Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Több adást is sugároztak erre a hajóra a lázadó kémek. Tudni akarom, mi lett a tervekkel, amit magának küldtek.

Több adást is küldtek erre a hajóra a lázadó kémek. Tudni akarom, mi lett a magának küldött tervekkel.

Ez a hajó több adást is fogadott a lázadó kémektől. Tudni akarom, mi lett a tervekkel.

A lázadó kémek erre a hajóra küldték a terveket. Tudni akarom, mi lett velük.

"A lázadó kémek ennek a hajónak adták le a jelentéseiket. Halljam, hol vannak a tervrajzok, amiket ide küldtek?" :D

 

De persze, akárhogy fordítjuk, ferdítjük, a tény nem változik: Leiához digitális úton jutottak el a tervek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a hivatalos magyar szövegkönyvből ez tényleg nem egyértelmű. :D

 

A 2)-est és 3)-ast elfogadom, mint alternatíva, az 1)-es nagyjából ugyanaz, mint ahogy én is fordítottam, csak számomra, ha egy sugárzásnak iránya van (mint jelen esetben a Tantive IV), akkor azt illik megemlíteni(pl. fel-, le-, át- stb.). A 4)-esből meg nem derül ki egyértelműen, hogy nem-e futárszolgálattal küldték át a terveket, úgyhogy ez is egy ferdítés :P:hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De persze, akárhogy fordítjuk, ferdítjük, a tény nem változik: Leiához digitális úton jutottak el a tervek.

Ez így tiszta akkor, nyilván a komrendszeren keresztül küldték az adatokat. Nekem rögtön a Star Trekből ismert transzportáló módszer és az azzal járó hanghatás jutott eszembe ("felsugárzás"), azért kérdeztem rá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet ezzel érkezik meg valahová, vagy a fene tudja. Minden esetre érdekes lenne újra látni az X1-est filmben is.

Ez biztos csak a játék dizájnja, hiszen ez egy RC drón, valahová el kellett rejteni a propellereket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még nem volt. Úgy néz ki akkor, hogy az egész Erso családot megismerhetjük. Kíváncsi vagyok, ezekben a visszaemlékezésekben lesz-e valami a klón háborús érákból. Mert technikailag még akkor is kéne ilyennek lennie, ha már a háború után vagyunk. Az már biztos, hogy Jyn a háború előtt született, szóval így vagy úgy, de a visszaemlékezések vagy az ep2-3 érájában, vagy közvetlen utána játszódnak. Akkor pedig azért jó lenne valami vizuális utalást látni erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.