Ugrás a kommentre

CSOPORT SELEJTEZŐ 1 (Rex, Hera, Sabine, Kazuda, The Grand Inquisitor)


Donát

Csoport Selejtező #1  

32 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness főtáblára?

    • Captain Rex
    • Hera Syndulla
    • Sabine Wren
    • Kazuda Xiono
    • The Grand Inquisitor

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Na, erre aludnom kell, mert nálam annyi biztos, hogy nem Balf*szjankó Kaz, de mindenki más játékban van. Sabine nálam az egyik, ha nem A legjobb női főhős, a Főinkvizítor az egyik legjobb főellenfél, Herát nem tudom nem tisztelni, Rex pedig a klónok klónja, aki úgy tudta teljesíteni azt, amire teremtették, hogy nem lett a Jedik kikényszerített elárulója. Nehéz döntés, meditálok rajta, ígérem. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi erős csoport, csak Kaz lóg ki belőle, bár ő nagyon. A Főinkvízitort jól sikerült karakternek tartom, de keveset kaptunk belőle. Még úgy is, hogy a kiírása engem váratlanul ért, ami emel a helyzetén, csak más szempontból meg buktunk vele, hogy nem láttunk belőle többet.

Herát ugyan kedvelem, de valahogy nekem sose tudott a kedvencek közelébe érni. Sabine viszont igen, a Rebels-ből egyértelműen őt kedvelem legjobban Kallus mellett (ha Ahsokát nem vesszük ide). Rexen filóztam még erősen, de valahogy a szívem mégis inkább picit a mandalore csajszi irányába húz. Rex a klón eredete miatt azért erős hendikeppel indul, abból a szempontból, hogy kevésbé tud izgalmas lenni a múltja. Rengeteget láttuk a TCW-ban, mégis leginkább ezzel a képernyőn töltött idővel tudott kiemelkedni, nem mással. Aztán a Rebels-ben lép szintet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végól Sabine-ra voksoltam, mert ebből a brancsból nekem ő a legszimpatikusabb, emellett katona identitású, lázadó és rendkívül okos. Ha nem tékozolja el az életét elveszett padawanok kajtatásával, még sokra viheti. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bence1997 írta:

Néhány perc keresgélés után rájöttem, hogy hol tudom megnézni. De köszi. :D

Szuper! :D Minden szavazás megnézhető. Közben szerintem eldőlt, hogy Rex fog továbbjutni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Wilde csak ennyit: :clap:

 

Azért szavaztál Kaz-re, hogy legyen neki legalább egy? 

Részben tekinthető protest szavazatnak, igazából innen egyik szereplő sem mozgat meg bennem sok dolgot, így úgy gondoltam adok egy szavazatot Kaznek (amúgy elnézve a versenyen résztvevő karaktereket, szerintem vannak nála gyengébbek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nehéz és kissé szívtelen szavazás. :D Rex, Hera és Sabine között őrlődtem, mivel mindhármójukat meglehetősen kedvelem. :) 

  • Rex, aki a Klónok Háborúja óta velünk van, számos csatában segítette hőseinket és igazi hűségről tett tanúbizonyságot. Ahsoka jó barátja, és nem mellesleg remek ember.
  • Hera egy vérbeli "anyatigris", aki védi a hozzá közel állókat és az ártatlanok megsegítése, valamint a Galaxis felszabadítása a legfőbb célja. Elszánt, gondoskodó, de mind e mellett melegszívű és szeretetteljes személy. Nekem gyorsan kedvenccé vált a Rebelsben. 
  • Sabine egy igazán vagány mandalore-i csajszi, őt is gyorsan megkedveltem a Rebels során. Nem semmi fejlődésen ment keresztül az évek során. 

Végül Rex és Hera közül választottam. Bár gyakorlatilag egyformán kedvelem őket, most mégis úgy éreztem, hogy Herára kell szavaznom. Ezzel együtt, nem "sajnálom", ha a jó öreg százados nyer. ;) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.