Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Én olyan kicseszést is kinézek belőlük, hogy elmegy 45 másodperc azzal, hogy képeket felvillantanak az I-VIII epizódokból, és alig lesz képanyag a 9-ből :D 

A 45 mp nosztalgia felvillanás jöhet, ha még 2 perc ep9 anyag követi :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Izgultok már? :yes:

Egyáltalán nem. Nem nézek az órámra öt percenként, hogy hat óra van-e már. Nem áll a munka már reggel óta, mert egyszerűen nem tudok két mondatot összerakni. Nem ittam meg már három kávét, mert izgalmamban mást már nem nagyon tudok csinálni. Nem néztem még végig az eddigi filmek minden kedvenc jelenetét, mert k*rvára kell már valami SW anyag. Nem bújom az sw.comot és más sw-s oldalakat celebrationos anyagokra vadászva. Igazából, úgy érzem, ez engem totál hidegen hagy. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Dzséjt írta:

Egyáltalán nem. Nem nézek az órámra öt percenként, hogy hat óra van-e már. Nem áll a munka már reggel óta, mert egyszerűen nem tudok két mondatot összerakni. Nem ittam meg már három kávét, mert izgalmamban mást már nem nagyon tudok csinálni. Nem néztem még végig az eddigi filmek minden kedvenc jelenetét, mert k*rvára kell már valami SW anyag. Nem bújom az sw.comot és más sw-s oldalakat celebrationos anyagokra vadászva. Igazából, úgy érzem, ez engem totál hidegen hagy. :D 

 

Nekem van egy olyan sanda gyanúm,ha kijön az előzetes egész nap pörögni fog a gépemen :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Izgultok már? :yes:

 

Én amúgy egyáltalán nem izgulok. Viszont ide készítettem az összes gyümölcsömet, nasimat, ebédemet amiből már lassan vacsora lesz. Akkor rendeltem egy 50 cm-es pizzát, és még sörért átmegyek a szembe lévő boltba :D  Szóval én inkább felkészültem :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Kargarosz írta:

Viszont ide készítettem az összes gyümölcsömet, nasimat, ebédemet amiből már lassan vacsora lesz. Akkor rendeltem egy 50 cm-es pizzát, és még sörért átmegyek a szembe lévő boltba :D  Szóval én inkább felkészültem :D 

Akinek jól megy:D Én meg majd két doboz kefír mellett nézem majd a trailert meg egy szalámis zsömle mellett ásványvíz társaságában.:lol: Az erővel dobhatnál a pizzából.;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben olvasgatom a Solo részlegben az első reakciókat a tavalyi teaserre. Hát nagyon remélem, hogy ez egy "picit" nagyobbat fog ütni. Tavaly mindenki úgy volt vele, hogy oké szódával elment, ja a látvány oké, nem is olyan rossz az egész mint gondoltuk.... remélem ma este kicsit lelkesebbek leszünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Akinek jól megy:D Én meg majd két doboz kefír mellett nézem majd a trailert meg egy szalámis zsömle mellett ásványvíz társaságában.:lol: Az erővel dobhatnál a pizzából.;)

 

Ember? Én aki örül,ha van pénze most volt egy kis melóm abból van ez :D Néha azért nekem is hadd legyen már jó :D  Sok kefírt meg szalámis zsömlét akarom mondani szikkadt szalámi nélküli zsömlét ettem én :D A mai napra megérdemlem a betárazást csak aztán érje is meg.  Majd meditálok rajta és dobok ígérem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Ember? Én aki örül,ha van pénze most volt egy kis melóm abból van ez :D Néha azért nekem is hadd legyen már jó :D  Sok kefírt meg szalámis zsömlét akarom mondani szikkadt szalámi nélküli zsömlét ettem én :D A mai napra megérdemlem a betárazást csak aztán érje is meg.  Majd meditálok rajta és dobok ígérem :D

Tárazz is be rendesen. Aztán jó étvágyat.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr bejegyzése ihletett adott, összegyűjtöttem pár kommentet az ep7 teasere idejéből. Csak, hogy legyen viszonyítási alap (mindjárt szemezgetek az ep8-ból is).

 

2014. 11. 28. - 16:22, kudar írta:

ATYAÚRISTENN!!!! Könny szökött a szemembe! :D

 

2014. 11. 28. - 16:22, pb69 írta:

EPIC!!!

 

2014. 11. 28. - 16:22, Darth Riddick írta:

Teasernek tökéletes volt! Aztamindenit! :)

 

2014. 11. 28. - 16:23, Darth Sky írta:

WoW! :yes: És nem volt kamu a kereszteslovag kard. Ki tudja, hogy akkor még mi nem... :D

 

2014. 11. 28. - 16:24, MissKarrde írta:

Hát mit mondjak!! Kb. amit vártam, szinte semmi sem derült ki, de annak a hangulata, hogy SW-trailert nézünk, háááááát..... :rock:

 

2014. 11. 28. - 16:25, Lenci írta:

A guruló droid az új kedvenc karakterem! :D

 

2014. 11. 28. - 16:25, Dzséjt írta:

Szóval, akkor most, tömören, visszafogottan...

