Ugrás a kommentre

Game of Thrones


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

10 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ez egy hálaisten rész volt minden téren. Rendezés, kivitelezés, látvány, hangulat, dráma, akció, fordulat... És innen remélhetőleg már csak felfelé vezet az út.

  Spoiler elrejtése

Mert végre mennek belekalapálni azt a büdös 3,14csát a földbe. Csak adja az ég, hogy Tyrion nyomja le a torkán a kést. Esetleg Sansa. Vagy mindketten. Vagy esetleg játszhatnak Gyilkosság az Orient expresszen játékot is és mindenki megbökdösheti. :clap2:

 

Spoiler

Az én tippem, hogy Jamie kapja ezt a trófeát! Abban lenne dráma is és számunkra elégtétel is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Szerintem Arya öli meg Cerseit, őrá utal a zöld szem. Barna, kék és zöld szemeket fog becsukni örökre. Már csak a zöld maradt. Melisandre összes jóslata bejött eddig, így vagy úgy

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Yoda József írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Szerintem Arya most már nem csak Cerseit, hanem a Hegyet is meg fogja ölni (mondjuk felveszi Jaime arcát), aztán búvár kund módjára elsüllyeszti Euron flottáját, majd átúszik Essosra és megöli a GC hátrahagyott elefántjait is... majd kiderül, hogy ő Quaithe, akiről a sorozatban a 2. évad óta megfeledkeztek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 04. 29. - 21:39, JakeSully írta:

Nem láttam még, de remélem a dothrakik megmutatták, miért ők a legbrutálabb harcosok a Trónok harca világában. Nagyon várom az ő jelenetüket!!

 

 

Jake, majd ha láttad, akkor nyisd le a spoiler gombot

Spoiler


an9drX5_700bwp.webp

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre keresem a szavakat. Ilyen gigantikus vérfürdőt tv sorozatban még nem láttunk. Hatalmas káosz és kavalkád. Leírhatatlan. 

 

Most csak annyit, hogy a rész egyáltalán nem volt nézhetetlenül sötét. Legalábbis most itt, éjjel, behúzott függönnyel egyszerűen fantasztikus volt. Bővebben majd a nap folyamán írok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg volt nekem is az új epizód. Én is keresem a szavakat..

 

 
 
 
Spoiler
 
 
 
Spoiler

 

Dothrakik hát mit műveltetek???? Hát mi volt ez gyerekek? Khal Drogo szégyenkezne miattatok. 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor egy pár gondolat a részről a spoiler gomb mögött:


 

Spoiler

 

Brutálisan erősen kezd az epizód. Félhomály, hideg szél, bizonytalanság, szinte átéreztem a katonák rettegését. Sokszor levegőt is elfelejtettem venni. A Vörös Asszony megjelenése meglepett, de neki itt volt a helye, hisz az egész életét erre a végső ütközetre tette fel. Aztán be is indulnak a dolgok. Talán az epizód legerősebb jelenete volt, amikor a dothrakiak előrelovagolnak és majdnem mind egy szálig elesnek pillanatok alatt. A kihunyó fáklyafényekre örökre emlékezni fogok, Clegane és Jaime döbbent arca mindent elmondott. A csata érdemi része csak ezután következik, amikor a sötétből kiözönlenek a holtak, hihetetlen agresszív módon. Ekkora vérfürdőt és kavalkádot még nem igazán láthattunk eddig a tévé képernyőjén. Sokan panaszkodtak, hogy alig látnak valamit. Ennek pont ez volt a lényege, hogy érzékeltessék azt a hihetetlen káoszt, ami Deresre rázúdult. Aztán jön a mesterségesen keltett hóvihar is. Lesötétített függönynél, 1080-as felbontásban azonban minden jól kivehető, így a fanyalgókat nem értem. 

