az indulatai. :) (Nem ő az egyetlen, mielőtt még valaki azt hinné, hogy nem vettem észre. >.<) Ez akkor is botrányosan méltatlan, egy pár napba biztosan beletelik még, amíg lehiggadnak a kedélyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sokkal vagyunk okosabbak, mint az új filmek bejelentésének idején. Ugyanúgy nem tudhatjuk előre, milyen lesz az Ep7, ahogy nem is fogjuk megtudni 2015-nél korábban. Sokan csalódtunk, hogy nem lesz TCW 6. évad, de emiatt nem lennék előítéletes a készülődő Ep7-tel kapcsolatban. Előbb-utóbb véget ért volna a sorozat, ami sajnos így alakult. Nem örülök neki, de elfogadom, ez a legtöbb, amit tehetek. Persze hőböröghetnék tovább, de nem látom értelmét... inkább azt tartom szem előtt, hogy a kiadatlan részek garantáltan várnak még ránk, továbbá azt is kétlem, hogy Filoni csak vigasztalás gyanánt hazudott volna az új történetekről, így ezekre is számítok. ;) Egy korszak lezárult, tovább kell lépni.

 

+1 :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sokkal vagyunk okosabbak, mint az új filmek bejelentésének idején. Ugyanúgy nem tudhatjuk előre, milyen lesz az Ep7, ahogy nem is fogjuk megtudni 2015-nél korábban. Sokan csalódtunk, hogy nem lesz TCW 6. évad, de emiatt nem lennék előítéletes a készülődő Ep7-tel kapcsolatban. Előbb-utóbb véget ért volna a sorozat, ami sajnos így alakult. Nem örülök neki, de elfogadom, ez a legtöbb, amit tehetek. Persze hőböröghetnék tovább, de nem látom értelmét... inkább azt tartom szem előtt, hogy a kiadatlan részek garantáltan várnak még ránk, továbbá azt is kétlem, hogy Filoni csak vigasztalás gyanánt hazudott volna az új történetekről, így ezekre is számítok. ;) Egy korszak lezárult, tovább kell lépni.

Nem a kaszáról van szó, hanem arról, ahogyan történt. És ne vicceljünk már ezekkel a történet szálakkal, mert azokból már most több mint egy negyed évad kijön! Hat rész minimum! Továbblépnék én szívesen egyébként, ha nem így történt volna mindez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez úgy is véget érhetett volna, hogy nincs több TCW. Vagy csak a teljesen elkészült szálak lesznek bemutatva. Szerintem az hogy lezárják a meglévő szálakat még egy egészen korrekt verzió. Mivel a részletek elvileg hamarosan kiderülnek, semmi értelme nincs annak, hogy Filoni ennek kapcsán kamázzon. Ha már kasza akkor szerintem sikerült a legkorrektebb megoldáshoz nyúlniuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez úgy is véget érhetett volna, hogy nincs több TCW. Vagy csak a teljesen elkészült szálak lesznek bemutatva. Szerintem az hogy lezárják a meglévő szálakat még egy egészen korrekt verzió. Mivel a részletek elvileg hamarosan kiderülnek, semmi értelme nincs annak, hogy Filoni ennek kapcsán kamázzon. Ha már kasza akkor szerintem sikerült a legkorrektebb megoldáshoz nyúlniuk.

Azt majd meglátjuk. Remélem tényleg beváltják az ígéretüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh nagyon meglepett engem is a hír és eléggé sokkolt. Bár már rég úgy voltam vele, hogy nekem már kicsit sok, talán úgy éreztem, hogy már eleget láttunk, erre ilyen részeket kapunk erre az évadra, főleg így a végére. Amikor már tényleg kezd révbe érni, olyan darkos ami visszaadja az EP3at, erre most fejezik be. Még nem láttam az utoló 4 részt de nagyon várom.

Aminek viszont örülnék, ha lenne bármi amiben Han Leia és Luke van. Nekem sok volt már a prequel történetekből, most vagy még régebbre menjünk, és full új karaktereket vegyenek elő, vagy lássuk a lázadókat. Bár én ezt amúgy is megkapom majd a 7. rész formájában, hogy újra láthatom a régieket, egyet legalábbis már valószínű. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén meg vagyok döbbenve. Nem magán a tényen, hogy az SW új gazdája nem ebben látja a nagy lehetőséget, mert azt szíve joga eldönteni, mibe tesz bele pénzt, hanem az egész körítés, ahogy ezt csinálták. Már be lehetett volna ezt jelenteni hamarabb, még az évad vége előtt, így mindenki tudhatta volna, itt a vége, amikor Ahsoka elsétál a naplementében. Az méltó befejezése lett volna. Na de hogy találgatni kelljen, és aztán egy héttel később csak úgy kiderüljön...

