Ugrás a kommentre

The Rise Of Skywalker BD/DVD kiadás


Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?  

13 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen változatban "teszitek magatokévá" The Rise Of Skywalker-t?

    • Beszerzek egy külföldi kiadást.
    • Megvárom a csodát, bízom a magyar helyzet időveli normalizálódásában.
    • Barkácsolok, lemezt írok, nyomtatok tokkal vonóval ;)
    • Gyönyörűen elfut egy pen drive-ról, megelégszem azzal.
      0
    • Online verziót vásárolok meg.


Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, RacerX írta:

Nem inkább rend-főtábornok? Nekem ez rémlik. Még én se néztem végig, csak belepörgettem.

Jaa, akkor ezt benéztem :D

A TFA szinkronban volt egy hiba amit később javítottak, ezért most is rosszat feltételeztem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este nekem is lejött a film magyar hanggal 1080p-ben. Ráraktam a TV-re, csak hogy lefekvés előtt gyorsan leteszteljem a képet és a hangot. Hát, jól sikerült a teszt, mert leragadtam és éjszakába nyúlóan végignéztem, immáron harmadszor (2x moziban láttam). :D

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Whill írta:

Ma megnéztem szinkronosan a filmet, és szerintem észrevettem egy szinkronhibát. Pryde tábornokot többször is Ren tábornoknak szólítják. Mintha a mozifilmben egyszer Kylo is így szólította volna, de azt kijavították.

 

12 órával ezelőtt, RacerX írta:

Nem inkább rend-főtábornok? Nekem ez rémlik. Még én se néztem végig, csak belepörgettem.

Én is észrevettem, én azt hittem, hogy az a neve (Rand), de aztán imdb-n láttam, hogy ott Pryde a neve, ekkor meg arra jutottam, hogy az a 2. neve, de valamiért azt nem írták ki az oldalra. De akkor ez a rend-főtábornok a megoldás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez fura. Először mikor még nem adtam le a rendelést azt irta hogy kb. május 2-ára kapom meg a csomagomat a brit Amazontól. Aztán mire végigzongoráztam a rendelést már kiderült, hogy akár jövő hét hétfőre is megérkezhet. Délután ránéztem a csomagom státuszára és most már azt irja hogy feladták és szerdára megérkezhet. Na jó, mondom, ez biztos valami hiba a rendszerben. Most viszont hogy fokozódjon a helyzet kaptam egy SMS-t a DHL-től, arról, hogy az Amazonos rendelésemet HOLNAP házhoz fogják szállítani.

Lol. Elég kicsi esélyt látok rá, hogy ez tényleg meg fog történni, de ha igen akkor az Amazon igy a járvány kellős közepén gyorsabban fog szállítani mint alapból :D Szép is lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor rendelted meg? Én múlthéten szerdán, és 29-re írták (bár nekem postán jön, az valszeg lassabb lesz). Eddig. :D Gondolom a 4K-t rendelted.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rendeltem elő. Ma reggel adtam le rá a rendelést, viszont gyorsított kiszállítást kértem. Egyébként igen, a 4K-sat rendeltem meg.

Közben most ránéztem az Amazon oldalára és kiderült a turpisság: a csomagomat kettészedték. Megrendeltem az ep.9 Art könyvet és a Berserk manga gyűjteményes kiadását is és azok előbb jönnek, valszeg holnap. Az ep.9 Blu-ray pedig jövő hétfőre van ütemezve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok létezik magyar felirat az extrákhoz?

Épp a saját kiadványomat csinálgatom. Vettem írható BD-t stb.

Még a starwars.com is közzétett 3 concept art alapú nyomtatható borítótervet, külső belső borítóval, sőt még o-ring is van!

Mintha ők is segíteni akarnának a nyomorunkon.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Még a starwars.com is közzétett 3 concept art alapú nyomtatható borítótervet, külső belső borítóval, sőt még o-ring is van!

Csoli, ezek hol találhatóak pontosan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Gratula Csoli, szép munka! És akkor ebbe megy egy gagyi írod BD. :( Annyira gáz ez a rendszer. Pedig milyen jó lett volna egy gyári lemezt bele tenni. :( 

Sajnos. Idővel szerzek egy steelbook verziót akár magyar vonatkozás nélkül. 

Amúgy ez az első írott BD-m. Mondhat ám hogy szégyellem magam, de hazudnék. "Rákényszerültem" erre, az eredményre pedig bánom is én: büszke vagyok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Sajnos egyelőre csak ez a három SW film jelent meg külön 4K-ban. A Rogue One-nak nincs 4K-s Blu-ray kiadása :(

Pedig van neki. :) 

 

https://www.amazon.com/Rogue-One-A-Star-Wars-Story-4K-Blu-ray/dp/B083XR4F6F?tag=bluray-021-20&linkCode=xm2&m=ATVPDKIKX0DER

 

Kíváncsi vagyok Bomarr a 4K-s élménybeszámolódra! 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.