 

A következő 70 perc tömény hentelés. Bánatos Edd-et hamar elveszítjük, az Éjjeli Őrségnek vélhetően vége, rendeltetését betöltötte. Elnézve Sam-et, nem hiszem, hogy valaha kiheveri ezt az egész borzalmat. A vár előtti kihelyezett hadsereget hamar felőrlik a holtak. Igazi rettenet az egész, egy pillanatra sem látszik, hogy itt bármi babér teremhet. A Makulátlanok fedezik a visszavonulást; bevallom, itt azt hittem, hogy Szürke Féreg elesik. Aztán Melisandre mágiájával egy rövid időre lélegzetvételhez jutnak a védők. A rész egyetlen emlékezetes dialógusa a kriptához köthető. Amit hiányoltam az előző részben, az most megtörtént, Sansa és Tyrion lezárja a múltat és megbeszélik a dolgokat, ilyen borzalmak közepette is. Mindeközben végig hátborzongató, ahogy lehet hallani a felszíni ütközetet. 

 

Amikor a holtak behatolnak a külső várfalak mögé és csak özönlenek és özönlenek, már tudtam, hogy itt csak egyféleképpen győzhetnek hőseink; azon a módon, amitől Yoda József, Donát és én is tartottam. De egyelőre még tart az egyre hasztalanabbá váló aprítás. A legheroikusabb halál Lyanna Mormonté. Itt megkönnyeztem a részt, bevallom, pedig először féltem, hogy a készítők elintézték azzal a karaktert, hogy az óriás egyszerűen félresöpörte őt az útból. Na de aztán innentől nincs megállás. Sandor besokall, talán együtt a nézőkkel. Mikor az először magabiztos Aryán is látszik a mind nagyobb félelem és rettegés, ott gondolkozik el a néző, hogy talán ő sincs biztonságban. Sajnos azonban itt a készítők kiszámíthatóak voltak, azok hullottak el, akiktől ez várható volt: Edd és Lyanna után Beric Dondarrion, Theon Greyjoy és Jorah Mormont. Mindegyikük szép és méltó halált halt. Beric betöltötte rendeltetését; sorsa kicsit Hodoréra emlékeztetett. Theon végre megbékélt: Alfie Allen volt a sorozat egyik legtehetségesebb színésze, az arcjátéka most is fantasztikusra sikeredett. Aztán ott van Jorah, Ser Friendzone, aki természetes, hogy a királynője és plátói szerelme védelmében, mellette halt meg. Az meglepett, hogy olyan karakterek is életben maradtak, mind Szürke Féreg, Missandei (ők évek óta csak sodródnak az eseményekkel, főleg a csaj elég felesleges) vagy éppen Podrick Payne.

 

Két paráztatós jelenete van az epizódnak: amikor Arya bujkál  a holtak elől (ezt minden horrorfilm megirigyelhetné), illetve amikor a Stark-ősök áttörik a koporsóik falát. Itt is kicsit behúzták a kéziféket a készítők, és senki fontos nem halt meg, pedig Varys-t és Gilly-t nagyon féltettem, de akár Sansáék öngyilkossági jelenete is csodálatos lett volna. Sandor végül megembereli magát és Arya segítségére siet, aki később az egésznek a mozgatórugója lesz. Keveset szóltam Jonról és Dany-ről. Ez nem az ő részük volt, sőt, a sárkányos jelenetek néha megbontották a rész dinamikáját nálam. Megnéztem volna egy jó Jon-Night King pártbajt, de erre nem került sor. Amikor NK feléleszti az imént elhunyt katonákat, tudtam, hogy itt csak egyféleképpen győzhetnek a Jók, a készítők egyszerűen nem hagytak maguk előtt más lehetőséget. Így is valóságos csoda, hogy Jaime, Tormund, Podrick vagy az epizódot végig üvöltő Brienne túlélte a mészárszéket a frontvonalban. Rajtuk kívül maradt egyáltalán valaki a katonák közül? (Itt jegyzem meg, Yohn Royce az egész epizódra eltűnt. Vagy off-screen halált halt valahol az ostrom során, vagy neki és a Völgy hadseregének még lesz szerepe).

