Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Lenci írta:

Amúgy simán eltudom képzelni, hogy még ebbe a rövid klipbe is elrejtettek egy csavart, vagy valamit, hogy megvezették a felajzott rajongókat így pár nappal a premier előtt. Ilyen fajsúlyú klipt nem jött ki az ep7 - ep8 előtt, simán lehet, hogy még ebben is van valami csavar. Mindent (is) eltudok képzelni. :O

Végülis a csattanót nem mutatták meg. Nem tudjuk Palpi milyen formában várja Kylot. Szerintem az fog igazán ütni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A villámlás minden filmben remek vizuális és hangulati elem... az ep.9 valszeg kimaxolja ezt a hatást, baromi jól néz ki az egész, hatalmas terek, rettenet erőőős szobrok, a legsötétebb helyszín, amit SW-ban láthattunk, nagyon úgy tűnik. Hmmmm, vadító, akarom máááár! :)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Porg írta:

A villámlás minden filmben remek vizuális és hangulati elem... az ep.9 valszeg kimaxolja ezt a hatást, baromi jól néz ki az egész, hatalmas terek, rettenet erőőős szobrok, a legsötétebb helyszín, amit SW-ben láthattunk, nagyon úgy tűnik. Hmmmm, vadító, akarom máááár! :)

Már nem félsz? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem. De kellemesen. :) Tartok a Palpi-ügytől, amíg nem győződöm meg róla, hogy ügyes fiúk ezek, jó háttérstábbal, segítőkkel-súgókkal, és összedugva a fejüket megoldották baromi jól... 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Porg írta:

Dehogynem. De kellemesen. :) Tartok a Palpi-ügytől, amíg nem győződöm meg róla, hogy ügyes fiúk ezek, jó háttérstábbal, segítőkkel-súgókkal, és összedugva a fejüket megoldották baromi jól... 

Meg lesz az jól csinálva hidd el. Nekünk tetszeni fog. A többi meg kit érdekel nem igaz? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Meg lesz az jól csinálva hidd el. Nekünk tetszeni fog. A többi meg kit érdekel nem igaz? :) 

Hát igen, igazából engem már az egész klip hangulatával megvettek kilóra, akkora blődséget meg én nem nézek ki Abrams-ből, amekkora elrontaná ezt az egészet. Bízom benne, hogy ez lesz az egyik legjobb Star Wars-film.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyanútlanul feljövök a fórumra egy fárasztó nap után, erre ilyen meglepetés fogad. :D Finoman szólva is baromi nagyot ütött! :o Szerintem az összes trailert veri, és rendesen felültetett arra a bizonyos hype vonatra.

Ehhez hasonló sötét, gonosz, baljós, fenyegető, egyszóval ízig-vérig Sith hangulatot korábban talán soha nem láthattunk még a Star Warsban. Már önmagában ez a feeling, amit Palpatine-témája kísért eladta volna a jelenetet. De amikor az öreg közölte, hogy ő volt minden hang Kylo fejében, ott tátva maradt a szám. :o Ezzel szerintem megerősítést nyertek azok a teóriák, hogy Palpatine beszélt Kylóhoz Vader sisakján keresztül, akit ő a nagyapjának hitt.     

 

Ha a teljes film ilyen zseniális lesz, örömkönnyeket fogok hullatni. Ez eddig több, mint biztató. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Sky írta:

Gyanútlanul feljövök a fórumra egy fárasztó nap után, erre ilyen meglepetés fogad. :D Finoman szólva is baromi nagyot ütött! :o Szerintem az összes trailert veri, és rendesen felültetett arra a bizonyos hype vonatra.

Ehhez hasonló sötét, gonosz, baljós, fenyegető, egyszóval ízig-vérig Sith hangulatot korábban talán soha nem láthattunk még a Star Warsban. Már önmagában ez a feeling, amit Palpatine-témája kísért eladta volna a jelenetet. De amikor az öreg közölte, hogy ő volt minden hang Kylo fejében, ott tátva maradt a szám. :o Ezzel szerintem megerősítést nyertek azok a teóriák, hogy Palpatine beszélt Kylóhoz Vader sisakján keresztül, akit ő a nagyapjának hitt.     

 

Ha a teljes film ilyen zseniális lesz, örömkönnyeket fogok hullatni. Ez eddig több, mint biztató. :clap:

Volt olyan, hogy beszélt Vader sisakja Kylohoz? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Whill írta:

Volt olyan, hogy beszélt Vader sisakja Kylohoz? :o

Talán a TFA regényváltozatában volt említve, hogy amikor Kylo Vader maszkjához beszél, akkor az visszaszól neki a fejében. :)

 

Érdekes volt. Szép a látvány. De a mondaton kívül annyira nem ragadott meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Whill írta:

Erre nem is emlékeztem, újra kell már néznem a TFA-t. De ha ez igaz, akkor ez egy nagyon ütős előkészítése Palpatine visszatérésének.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Whill írta:

Én ezt a jelenetet úgy értelmeztem, hogy Kylo a pszichózisban elmerülve beszél az üres sisakhoz, eszembe se jutott, hogy az visszaszólt volna.

Márpedig valamit biztosan hall, hiszen mondja is, hogy mutassa be újra a sötét oldal erejét. Szerintem valami módon (esetleg Palpi zuhanásakor amikor megszikrázta Vader kobakját? :?) megbabonázta a sityakot. :) Szerintem ez lesz a kulcs ehhez a rejtélyhez.

 

Azért nyugalom fiúk, egyrészt azért nem fogott meg, mert ma amúgy se vagyok jó kedvemben, másrészről meg késő van. :D Majd holnap ütni fog... vagy nem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TFA-ból nem egészen egyértelmű, hogy a sisakkal/sisakhoz beszél. Szerintem simán a fejében hallja a nagyapját, a sisak csak egy szimbolika. Kérdés, vajon Anakin miért nem tudja őt elérni? Vajon Anakin a túlvilágon is Sidious-szal viaskodik az unokájáért?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úúú Yoda! Na az lenne még csak kemény, ha Anakin holtában sem nyugodhat az Öregtől! Bakker, ez mondjuk nagyon tetszene. Sajnálnám a Kiválasztottat, ha ez esetleg így van, de rohadt erős fordulat lenne szerintem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

A TFA-ból nem egészen egyértelmű, hogy a sisakkal/sisakhoz beszél.

Szerintem teljesen egyértelmű, hisz a sisak előtt ül és onnan kel fel. Vagyis tuti neki beszélt. A "sisak kommunikációja" már más kérdés. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Na jólvan... rohadjak meg ha nem nézek meg egy SW filmet még ma este!

Franc, pedig már aludni akartam! :D

Én most fejeztem be a TLJ-t. Még sosem tetszett ennyire! A készülődés és a film maraton megtette a hatását. :)

 

Szóval hajrá, csak ajánlani tudom. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

A TFA-ból nem egészen egyértelmű, hogy a sisakkal/sisakhoz beszél. Szerintem simán a fejében hallja a nagyapját, a sisak csak egy szimbolika. Kérdés, vajon Anakin miért nem tudja őt elérni? Vajon Anakin a túlvilágon is Sidious-szal viaskodik az unokájáért?

Szerintem Anakin elment Hawaiira. És ott olyan rossz a vétel, hogy nem tud kitelefonálni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.