Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

12 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Olvastad a cikket, amit Ody Mandrell linkelt ide korábban? 

Abban az volt irva, hogy az évad első felében alig fog a fő story szállal foglalkozni a sorozat, csak nagyon minimálisan. 1-2 rövid jelenet, részenként talán. 

Lehet hogy Crosshair lesz, de ez a cim utalhat több karakterre is. Lehet Crosshair, Boba, Rex, de akár még Howzer is....kiderül. 

Azért nem teljes egészében lesz "filler". Bár ezt a szót nem szeretem, legyen inkább világépítés. Például a holnapi rész elég ígéretes!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Olvastad a cikket, amit Ody Mandrell linkelt ide korábban? 

Abban az volt irva, hogy az évad első felében alig fog a fő story szállal foglalkozni a sorozat, csak nagyon minimálisan. 1-2 rövid jelenet, részenként talán. 

Lehet hogy Crosshair lesz, de ez a cim utalhat több karakterre is. Lehet Crosshair, Boba, Rex, de akár még Howzer is....kiderül. 

Az első részből csak egy főszereplő helyzetét nem ismertük meg, adná magát, hogy most vele foglalkozzanak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében akkor itt most mi is a fő story szál? A BB tagjainak a hovatartozása, túlélése, vagy a birodalom növekvő elnyomása a galaxisban? 

Vagy 80%-ban Omega sorsa? 

 

A klónok esetleges fellázadása itt most még annyira nem releváns, talán majd az évad közepe - vége fele. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Lényegében akkor itt most mi is a fő story szál? A BB tagjainak a hovatartozása, túlélése, vagy a birodalom növekvő elnyomása a galaxisban? 

Vagy 80%-ban Omega sorsa? 

 

A klónok esetleges fellázadása itt most még annyira nem releváns, talán majd az évad közepe - vége fele. 

Szerintem kár ezen görcsölni, csak élvezd az epizódokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Jó lett az új rész?

 

15 perccel korábban, csoli1138 írta:

Engem is érdekel, estig nem tudom megnézni azthiszem. 

Zseniális volt, még most is gombóc van a torkomban. Ennél csak a Kamino pusztulása volt szívbe markolóbb. Te jó ég....

 

@Cpt. Rex most elégedett lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Nagyon tetszik 2
  • Meglepő 3
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez az egyik legjobb rész volt eddig a sorozatban. Minden ott volt benne, a karakterépítéstől, a nosztalgián át, az átfogóbb folyamatokra való reflektálásig. Értem, hogy miért a másik két epizóddal kezdték az évadot, de ez nagyon ütős lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.