 

Sajnos az utolsó 10 perc már épp ezért kevésbé tetszett. Kiszámítható és sablonos volt, és a hét évad alatt felépített Más-rejtélynek ezzel vége. A Night King egy egydimenziós gonosz maradt, amit igazán sajnálok, és így sem érthető, mit is akart konkrétan Brantól, így jobbára kénytelen vagyok elfogadni Bomarr magyarázatát az emberi végtagokból készült spirálról is. Az pedig, hogy megint Arya volt az egyszemélyes pusztító erő, kicsit már sok nekem. A próféta ezzel beteljesült. Igazából kicsit olyan érzésem volt, hogy a készítők ezt a Más-szálat gyorsan le akarták tudni, hogy aztán ismét lehessen koncentrálni a Vastrón körüli mizériára. Pedig a kettőt lehetett volna ügyesen ötvözni, de a holtak invázióját olyan kegyetlen brutalitással és sebességgel ábrázolták, hogy a készítők saját maguk számára nem hagytak más kiutat. Mindenesetre most nem tudom elképzelni, hogy miről fog szólni a következő 3 rész. Nyilván a következőben a sebeiket nyaldossák majd, aztán jöhet majd a Cersei elleni háború, de ilyen brutalitás után ennek már nem lesz akkora súlya. A sorozat most kapott egy minilezárást, a többi meg egy ráadás lesz, amely ismét olyan materiális problémákat fog megoldani, hogy kit illet  Vastrón. Azért reménykedek még valami csavarban, főleg Bran-t illetően. Remélem, meglepnek, mert innentől fogva elég kiszámíthatónak tűnik az egész.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó 3 rész rendezőinek személyét böngészve, arra a következtetésre jutottam, hogy 

Spoiler

az 5. részben lesz még egy nagy csata. A 3. részen kívül azt rendezte ugyanis Miguel Sapochnik, aki eddig leginkább csak olyan epizódokat rendezett, amelyekben nagyobb csaták voltak (Battle of the Bastards, Hardhome, meg ugye a mostani)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából most én leszek a vészmadár tudom jöhetnek a kövek. Kb. 3-szor vagy 4-szer mind1 is próbáltam elkezdeni ezt a sorozatot, és mindig addig jutottam,hogy lovagolnak valamerre, de mindig bealudtam lehet fáradtan ültem neki vagy passz, de soha nem jutottam tovább. 

 

Persze láttam videókat/jeleneteket amiket remekül összevágtak linkeltem is belőle annak idején vagy kettőt mondom egyszer majd neki kezdek mikor véget ér. De véletlenül vagy a sors akarta így belefutottam egy olyan jelenetbe, hírbe amire csak pislogni tudtam. Nem nehéz kitalálni kire gondolok az ő karaktere miatt fontoltam, hogy egyszer beszálok  mert piszok mód rejtélyes, érdekes, nem mellesleg vagányul nézett ki erre meg amilyen sorsot kap....Pedig még a Tűz Jég világa könyvet is fontoltam,hogy megveszem bár attól a világ adott az igaz. Kár érte azt a kis lelkesedésemet is elvette ami volt. Nem tudnak már manapság filmeket csinálni vagyis de tudnak csak nem olyan ütőseket mint régen. Tényleg mellbevágott az egész, de ez csak az én véleményem én örülök, ha tetszett másnak. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez durva volt! :o 

 

Spoiler

Aryanál még egy hangos b*zmeg is kiszakadt. :D Erre nem számítottam, azt hittem sokkal több lesz ebben a szálban. Nagyon fel voltak építve a mások de csak ennyi jutott nekik. Persze tudom, a következő részek se lesznek unalmasak. Igazából éj királynak pusztulnia kellett, ebben nem volt több. Sokkal érdekesebb lesz majd a családi harc és persze a harc a trónért. Remélem Arya a ribancot is elkapja a végén. :cool: Most már ő az ultimate bérgyilkos.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Bomarr Még nem írtál a részről. Tetszett? 

