Ugrás a kommentre

Star Wars Jedi: Fallen Order


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Darth Sky írta:

Nem tudok kódról. Az előrendelői e-mailt már nem tudom visszanézni. Magához a játékhoz nem kaptam semmit az ajándéktárgyon kívül.  

 Nekem a számlával volt a kód összetűzve, lehet neked is úgy küldték. Elsőre én se vettem észre, és már majdnem telefonáltam a boltnak miatta. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, hogy a játékban elég komoly utalás van arra, hogy

 

Spoiler

a Starkiller Base = Ilum? Ez a kép elvileg a játék fájlaiból lett kinyerve, és hát mit ne mondjak, nehéz nem észrevenni a hasonlóságot (a kép amúgy a játék megjelenése előtt látott napvilágot adathalászok által)

 

xjnck0gwz5y31.jpg

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Most kiváncsiságból elugrottam Ilumra mert elsőre különösebben nem néztem, hogy hogy néz ki kivülről és vazzz.... így néz ki (a kép egy reddites fórumról van):

 


Post image

 

Innentől szerintem nem is kérdés hogy ez a Starkiller. Egyébként a felszinen látunk is egy nagy vájatot amit a Birordalom vágott a bolygóba de előre nem raktam össze a képet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kemény! Így már bennem sincs semmi kétség.

Spoiler

Eddig is gyanús volt, hogy mindkét bolygó pontosan ugyanabban a szektorban (G-7) van, pontosan ugyanakkora átmérővel (660 km) és ugyanolyan klímával bír. Minimális ellentmondás lehet, hogy az Ilumnak 2 holdja van, míg a Starkillernek egy se. De mivel egy bolygópusztítóról beszélünk, lehet, hogy a két hold volt a fegyver tesztje. Meredek, hogy a Jedik szent helye milliárdnyi teremtmény halálának hordozójává lett. :o 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ez kemény! Így már bennem sincs semmi kétség.

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Spoiler

Plusz ugye a Starkiller mozogni is tud, így a két holdat ott is hagyhatta a helyén akár. De amit írsz, hogy azok voltak a tesztek, logikusabb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ez kemény! Így már bennem sincs semmi kétség.

  Spoiler elrejtése

Eddig is gyanús volt, hogy mindkét bolygó pontosan ugyanabban a szektorban (G-7) van, pontosan ugyanakkora átmérővel (660 km) és ugyanolyan klímával bír. Minimális ellentmondás lehet, hogy az Ilumnak 2 holdja van, míg a Starkillernek egy se. De mivel egy bolygópusztítóról beszélünk, lehet, hogy a két hold volt a fegyver tesztje. Meredek, hogy a Jedik szent helye milliárdnyi teremtmény halálának hordozójává lett. :o 

 

Ahsoka könyvben is volt erre egy elég komoly utalás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler
7 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Egyébként a felszinen látunk is egy nagy vájatot amit a Birordalom vágott a bolygóba de előre nem raktam össze a képet.

Gondolom a Birodalom "csak" a kyberek miatt furkálta össze, viszont így jó alap lehetett az Első Rendnek, mert kevesebb meló lehetett vele.

 

Elsőre fel sem tűnt nekem sem :D

6 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

Ahsoka könyvben is volt erre egy elég komoly utalás.

Erre nem emlékszem le tudnád írni? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

Erre nem emlékszem le tudnád írni? 

 

Spoiler

Amikor Ahsoka próbált magának fénykardot szerezni és elment az Ilumhoz is de az űrből látta hogy a Birodalom elkezdte bányászni/szétvágni a bolygót. 

 

Wookpedia leírás Ahsoka könyv hivatkozással: A year after the Gathering took place, the Galactic Empire was proclaimed. The Empire quickly began strip-mining Ilum, revealing magma bubbling from Ilum's core.[10]  A massive mining ship, as well as two Imperial Star Destroyers, stood watch over the planet to gain its riches.[10]

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Sky, a játék történései majd bekerülnek a kronológiádba? Vagy oda csak a filmek és könyvek kerülnek?

Persze, be fognak kerülni az idővonalra a játék eseményei. Nyilván az idővonalhoz szabott, tömör formában. Bár betehetek majd egy hosszabb írást is a sztoriról (olyasmit, mint anno a BF 2-höz ), hogy azok is képben legyenek, akik nem játszanak.

