Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nekem is bejött, sőt! De egy sima fanservice-nél itt többet kellene felmutatni. 

Igen, és nagyon remélem, hogy a reddites leak csak egy rajongói hülyeség, mert elég erősen rajongói film szagot áraszt. Persze lehet, hogyha látnám megvalósulni... :D 

 

Komolyra fordítva, felesleges még egy Erő használót behozni a képbe, pont a Zsivány Egyes és a Mandalori mutatja (ha Bébi Yodát nem nézzük), hogy anélkül is lehet jó sztorit írni és valódi fenyegetést kreálni. Szerintem Obi köré is simán lehetne, nem kell ehhez egy újabb 66-ostól megmenekült Jedit előhúzni. Inkább legyen életszagú a dolog, ahol Obi is csak óvatosan használja az Erőt, nehogy felhívja magára a figyelmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra érthetetlen ez a fejetlenség:  nemrég bejelentik McGregort és a sorit, hurrá, majd rájönnek, hogy nem elég jó, mégsem úgy lesz az, stb. Háhogy? :( Eddig kik olvasták, kik nem? A döntéshozók nincsenek képben... megint. Hm. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Számomra érthetetlen ez a fejetlenség:  nemrég bejelentik McGregort és a sorit, hurrá, majd rájönnek, hogy nem elég jó, mégsem úgy lesz az, stb. Háhogy? :( Eddig kik olvasták, kik nem? A döntéshozók nincsenek képben... megint. Hm. :( 

Elvesztél a manapság divatos "média" szopóerdejében. Ember legyen a talpán ki kihámozza mi az igazság. Ráadásul azt mindenki úgy alakítja ahogy a szájíze megkívánja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Elvesztél a manapság divatos "média" szopóerdejében. Ember legyen a talpán ki kihámozza mi az igazság. Ráadásul azt mindenki úgy alakítja ahogy a szájíze megkívánja.

Honnan lehet tudni, hogy egy újságíró hazudik? Mozog a szája... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni a Resistancenél már nincs annyira jelen, mint a TCW-nél úgyhogy én az alapján nem ítélném meg sem pozitívan sem negatívan, pláne, hogy valószínűleg a TCW 7. évadjára koncentrált inkább, mint hogy mi van a Resistance-al.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Illetve Filoni még a Mandi első évadán is sokat ügyködött. Persze Favreau a showrunner, de Filoni is ugyanannyira benne van a sorozat készítésében, mint Jon. Persze az 5. rész nem lett a legjobb rész, sokkal inkább a fan service került előtérbe, de szerintem ez nem feltétlenül baj, meg a vége eléggé előresejtet valami leszámolás dolgot. Filoni bizonyított a TCW -vel, a Rebels sorozattal és bár nem tudom, hogy a 2. évadot még mindig forgatják, de 2 évad Mandalore kb. a háta mögött van. Ezek után én megelőlegezném a bizalmat eme sorozat írása ügyében. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Bence1997 írta:

 meg a vége eléggé előresejtet valami leszámolás dolgot. 

Igen anno az utolsó előtti résznél írtam is, hogy Cara újbóli felkeresése a falu védős részt is egy magasabb szintre emeli, így már nem csak egy lődörgős kaland, hanem egy később fontossá váló karakter megismerését is szolgálja, akkor arra számítottam, hogy a Gunslinger végi pacák is feltűnik majd az utolsó részben és írtam, hogy ez azt a részt is egy magasabb szintre emelné ez továbbra is benne van a pakliban. :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Illetve Filoni még a Mandi első évadán is sokat ügyködött. Persze Favreau a showrunner, de Filoni is ugyanannyira benne van a sorozat készítésében, mint Jon. Persze az 5. rész nem lett a legjobb rész, sokkal inkább a fan service került előtérbe, de szerintem ez nem feltétlenül baj, meg a vége eléggé előresejtet valami leszámolás dolgot. Filoni bizonyított a TCW -vel, a Rebels sorozattal és bár nem tudom, hogy a 2. évadot még mindig forgatják, de 2 évad Mandalore kb. a háta mögött van. Ezek után én megelőlegezném a bizalmat eme sorozat írása ügyében. :)

Ami engem megfogott a Gunslingerben, az nem a fanservice jelleg, hanem az a hihetetlen hangulat. Oké, Mos Eisly, meg a kantin ott volt, meg elég sok kameraállás szinte ugyan az volt, mint a ANH-ban, meg Calican lábtartása is Han Solos volt (amit észre sem vettem addig, ameddig fel nem hívtátok a figyelmet rá). 

De az a homokdűnék közötti motorozás az aláfestő zenével telitalálat. Nekem ez eladta ezt az epizódot. 

Nekem a története is tetszett, mégha faék egyszerű volt. Dehát, olyan nagy fordulatokra egy fél órás epizódban nem számítok. Itt is az egészet kell nézni. Úgy gondolom, a film végi clifhangernek lesz még jelentősége a sorozatban. 

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 27. - 11:37, HeirToGrievous írta:

Már meg lehet, hogy mégis csak film lesz belőle: :hehe:

(a TOPPS-nál dolgozik, mint hivatalos SW művész)

133obiwan.png

Nekem édes mindegy, hogy film vagy sorozat, csak jöjjön. :)

Az ő karaktere az, akivel teljes mértékben azonosulni tudok. Persze, Ő ügyesebb Jedi. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban volt olyan pletyka, miszerint a Cassiant ősszel kezdték volna el forgatni és 2021 -ben mutatják be. Annyit változott azóta a helyzet, hogy valamikor májusban vagy a nyáron kezdik el a forgatást. De a 2021 -es premier szerintem biztos.

 

Annak örülök, hogy a Kenobi jövő év végére megjön. Kérdés, hogy a Mandi 3. évadja is akkor érkezik? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Az érdekes McGregor kora. 2003-ban forgott az EP3. Akkor volt Ewan 32 éves. A történet szerint max 5 év telik el az EP3 után. De jövőre Ewan 50 éves lesz. Furcsa lesz hogy pár év alatt majd 20 évet öregszik Kenobi.

Őszintén szólva, az EpII és az EpIII között olyan, mintha Obi vagy 10 évet öregedett volna, pedig McGregor csak 3 évvel lett idősebb. Rengeteget tesz hozzá a smink.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.