Nagyon!

Jól meglepett, hogy a Mások már is bedobták a kulcsot. De mivel én mindig amolyan másodlagos sztorielemként tekintettem rájuk ráadásul egy remek jelenettel távoztak gyorsan megbékéltem a dologgal. Az utolsó 4-5 perc amit a zene kisér szerintem nagyon szép és van egy-két baromi erős jelenet benne: az ahogy Jon kerülgeti a zombi sárkány tüzét szerintem marha jól mutat. Maga a rész meg nagyon feszült lett. Nem is tudom hogy láttam-e filmes várostromot ami ilyen horrorszerű lett volna. És nem csak a zombik miatt volt az hanem úgy általában a hangulat miatt. Az külön tetszik hogy most igy hirtelen elképzelni se tudom mi lesz az utolsó 3 részben. Cersei halála az egyetlen ami biztosnak tűnik, minden más erősen kérdőjeles.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami érdekes lesz még: rendre elmondták mindketten hogy igy is hogy az HBO ott van válszélességgel mögöttük a TV-sorozatoknak továbbra is megvannak a maguk korlátai. Ezért minden látványosabb részből, például ebből a csatából is sok mindent kikellett hagyni ami benne volt az eredeti forgatókönyvben. Egyszerüsitgetni kellett. Ez a rész is körülbelül mondjuk 20 millióból készülhetett. Érdekes lesz látni mit csinálnak kb. 200 millióból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letaglózó rész volt! Szinte lélegzetvétel nélkül ültem végig, annyira lehetett izgulni mindenkiért, hiszen ebben a sorozatban senki nincs biztonságban.

Spoiler

 

Aztán persze kiderült, hogy a fontosabb szereplők közül, akik végigkísérték a történetet, "csak" Jorah és Theon halt meg, de nekik igazán hősi halál adatott meg, és ezzel mindkét egykori áruló feloldozást is kapott a készítők által az azokkal szemben elkövetett bűn alól, akiket védve az életüket adták. Ez nagyon tetszett!

Az egész csata borzalmas volt, abszolút átélhető, és dacára annak, hogy amint többen is írtátok, kiszámíthatóvá vált, hogy valaki egymaga egycsapással fogja majd legyőzni a Másokat a végén, a feszültség egy pillanatra sem engedett. A nagy meglepetés, hogy Arya lett a végzet angyala, és nem Bran, akire én is számítottam.

Így az egyetlen csalódás részemről Bran, aki jelenlegi tudásunk szerint teljesen feleslegesen vargolt varjúként a messzeségbe a csata alatt, mert ezzel a készítők nem kezdtek semmit. Nute-hoz hasonlóan kicsit reménykedem benne, hogy erről kapunk még némi infót, és egy csavar ennek kapcsán még belefér a történetbe.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi

Bennem nézés közben az merült fel hogy Bran próbálja felhivni magára a figyelmet a vargolással. Az Éjkirály ott a csata elején nagyon le van foglalva a seregek irányitásával. Mintha Bran a varjúkkal üzenné hogy "haver itt vagyok, gyere"

:).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Pildi

 

  Spoiler elrejtése

Bennem nézés közben az merült fel hogy Bran próbálja felhivni magára a figyelmet a vargolással. Az Éjkirály ott a csata elején nagyon le van foglalva a seregek irányitásával. Mintha Bran a varjúkkal üzenné hogy "haver itt vagyok, gyere"

:).

 

Lehetséges, hogy ez a magyarázat.

