Ugrás a kommentre

Trailer 1.


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az nem Vader szeme. Képzeljünk el egy átlag Halálcsillag padlót. Mind fényes, tükröződik. A kamera egy kivetitő padlóra tükröződő képét mutatja (a kamera a padlón lévő tükörképet mutatja), ami előtt Vader áll és látszik egy tiszt nadrágos sziluettje is. Ráadásul mindezt a kamera lefele fejjel mutatja. Ha a kamera nem a padlón lévő visszatükrözödést mutatná, hanem magát a kivetitőt, akkor egy vörösen pompázó bolygó képét látnánk mindenféle vektorokkal meg számitások képével, amelyet Vader és egy másik zubbonyos tiszt, nekünk háttal állva tanulmányoz. Tehát legjobb esetben is csak Vader és a tiszt hátát látnánk. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért nézzétek meg a snitt elején, hogy jobbra és balra birodalmi dizájnos fényforrásokkal teli fal van. A kamerát egy folyosóról tolják be abba a terembe, aminek a padlóján látjuk a tükörképet. De ha a kintiek mondták, hát lelkük rajta. Én nem hiszek nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki kint volt és látta nagyban azt mondta hogy ott Vader szemén át láttunk. Nekem is így tűnik ebből a videóból.

 

Nem, ott tényleg egy tükörkép látszódik, Gareth Edwards bővebben kifejti:

 

Vader a trailerben...

 

“That was born out of all the experimenting we were talking about. You don’t go, ‘I want this, this is the shot I want.’ They built the whole set, they had a reflection, Vader went in there and we’re looking at the reflection going, ‘That’s fucking cool!’” Edwards said with a laugh. “So as we’re filming, we’re like, go down, go down, and just playing around, and things happen that you wouldn’t have asked for. That was a great example of it. I would’ve never picked that shot, but then it’s in front of you and you get excited about something, and he’s such an iconic – he’s the most iconic character in all of cinema, potentially. To hear everyone cheer when they saw his silhouette, you feel like, ‘that is worth everything.’”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az nem Vader szeme. Képzeljünk el egy átlag Halálcsillag padlót. Mind fényes, tükröződik. A kamera egy kivetitő padlóra tükröződő képét mutatja (a kamera a padlón lévő tükörképet mutatja), ami előtt Vader áll és látszik egy tiszt nadrágos sziluettje is. Ráadásul mindezt a kamera lefele fejjel mutatja. Ha a kamera nem a padlón lévő visszatükrözödést mutatná, hanem magát a kivetitőt, akkor egy vörösen pompázó bolygó képét látnánk mindenféle vektorokkal meg számitások képével, amelyet Vader és egy másik zubbonyos tiszt, nekünk háttal állva tanulmányoz. Tehát legjobb esetben is csak Vader és a tiszt hátát látnánk. Szerintem.

Igazad van. :peace:

 

Köszi Tibi az infót!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A SWNN úgy tudja hogy a csütörtöki tréler kábé 90 mp hosszú lesz és az csak egy hosszabb tréler részlete. Reméljük rosszul tudja és egy normál trélert kapunk.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.