Ugrás a kommentre

Game of Thrones


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

39 perccel korábban, csoli1138 írta:

Képzeljétek olyan sűrű volt a program, hogy az egész Sárkányok háza felgyűlt nekem. Darálni tudom majd.

Jobban jártam szerintetek?

Attól függ? Darálni szeretted a trónokat vagy kibeszélni? Ha előbbi, akkor jobban, ha utóbbi, akkor rosszabbul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja? -darálni..

Csak megtekintés szempontjából kérdeztem. Mert néha jót tesz az élménynek, ha ülepszik, néha meg nagyon jó, ha tolható egymás után.

Hát ez már így lesz, ha csak nem csinálok szüneteket mesterségesen magamnak..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 7 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
2022. 06. 24. - 9:24, Bomarr írta:

özben kiderült hogy ez nem csak pletyka. Emilia Clarke és George Martin is megerősítette, hogy készül egy ilyen széria. Clarke azt is megerősítette, hogy ő nem lesz benne. Martin viszont besegít a sztoriba. Az egész sorozat eredetileg a Havas Jont játszó Kit Harrington ötlete volt. Ő verbuválta össze a sztorit iró stábot is, akik bevonták Martint. Martin hype-olta a bevont készítőket, hogy nagyon jók.

 

Egyelőre még csak előkészítési fázisban van a projekt. Nem biztos hogy zöld utat kap.

És el is kaszálták:

 

https://telex.hu/after/2024/04/10/havas-jon-spinoff-fejlesztes-leallitas-hbo-kit-harrington

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyette sínen van a Dunk & Egg sorozat. A két főszereplő castingja meg is van. Bal oldalt Dunk a "kóbor lovag" (Peter Claffey), jobb oldalt "Egg" (Dexter Sol Ansell).

Akik esetleg nem ismerik a sztorit: ez egy sokkal kisebb léptékű történet, mint a Trónok harca vagy a Sárkányok háza. A sztori nem ezer szálon megy, nincsenek óriási csaták, meg rengeteg karakter. Igazából főleg és nagyrészt kettejükről szól az egész: egy kóbor lovagról és az apródjáról. Nyilván aki ismeri a sztorit az itt alaposan felszisszen... Egg azért több mint egy sima "apród", de ez már erősen spoiler terület.

 

XXCkdiD.jpeg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.