Spoiler

Viszont azt így nem értem, Bran miért volt olyan békés, miért várta a biztos halált olyan nyugodtan. Az ő életén olyan sok múlott. Talán már sejtette, hogy mi lesz a vége a csatának, és talán még azt is, hogy kinek köszönhetően? Brannel kapcsolatban nagyon várok valami plusz infót.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Közben azért mosolyogtam ám, hogy ez a két ember egy teljesen új SW SAGA-t húz fel, és erre lesz is rengeteg idejük. :clap:

Jöhetnek a kövek, de a GoT az 5. évad óta szerintem totális lejtmenetben van (néha-néha kiugró teljesítményekkel), ami a legutóbbi részben csúcsosodott ki igazán. Idén amikor újranéztem, erősen érződött, hogy magához képest visszaesett a minőség. Amit Martin nélkül rakott le a két csávó az asztalra elég vérszegény ahhoz képest, amit Martinnal együtt, és ez számomra inkább aggódásra ad okot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Jöhetnek a kövek, de a GoT az 5. évad óta szerintem totális lejtmenetben van (néha-néha kiugró teljesítményekkel), ami a legutóbbi részben csúcsosodott ki igazán. Idén amikor újranéztem, erősen érződött, hogy magához képest visszaesett a minőség. Amit Martin nélkül rakott le a két csávó az asztalra elég vérszegény ahhoz képest, amit Martinnal együtt, és ez számomra inkább aggódásra ad okot.

Nem vagyok geek, csak abból ítélek amit láttam és az nekem tetszik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Yoda József írta:

Jöhetnek a kövek, de a GoT az 5. évad óta szerintem totális lejtmenetben van (néha-néha kiugró teljesítményekkel), ami a legutóbbi részben csúcsosodott ki igazán. Idén amikor újranéztem, erősen érződött, hogy magához képest visszaesett a minőség. Amit Martin nélkül rakott le a két csávó az asztalra elég vérszegény ahhoz képest, amit Martinnal együtt, és ez számomra inkább aggódásra ad okot.

Izlések és pofonok. Szerintem most van a sorozat a csúcson. Én például az első évadot mindig túlértékeltnek éreztem (pedig mondjuk pont az a legkönyvhűbb). Engem nem is tett rajongóvá csak a második évad.

 

Egyébként aki szereti a Másokat annak a későbbi könyvek valszeg nem lesznek a kedvencei, mert a könyveket annyira se érdeklik a Mások mint a showrunnereket. Az utolsó két könyv úgy ment le hogy gyakorlatilag kósza hirekként szerepeltek bennük és ennyi. A showrunnerek igazából több Másokkal foglalkozó jelenetet kalapáltak össze már az első évadokban is amiknek nyoma nem volt a könyvekben (pl. a Más elviszi a babát az Éjkirályhoz) meg pár soros jelentésekből lett egy nagy csata a TV-sorozatban (Hardhome). Plusz ugye bevezettek egy totál új karaktert az Éjkirályt is akinek se hire se hamva a könyvekben (ugyan a könyvekben van egy Éjkirály nevü karakter a történelemben de az teljesen más figura és nem a Mások vezetője). Ott a Másoknak nincs egy emlitett karaktere se. Ami nem semmi ha azt nézzük hogy a hét részesre tervezett könyvsorozatból már lement öt. Martint minden érdekli csak a nagy Falon túli gonosz nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem vagyok geek, csak abból ítélek amit láttam és az nekem tetszik. 

Nincs is ezzel baj :) várom azért én is a trilógiájukat (mint minden más Star Warst), de egyelőre a nevük nem garancia a sikerre nekem :) 

22 perccel korábban, Bomarr írta:

Izlések és pofonok. Szerintem most van a sorozat a csúcson. Én például az első évadot mindig túlértékeltnek éreztem (pedig mondjuk pont az a legkönyvhűbb). Engem nem is tett rajongóvá csak a második évad.