 

Ez annyira snassz, hogy nem is tudom minősíteni. Ez olyan, mintha úgy szakítanál a barátoddal/barátnőddel, hogy egyszerűen nem mész el a következő randira, aztán pár nappal később küldesz egy sms-t, hogy ennyi volt, kiszerettél belőle.

 

 

Engem sose a főbb karakterek sorsa izgatott a sorozatban, hanem az újaké. Ráadásul rengeteg adalékot adott a filmekhez mind politikai, katonai és érzelmi síkon. Ez volt a sorozat lényege és nem az, hogy Obi él-e vagy hal.

Pontosan. És ez volt olyan jó a legtöbb esetben, mint egy totál új sztori új izgalmakkal.

 

 

Nem sokkal vagyunk okosabbak, mint az új filmek bejelentésének idején. Ugyanúgy nem tudhatjuk előre, milyen lesz az Ep7, ahogy nem is fogjuk megtudni 2015-nél korábban. Sokan csalódtunk, hogy nem lesz TCW 6. évad, de emiatt nem lennék előítéletes a készülődő Ep7-tel kapcsolatban. Előbb-utóbb véget ért volna a sorozat, ami sajnos így alakult. Nem örülök neki, de elfogadom, ez a legtöbb, amit tehetek. Persze hőböröghetnék tovább, de nem látom értelmét... inkább azt tartom szem előtt, hogy a kiadatlan részek garantáltan várnak még ránk, továbbá azt is kétlem, hogy Filoni csak vigasztalás gyanánt hazudott volna az új történetekről, így ezekre is számítok. ;) Egy korszak lezárult, tovább kell lépni.

Persze, tovább fogunk lépni, minden csoda, még ha rossz is, csak három napig tart. De most mindenkinek joga van kikeseregnie magát szerintem. És minden oka is megvan rá. Én mondom ezt, akinek az SW-n kívül még sok más minden van az életében, szóval biztos túl fogom élni, de mindig felháborít mások érzéseinek, szeretetének, jelen esetben szó szerinti rajongásának semmibe vétele.

Kis odafigyeléssel még ezt a rossz hírt is lehetett volna elfogadhatóan tálalni, de sajnálták rá a fáradságot, vagy nem tudom...

 

 

Szegény, nagyon jó szinkronhangja volt Obi-wannak. Szinte már jobb, mint Ewan McGregor.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a kaszáról van szó, hanem arról, ahogyan történt. És ne vicceljünk már ezekkel a történet szálakkal, mert azokból már most több mint egy negyed évad kijön! Hat rész minimum! Továbblépnék én szívesen egyébként, ha nem így történt volna mindez.

Na pont ezt taglaltam én is lentebb.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont továbbra se látom mi felháboritó van a hogyan-ban. Azt se tudjuk mikor született meg a döntés, meddig ment a tárgyalás arról hogy akkor nuku részek vagy legalább a megmaradt szálak bemutatása esetleg új sztorik is legyenek (könnyen lehet hogy akár egész az utolsó pillanatig). És igy hogy lesznek új sztorik -ez a hir ugyebár- pláne nem értem miért kellett volna szólni hogy Ahsoka naplementébe sétálása lesz a végső búcsú, mikor jelenleg úgy állunk hogy ez nem igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Arnold Taylor levele is arról szól, hogy vége van. Lehet, hogy leadják a már elkészült részeket, de neki csak tudnia kellene, ha ennél többről is szó lenne. OK, így a Ahsoka&naplemente jelenet tényleg nem lesz az utolsó, de a lényegen nem változtat.

 

Szerk: most elolvastam még egyszer, és valóban a vége felé még ő is ködösít, hogy reméli, lesz jövőja még az SW-nek, de ő sem tud semmit, az látszik.

"Clone Wars will have a future, although we’re not entirely sure where or when, there are still stories to tell in what I consider the best animated program television has seen thus far. " Ez nem sok.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat itt ért véget, azzal, hogy Ashoka elsétált a naplementébe. (De idétlen mondat.) Tehát hivatalosan itt a vége a tévésorozatnak. Más tészta, hogy valamilyen formában (stream, Blu Ray exkluzív...akármi, akárki, akárhogy) kapunk még pár részt, magán a tényen az már nem változtat. Az emberek nem azt fogják mondani, hogy a The Clone Wars a nem hivatalos 6. szezon 4. részével ért véget, ami 640x480 formában a hivatalos oldalra felkerült, hanem azt fogják monddani...te, emlékszel, milyen fasza volt a CN-en a Clone Wars utolsó része?! Sajnos ez a nagy helyzet...mint ahogy a Csillagkapunak is voltak csak DVD-re készített részei, de az már nem a sorozat volt, a sorozat addigra hivatalosan már kipurcant. :(

 

Szerintem Tim Curry a 6. évad elkészült részein végig dolgozott....ahol éppen kellett.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk: most elolvastam még egyszer, és valóban a vége felé még ő is ködösít, hogy reméli, lesz jövőja még az SW-nek, de ő sem tud semmit, az látszik.