 

Ha már a történet, kíváncsi vagyok hogy kapunk-e regényadaptációt a Fallen Orderből (ahogy anno a TFU I-II-höz is készült), vagy egy független regényt a játék karaktereivel (mint a Battlefront II-nél). :hmm: Már ha kapunk valamit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú gyerekek, már kib*szottul pipa vagyok. A Zeffon vagyok, és elmondta az öreg, hogy Kashyyyk jön. De egyszerűen nem tudok visszajutni a hajóhoz. Bent vagyok egy rohadt nagy terembe és akármerre indulok, zsákutcába jutok. Van egy rohadt nagy ajtó, amit nem lehet kinyitni. Van bent 2 gömb, meg van egy teremőr ami őrzi az egyik kijáratot. Ha az egyik gömböt rárakom az egyik lyukra, akkor lejönnek ilyen lépcsők felül. Ha a másik gömböt rárakom egy másik cuccra, akkor az ajtó kinyílik és egy lift meg felmegy. És ennyi. Akármerre megyek, eljutok egy zsákutca terembe, vagy eljutok egy olyan helyre, ahol túl nagyot kéne ugrani és a szelek velem szembe fújnak nem pedig háttal nekem. Nem elég, hogy 12 órát toltam melóba, de hazajövök, és ez is szopat. Csak a történetet szeretném megismerni, de egyszerűen nem tudok továbbmenni. Most kb. úgy érzem, életem eddigi legsz*rabb játékával játszom.

 

Ja, és Youtube-on se akarok rákeresni, mert akkor meg lelövik a spoilereket. Hát besz*rok komolyan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ha már a történet, kíváncsi vagyok hogy kapunk-e regényadaptációt a Fallen Orderből (ahogy anno a TFU I-II-höz is készült), vagy egy független regényt a játék karaktereivel (mint a Battlefront II-nél). :hmm: Már ha kapunk valamit. 

Én ennek nagyon örülnék. A játékkal valszeg úgyse a közeljövőben fogok játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon a liften kell felutaznod, amit az egyik gömb emel fel. Kilököd a foglalatból a gömböt és az lehozza a liftet, majd gyorsan ráugrasz. Mikor megy a lift felfele, akkor látni fogsz egy platformot amire rá tudsz ugrani. Ott balra fordulva látni fogsz egy sötétebb színű kapaszkodót, amire fel tudod húzni magad, és onnan egyenesen visszaérsz a nagy lifthez. 

Remélem ez segít, ha egyáltalán ugyan arra a teremre gondolunk, de szerintem ez lesz az. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pont ezt a gömbös pályát láttam egy élő végigjátszásnál. Ott döntöttem el, nekem ez a játék sajnos nem fekszik, nem szeretem az ilyen stílusú game-eket.

 

Viszont a sztori nagyon érdekes, úgyhogy Sky, ha van kedved egy nagyobb "felzárkóztató" írást rittyenteni, annak én nagyon fogok örülni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt végre látni egy Éjnővért nem stilizált változatban plán egy ilyet :love: :D

 

De ha már a színészeknél tartunk... az Eno Cordova-t játszó színész (Tony Amendola) nemcsak ebben a sci-fi univerzumban mester :D  

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Ha már a történet, kíváncsi vagyok hogy kapunk-e regényadaptációt a Fallen Orderből (ahogy anno a TFU I-II-höz is készült), vagy egy független regényt a játék karaktereivel (mint a Battlefront II-nél). :hmm: Már ha kapunk valamit. 

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Én ennek nagyon örülnék. A játékkal valszeg úgyse a közeljövőben fogok játszani.

Én is örülnék neki. Jöjjön csak, én megveszem. :D Amúgy 2. rész szvsz. lesz, márcsak a történet végett is, továbbá eléggé jó véleménnyel vannak róla az emberek, nem?

 

És most egy kis kívánság: a karakterek megszólaltatói kvázi ugyanúgy néznek ki. De örülnék egy Jedi: Fallen Order filmnek, de jöhet folytatás is. Vagy élőszereplős sorozat. A brigád megvan hozzá. :D

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.