 

 

HŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzztaaak*******rvaaaaanyjáááátamindenitvaaóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!! :bumm::shocked::psycho::hug::yeah::clap::rock:

 

2014. 11. 28. - 16:27, Bomarr írta:

Hát basszus, ez ütött! A sztoriból ugyan zéró mennyiség derült ki, de wow!!! Próbáltam cizzeltább lenni, de egyelőre ennyi jön ki. Bővebben később!

 

2014. 11. 28. - 16:33, Bomarr írta:

Nagyon irigylem akik ilyen távolságtartóan tudják már szemlélni és elemezni tudják. Egyelőre én még az "aztakurva" fázisban vagyok. Minden másodperce arany :D

 

2014. 11. 28. - 16:34, Lenci írta:

Nagyon tetszik, fantasztikus! A látványvilág minden eddigit überelni fog, de 5. megnézés után: sajnos nagyon kevés, többre számítottam és hiányolom a régi karakterek valamelyikét....

 

2014. 11. 28. - 16:35, pb69 írta:

Mekkora feeling, besz@rás... :psycho:

 

Az a fénykard igencsak furcsán mutat, de a droid zseniális. :)

 

2014. 11. 28. - 16:36, Merr-Sonn írta:

Megyek gatyát váltani! :rock::rock:

 

2014. 11. 28. - 17:29, Wilde írta:

Just fuck me in the beard! :cool:

 

2014. 11. 28. - 17:30, Donát írta:

Megnéztem. Sajnos egyáltalán nem jött be. A pörgő kockákban stimmeltek az űrhajók, a Falcon, az X-szárnyú, stimmeltek a rohamosztagosok, de valahogy az egészből hiányzott a Star Wars feeling. A snittek beállítása, a mozgó kamera, a jelenetek megvilágítása... nyilván sokat még nem lehet leszűrni 1,5 percből, de az amit láttam ebben a 1,5 percben egyáltalán nem nyűgözött le, sőt. Nem akarok belemagyarázni semmit, de most első ránézésre pont az a Lucas feeling hiányzik belőle, ami az eddigi 6 részben megvolt. :(

 

A keresztvas fénykard meg semmivel sem lett jobb ötlet így, hogy bekerült a filmbe, mint úgy, hogy csak elméleti lehetőség volt. Érdekes, hogy amíg csak elméleti lehetőség volt, mindenki lehúzta, hogy mennyire gáz, most meg egyből lett funkciója, és nem is kap negatív felhangot. Szerintem gáz, ahogy eddig is az volt...[

 

2014. 11. 28. - 17:28, Dzséjt írta:

Ody itt volt. Aztán eltűnt. Szerintetek rákötötték már a vastüdőre? :D

 

2014. 11. 28. - 18:05, Ody Mandrell írta:

Itt vagyok én is... És hát....azért harmadikra nekem is párás lett a szemem. :P Hihetetlen! Bővebbet hamarosan, de még meg kell néznem párszor. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Én amúgy egyáltalán nem izgulok. Viszont ide készítettem az összes gyümölcsömet, nasimat, ebédemet amiből már lassan vacsora lesz. Akkor rendeltem egy 50 cm-es pizzát, és még sörért átmegyek a szembe lévő boltba :D  Szóval én inkább felkészültem :D 

 

27 perccel korábban, Iqvi írta:

Akinek jól megy:D Én meg majd két doboz kefír mellett nézem majd a trailert meg egy szalámis zsömle mellett ásványvíz társaságában.:lol: Az erővel dobhatnál a pizzából.;)

 

Mennyi egészséges ember van itt! Nekem be van készítve a bor és a pálinka + egy 100-as papírzsepi! 

21 perccel korábban, Bomarr írta:

Közben olvasgatom a Solo részlegben az első reakciókat a tavalyi teaserre. Hát nagyon remélem, hogy ez egy "picit" nagyobbat fog ütni. Tavaly mindenki úgy volt vele, hogy oké szódával elment, ja a látvány oké, nem is olyan rossz az egész mint gondoltuk.... remélem ma este kicsit lelkesebbek leszünk :D

Már most felülmúljuk. :D 

12 perccel korábban, kudar írta:

2 óra múlva már törölgetjük majd a szemünket. :D

Az nem kérdéses.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mennyi egészséges ember van itt! Nekem be van készítve a bor és a pálinka + egy 100-as papírzsepi! 