  Spoiler elrejtése

Egyébként aki szereti a Másokat annak a későbbi könyvek valszeg nem lesznek a kedvencei, mert a könyveket annyira se érdeklik a Mások mint a showrunnereket. Az utolsó két könyv úgy ment le hogy gyakorlatilag kósza hirekként szerepeltek bennük és ennyi. A showrunnerek igazából több Másokkal foglalkozó jelenetet kalapáltak össze már az első évadokban is amiknek nyoma nem volt a könyvekben (pl. a Más elviszi a babát az Éjkirályhoz) meg pár soros jelentésekből lettek nagy csaták (Hardhome). Plusz ugye bevezettek egy totál új karaktert az Éjkirályt is akinek se hire se hamva a könyvekben. Ott a Másoknak nincs egy emlitett karaktere se. Ami nem semmi ha azt nézzük hogy a hét részesre tervezett könyvsorozatból már lement öt. Martint minden érdekli csak a nagy Falon túli gonosz nem.

Spoiler

Nekem nem is feltétlen a Másokkal volt a legnagyobb a problémám, azon még túl is tettem volna magam, ha egyébként nem Hollywood-osodik el az egész történet. Ebben az epizódban is gyakorlatilag lehetetlen helyzeteket élnek túl a közönségkedvenc szereplők, mert nem merik meglépni azt, hogy most akkor ők meghalnak és ennyi volt. Olyan lehetetlen helyzetből menekülnek meg, amelyekből az első 4 évad alatt nem volt menekvés. Ha valakire ráveti magát 20 zombi, az ne élje már túl könyörgöm. Nem reális. Vagy korábbi évadból példa: akit hasba szúrnak 3-szor, az ne élje túl. Nincs az az orvosi ellátás Essoson, amely ilyen esetben meg tudná menteni az életét valakinek. És Aryát is legalább olyan brutálisan sebezték meg, mint Robb feleségét a 3. évadban. Elvesztette azt a fajta realitást a sorozat, amely jelen volt az első 4 évadban (de helyenként még a többiben is). Ez a videó amúgy nagyon szépen sorra veszi, hogy kik és hogyan menekültek meg az eheti részben olyan helyzetekből, amelyekből józan ész alapján lehetetlen: 

 

 

Egész egyszerűen elhollywoodiasodott a sorozat, ma már szinte csak a fanservice-ról szól! De cáfoljon rám az utolsó 3 rész, és mutassa meg, hogy nem így van! Mutassa meg, hogy ez az évad tényleg mérföldkő lesz a TV-sorozatok történetében. Mert számomra eddig nem sikerült.

 

Amúgy durva, hogy IMDb-n egész jó pontozása van az epizódnak, miközben meg a fórumok 90%-án mindenki ki van akadva :D TLJ-effektus :P 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Amúgy igen, nekem is beugrott :D De Snoke tizedannyira se volt felépítve, mint az Éjkirály :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda:

Pedig ebből a szempontból szerintem nem nagyon változott a sorozat. A karakterek az első évadokban is túlélnek egy rakás lehetetlen helyzetet, ha a narrativa úgy követeli és csak akkor halnak meg ha épp eljött az idő. Vegyük Stannist a Feketevizi csatánál: sisak nélkül az első sorban ront neki a várfalnak, az elsőként megy fel a létrán majd jószerivel egymaga helyt áll a várfalon. És amikor megjön Tywin serege mi történik vele? Az emberei a várfalról valami csodával határos módon lecibálják, majd azt is elkell hinnünk hogy miután levitték a létrán valahogy átviszik a Lannister seregen fel a hajójára és épségben visszamegy Sárkánykőre. Mindezt a Lannisterek meg biztos ölbe tett kézzel nézik végig. Ha az hollywoodi, ami a mostani részben volt akkor ez mitől nem? Davos úgy éli túl az egyébként a gigászi robbanást hogy ott volt méterekre tőle. Ez nem hollywood-i? Az, hogy harcra alapvetően képtelen karakterek sorra élne túl nagy összecsapásokat (Tyrion, Sam) az nem hollywood-i? Sam maga a kétlábon járó példája annak hogy a sorozat sose volt annyira realista. Ha az lett volna már évadokkal ezelőtt meghalt volna. De Martin a személyében nyilván saját magát irta bele a figurába úgyhogy Sam mindent megúszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.