Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

25 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Esetleg azt lehetne bemutatni, ha nagyon akarják, hogy konkréten hogyan is jut el odáig. Bár én meglennék nélküle is.

Ez akkor most Jar Jar sorozat vagy Obi-Wan? :D Nem hinném, hogy belefér a gunga életútja egy Obiról szóló sorozatba. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez akkor most Jar Jar sorozat vagy Obi-Wan? :D Nem hinném, hogy belefér a gunga életútja egy Obiról szóló sorozatba. :) 

Nem részletezve gondoltam, csak mondjuk, ha tényleg valahogy benne lenne akkor mondjuk pár mondatban elmondhatná, hogy kirúgták a Szenátusból és most szörnye, szörnyen szomrú van most ez miatta ő. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez akkor most Jar Jar sorozat vagy Obi-Wan? :D Nem hinném, hogy belefér a gunga életútja egy Obiról szóló sorozatba. :) 

Szerintem egy cameo beleférne csak ne legyen túl kicsi a galaxis érzésünk tőle. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, pb69 írta:

Akárhogy is van, egy méltó lezárást megérdemelne a karaktere.

Hát, Obi-Wan nem arról híres, hogy a lezárásokat vonzza be, sokkal inkább a visszatéréseket – elég, ha csak Maulra vagy Qui-Gonra gondolunk. Vagy Darth Vaderre a mustafari affér után. (Lehet, Palpatine-éhoz is volt köze, csak az a jelenet is a vágóasztalon végezte.) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Az ACE Comic Con-on Hayden is csatlakozik Ewanhez... ez a közös megjelenés remélem azt jelenti, a sorozatban is csatlakozik hozzá :D

Vadernek elég alacsony. Meg szerintem amúgy sem nagyon kellene Vadernek a sorozatban szerepelnie. Esetleg valami flashbackben jöhet Hayden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az Internet újabb csodáját ismerhettük meg az elmúlt napokban: az Obi-wan sorozat kaszálva lett! LFL, DIsney, KK k*pja be. :lol: STC skacok kezdik a hülyülést. :lol2:

Ez elég cinkes lenne azok után, hogy a nagyszínpadon lett bejelentve KK-val és Ewan McGregorral. Szerintem ez kamu, maximum kicsit később jelenik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Az Internet újabb csodáját ismerhettük meg az elmúlt napokban: az Obi-wan sorozat kaszálva lett! LFL, DIsney, KK k*pja be. :lol: STC skacok kezdik a hülyülést. :lol2:

Rian Johnsont kihagytad, ez is az ő hibája :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Yoda József írta:

Rian Johnsont kihagytad, ez is az ő hibája :D

Ő már eleget kapott, legyenek a többiek is hibásak. :D Amúgy hihetetlen, hogy néhány STC emberke milyen híráradatot tud képezni pár nap alatt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom, hogy a Lucasfilm továbbra is remekel. Nagy dirrel-durral bejelentjük a fantasztikusan tehetséges forgatókönyvírót, utána meg a THR megírja, hogy ki van rúgva.

Csak a szokásos. Eddig csak az ep8 és a Mandalori 1. évad készült el normális ütemben a Kennedy-érában. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyiben tényleg Jar Jar-t írta bele, nem csodálom, hogy kidobták. :lol: 

 

Egyébként előjön az alap probléma. Obi-Wan remeteségéről nem lehet érdekes történeteket írni. Azért van ott a Tatooine-on, hogy vigyázzon Luke-ra. Nem utazgathat a galaxisban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól értettem, már a meg nem valósult mozifilmnek a forgatókönyvét is ő írta.

A Jar Jar pletykát én nem tudtam a making star wars forrás miatt komolyan venni. :D

A csúszás annyira nem zavar, mert nem is volt még meg részemről a hype, inkább azt sajnálom, ha tényleg csak 4 rész lesz az egész.

És baromi ciki, hogy mindig ugyanezeket a köröket futják.

 

Szerk.: Én sem tudok semmi érdekeset elképzelni ebből az alapfelállásból, de elvileg a Lucasfilm 4 éve már dolgozik ezen, és hivatalosan is bejelentették, ezért azt gondoltam, hogy ők igen.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.