Nálam most még a sör fogy, de már készenlétben van egy üveg bor, ami ugyanolyan, mint amit Comóban ittunk. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Na Katalizátor végre kiolvasva, hype-vonatra felültem. Mikor lesz 6 óra? :D

40 perc múlva. :D 

Éppen most , RacerX írta:

Én tiszta fejjel akarom megnézni az előzetest. Szóval majd este kocsmázás közben megvitatom néhány barátommal. :D

Gyengék vagytok. :P:D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nálam most még a sör fogy, de már készenlétben van egy üveg bor, ami ugyanolyan, mint amit Comóban ittunk. :D 

Én már túl vagyok a TLJ-s 76-ik sokkon.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Bomarr bejegyzése ihletett adott, összegyűjtöttem pár kommentet az ep7 teasere idejéből. Csak, hogy legyen viszonyítási alap (mindjárt szemezgetek az ep8-ból

Az enyém a legjobb. :P Nekem a Who are You? trailer sokkal jobban tetszett mint a teaser. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És íme az ep8 teaser reakciók. Itt azért visszafogottabbak voltunk, picit. @Donát, a te véleményed meg szöges ellentéte az ep7-esnek. :D 

2017. 04. 14. - 18:06, Ody Mandrell írta:

Huhhh nagyon jó! Kemény lesz, és már ebből látszik, hogy itt a hangsúly a misztikumon lesz, háttérben a Köztársaság-Első Rend harccal.

 

It's time for the jedi to end? :o

 

2017. 04. 14. - 18:09, Bence1997 írta:

Aztahétmeganyoccátneki!!!! :yes::yes::yes::yes:

 

Nem sokat mutattak, de abból a kevésből is azta mindenit.... úgy érzem, hogy ez a film nagyot fog szólni, és nem lesz biztonsági játék, mint a TFA -nál :D

 

2017. 04. 14. - 18:11, kudar írta:

Nagyon remélem. És úgy néz ki, hogy baromi darkos lesz, legalábbis nekem ez alapján az jön le, és azt pedig imádni fogom!!! :D

 

2017. 04. 14. - 18:12, RacerX írta:

Egyértelműen TESB koppintás. Ugyan már. Nagy hidegrázós. Na akkor lássuk újra.

 

2017. 04. 14. - 18:15, Forceuser írta:

Nagyon bejön! Nem úgy üt fejbe ahogy a TFA teasere tette, de nyílván ennek megvan az oka... Bízom Rian-ban, nagyon! Érdekesség: 0:46-nál egy elhaló Leia visszhang "Help me Obi-wan Kenobi..."

 

2017. 04. 14. - 18:16, Nute Gunray írta:

Hidegrázós volt. :D Felépítésében és hangulatában nagyon hasonlított az EP7 legelső teaser-ére.

 

2017. 04. 14. - 18:34, Donát írta:

OMG! Zseniális volt!!! Gyerekek a látvány megint kapott egy csavart, még a TFA-hoz képest is! :o Amikor Rey mellett szállnak fel a porszemcsék a földről... vagy Kylo sisakja összeötrve... baromi jól néz ki...! Erről meg egy az egyben ez jutott eszembe:

 

rey_stands.png

Anakin-Naboo.jpg

 

2017. 04. 14. - 18:36, M.Laci írta:

Fasza! Ha oda lesznek a jedik, t*kön döföm magam. :cry:

 

2017. 04. 14. - 18:38, Bomarr írta:

Hát ez valami eszement jó! Az a lépegetős jelenet meg vizuális szempontból pont az egyik legszebb jelenet. Ahogy felverik a vörös homokot baromi jól néz ki. Lépegetőkeg meg már a Rogue One-ban is támadtak úgyhogy mostmár ez nem a Birodalom visszavág sajátja.

Ahogy felbukkant a jedik jele kirázott a hideg. Nagyon várom hogy a nagy egészhez mit tesz hozzá misztikus vonalon a film. Luke záró mondata roppant ígéretes. Pont ezt várom hogy valaki forradalmasitsa a Jedi Rendet akár azzal hogy teljesen eltörli és valami egészen újat hoz a helyére. Apropó Jedi Rend: úgy tűnik most látni fogjuk hogy Kylo mit művelt a Jedi templomban.

 

2017. 04. 14. - 18:42, csoli1138 írta:

Azta. ezt hagyom érni..

 

2017. 04. 14. - 18:44, tomcsi80 írta:

Jobb film benyomását keltette, de megvan a TESB és a TFA érzés keveredése.

 

2017. 04. 14. - 18:49, Merr-Sonn írta:

Mesterfokú hangulatkeltés ami ebben a trailerben történt! Bravó! Ami a hangokat illeti, Yodát biztos lehet hallani, amikor a könyveket mutatják.

 

2017. 04. 14. - 19:01, Ody Mandrell írta:

A kezdés már-már művészi. Azt hiszed, hogy az űrben vagy de nem! Ahogy bekúszik oldalról a fény, és Rey letenyerel a földre az mesteri! Aki ilyen megoldásokat tud, az nem kispályás!

 

2017. 04. 14. - 19:02, Darth Revan9 írta:

Ebben az előzetesben már voltak érdekes, izgalmas pillanatok is. Remélem jobb lesz, mint Az ébredő Erő.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.