Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

itt mar kivan teve a reklam plakat ami azt jelenti hamarosan valoszinuleg 1 honap mulva leadjak ajanlom mindenkinek

veletlen a veget neztem a topiknak es olyan jot mosolyogtam sajat magam hujesegen:) majdnem hujeseget irtam ide:) de az teny irto rosz ez a negativ hozzaalas barmi uj es Lukasnak levagjak a fejet :))))

O azt tehet amit csak akar pont azert amiert o az aki es ne feledjuk de nagyon sokat koszonhetunk neki szerintem a vilag szegenyebb lenne nelkule :) de nagyon:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezennel megerősítem részvételi szándékomat. :)

 

Köszi! Nekem csak az este jó. Bár még nem jött ki az órarend, csak január 30-án fog, de azt már tudom, hogy nekem aznap suli.

Hát ez nem jó hír. :(

Esetleg lehetne előbb talizni és utána mozizni, hogy odaérhess Te is. Az este kb. hány órát jelent?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezennel megerősítem részvételi szándékomat. :)

 

Hát ez nem jó hír. :(

Esetleg lehetne előbb talizni és utána mozizni, hogy odaérhess Te is. Az este kb. hány órát jelent?

Nekem az esti mozi is jó, csak akkor több az olyan f*szkalap, aki csak röhögni ül be az általános lerészegedés előtt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam amúgy az előzetesét a Sherlock Holmes 2 előtt. Gyerekek, nagyon jól szólt! Barátnőm - aki semleges SW témában - azt mondta, hogy bár utálja a 3D-t, erre szívesen beülne velem. :) Ja, maga az előzetes 2D-s volt, mivel 2D-s filmre ültünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem jó hír. :(

Esetleg lehetne előbb talizni és utána mozizni, hogy odaérhess Te is. Az este kb. hány órát jelent?

Sajnos még nem tudom, majd január 30-31-én jön ki az órarend, akkor meg tudom mondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah hát én nagyon várom már. kezdem magam ráhangolni csak a trillerel werkekkel a dvd-ről és a soundtrack-jével. De messze van még. az új jelmezemben akartam menni de háát.

Elvileg lett volna valami klubos dolog is de ahogy nézem nem lessz.

 

A közös mozizáson én is szivesen ott lennék (ha nem zavarok persze)csak időpont kérdéses ugye.Nálam úgy van hogy legalább 1 héttel kéne szólni vagy is jövö hét végéig kikéne találni mert a szabadnap kérelem sajnos adig írható.

 

Alig várom már. ..... Legyen mér Feb 9.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Derb, annyira egy héttel előbb szóltunk, hogy ha kicsit lejjebb tekersz, már ott is van egy múlt heti posztban: február 11. :) És szerintem senki sem fogja azt kiáltani, hogy zavarsz. ;)

 

 

á..... kösz akkor nem szóltam.. :-) köszike.... be is írom....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.