"Clone Wars will have a future, although we’re not entirely sure where or when, there are still stories to tell in what I consider the best animated program television has seen thus far. " Ez nem sok.

Szerintem az hogy ő is úgy tudja, hogy lesz még Clone Wars inkább biztató. Nem gondolnám, hogy a szinkronszinészek napi szinten be vannak avatva a legújabb fejleményekbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig egyszerű a képlet:

Ha úgy gondolják (bármilyen okból), hogy ennyi, befejezik, nincs tovább, akkor azt mondják meg időben. Így korrekt.

"Emberek, szép volt, jó volt, élveztük a munkát, köszönjük a nézőknek a rajongást. Fájó szívvel, de búcsúznunk kell. Az utolsó (néhány) részbe pedig minden szívet-lelket beletettünk, hogy megadjuk a méltó befejezést. Fogadjátok szeretettel, élvezzétek!"

 

Ehelyett húzták az időt, hülyítették a népet, össze-vissza beszéltek, majd a pofánkba vágtak vmi hevenyészett baromságot arról, hogy "igazából vége, mert nem csinálunk új részeket, de mégse, mert a régieket vhogy még majd leadjuk, meg persze jön új sorozat meg Ep.7, de TCW is lehet még csak nem TCW lesz hanem más de azért hasonló, bla-bla-bla..." Moslék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont továbbra se látom mi felháboritó van a hogyan-ban. Azt se tudjuk mikor született meg a döntés, meddig ment a tárgyalás arról hogy akkor nuku részek vagy legalább a megmaradt szálak bemutatása esetleg új sztorik is legyenek (könnyen lehet hogy akár egész az utolsó pillanatig). És igy hogy lesznek új sztorik -ez a hir ugyebár- pláne nem értem miért kellett volna szólni hogy Ahsoka naplementébe sétálása lesz a végső búcsú, mikor jelenleg úgy állunk hogy ez nem igaz.

A Disney mint akkurátus és odafigyelő cég az utolsó pillanatra hagy egy ilyen döntést? Ráadásul azt se döntik el mi lesz konkrétan? Egyértelműen a sunnyogás megy itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney mint akkurátus és odafigyelő cég az utolsó pillanatra hagy egy ilyen döntést? Ráadásul azt se döntik el mi lesz konkrétan? Egyértelműen a sunnyogás megy itt.

Ez Filoniék kitartásától is függ meg hogy mennyire kemények voltak a tárgyalásnál, már ha volt ilyen. Bevallom azt se igazán értem mitől lett volna szebb vagy jobb ha évad végén jön a hír, hogy még lemegy pár rész és utána még lesz pár lezáró szál, de itt a vége... szerintem ugyanigy meg lett volna a sértödés és akiknek ez rosszul esett elképzelni nem tudom mitől esett volna az jobban, hisz itt mindenki legfőbb problémája a kasza ténye, ha öszinték akarunk lenni. Ahogy halálhirrel se lehet jól eljönni -elnézést a morbid párhuzamért- úgy ezt se lehetett úgy elővenni hogy mosolyogva tudomásul vegyük.

Ez csak én vagyok de szerintem érthető hogy végig várták hogy menjen le normálba az ötös évad. Pláne igy hogy nem az a hir, hogy vége, hanem hogy most jön a vége (még ha az nem is egy teljes évad).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney mint akkurátus és odafigyelő cég az utolsó pillanatra hagy egy ilyen döntést? Ráadásul azt se döntik el mi lesz konkrétan? Egyértelműen a sunnyogás megy itt.

 

Ne csináld már Ody...nem volt itt utolsó pillanat, a Hasbro egy éve jelezte, hogy nem lesz 6. évad...könyörgöm, az egész TCW akciófigura vonal törölve lett 2013-ra. Semmiféle utolsó pillanatos döntésről nincs itt szó, minden óramű pontosan zajlik, minden előre le van vajazva. Még szép, hogy a kereskedelmi partnereket nem az utolsó héten értesítették...halihóó Hasbro, holnaptól nincs TCW, te se gyártsál figurákat. Akkora per lenne belőle, ha a partnereket nem értesítették volna már a kereskedelmi év végén, mint a huzat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már Sansweet se tudja miket irkál össze-vissza...

 

"The future of THE CLONE WARS and other news from Lucasfilm Animation: I'm sure many of you have already seen the posting and video clip from Dave Filoni. If not, I suggest you go there now. Clearly there's a lots more information to come to answer all of our questions, but in the meantime a BIG THANK YOU to Dave Filoni, Cary Silver and the amazing team that have given us six incredible seasons of one of the best shows on television!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.