Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

8 perccel korábban, ati írta:

Az előzetes szerint Reva adja ki a körözést. Erre amúgy Maulnak is fel kellene figyelnie és akcióba lendülnie. Hisz itt még Maul ereje teljében van egy bűnszervezet élén. Most tulajdonképpen megtudja, hogy tíz évvel a jedik bukása után, Kenobi még mindig életben van. Őt ismerve nem ülne ölbe tett kézzel, hanem bevetné minden erejét és erőforrását ami csak van.  Remélem a készítők ezt nem felejtik el és kapunk valami utalást.

Könnyen lehet, hogy Maul ekkor már a Malachor fogja. Évekig raboskodott a bolygón, de még nem tudjuk, mikor kötött ki ott. Szóval benne van a pakliban, hogy azért nem figyel fel egy ilyen körözésre, mert el van vágva a Galaxis többi részétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Vagy mert ez a körözés az EPIII óta él.

Maga a körözés Kenobi ep 3-as enciklopédiai arcképe kb. Egyébként kicsit furának tartok egy ilyen "igazolványképet" az sw világában. Nem nagy baj és léteznek 2D-s képernyők is, de mégis. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Maga a körözés Kenobi ep 3-as enciklopédiai arcképe kb. Egyébként kicsit furának tartok egy ilyen "igazolványképet" az sw világában. Nem nagy baj és léteznek 2D-s képernyők is, de mégis. 

Pedig még csak nem is először láthatsz ilyet. A TCW-ben is volt ilyen, például a Lightsaber Lostban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Maga a körözés Kenobi ep 3-as enciklopédiai arcképe kb. Egyébként kicsit furának tartok egy ilyen "igazolványképet" az sw világában. Nem nagy baj és léteznek 2D-s képernyők is, de mégis. 

 

13 perccel korábban, Dzséjt írta:

Pedig még csak nem is először láthatsz ilyet. A TCW-ben is volt ilyen, például a Lightsaber Lostban.

A Mandalorianról nem is beszélve, amikor Mayfeldet keresték ilyen bűnözői adatbázisban. :) 

 

Obi-Wan amúgy is prominens személyiség, mert a Jedi Tanács tagja, az egyik legfontosabb eltűnt lovag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 05. 06. - 9:32, Ody Mandrell írta:

 

A Mandalorianról nem is beszélve, amikor Mayfeldet keresték ilyen bűnözői adatbázisban. :) 

 

Obi-Wan amúgy is prominens személyiség, mert a Jedi Tanács tagja, az egyik legfontosabb eltűnt lovag.

Igen láttam ilyet, valószínűleg a saját fejemben lezajló kis történet miatt lett fura, mert míg Mayfeld ex birodalmiként nyilván szerepel pár nyilvántartásban, egy jedit mégis fura volt elképzelni, ahogy bemegy a függöny mögé egy igazolványképre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Rog írta:

Kérdezés helyett célszerűbb lett volna visszább lapozni. Nem is kellett volna sokat. Csak egyet. :D

Igen, 17 év alatt megtanultam használni a fórumot, Rog. Csak épp nem volt lehetőségem sokat olvasgatni és bolyongani a topikok meg az oldalak között, ezért egy kérdés egyszerűbb volt. Ha meg új lett volna, akkor szerettem volna megosztani veletek a képet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 hours ago, csoli1138 said:

Fura a divat. És a férfiaknál. Le vagyok maradva nyilván, de ennyire? Ki öltöztette a fiúkat? Te jó ég.. :sick:

Szeintem itt senkivel sincsen semmi baj. Mjnd Ewan éd Hayden is totál oké szettekben van. Látnád te Ian Alexandert. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szeintem itt senkivel sincsen semmi baj. Mjnd Ewan éd Hayden is totál oké szettekben van. Látnád te Ian Alexandert. :lol:

Én nem húznék fel fehér zoknit fekete bőr cipőhöz(Ewan) és bakancshoz sem húznék extra bő halász nadrágot(Hayden). Na de erről ennyit, kicsit beleakadt a szemem. A lényeg hogy együtt vannak, nagyon szeretem a párost! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.