Ugrás a kommentre

Chapter 13: The Jedi


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

57 perccel korábban, Adrián írta:

A részvégi zene egy picit fura, de pozitív értelemben. 

Az nekem is. Túl barokkos volt az ízlésemnek. 

 

58 perccel korábban, Adrián írta:

Most viszont ezután a rész után, nagyon várom a folytatást.

Elvileg egy gyengébb résznek kell jönnie. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd lehet, hogy írok bővebben is, most csak pár gyors gondolat.

 

A rész nagyon más mederben folyt, mint amire számítottam, de összességében tetszett. A látványvilág, a hangulat, és az átfedések szokás szerint zseniálisak. Az élőszereplős Ahsoka feltűnésével egy álom vált valóra SW-n belül, amit igyekszek értékelni, annak ellenére, hogy nem vagyok maradéktalanul elégedett vele. Bár eleinte furcsa volt, Rosairo Dawson jó választás volt Ahsoka szerepére, hűen sikerült hoznia a karakter stílusát, kisugárzását, mimikáit, mozdulatait. A jelmezével kapcsolatban már nem vagyok ilyen kedvező véleménnyel. Úgy látom, már részletesen kiveséztétek, így csak egyetérteni tudok azokkal, akik szerint a montralok és lekkuk hosszát elszúrták. Próbálok elvonatkoztatni tőle, de engem sajnos minden nézésnél egyre jobban kizökkent, hogy a TCW-s, kamasz Ahsoka paramétereit kapta meg a már jócskán felnőtt togruta. A kontinutásnak is odavág a Rebels finálé után. Őszintén irigylem azokat, akiket ez nem frusztrál. Dawson hangja okés volt, bár nekem hiányzott az Ashley-től megszokott lágyabb, ahsokás tónus.

Az egyik kedvenc jelenetem az, amikor Ahsoka először meglátja Grogut, de gyakorlatilag minden közös pillanatuk gyönyörű. Eleinte fura volt a "néma" beszélgetés kettejük közt, de volt értelme az Erőn keresztüli kommunikációnak. Grogu nevét és eredettörténetét jó volt megismerni. Korábbi képzése magyarázza azt is, hogy miért tudott olyan szinten bánni az Erővel, ahogy eddig láttuk. Bár valahol megértem a döntését, sajnálom, hogy Ahsoka a lehetséges kudarctól való félelem miatt nem vállalta el Grogu képzését. Valamelyest Luke és Rey esetét idézte fel. Szerintem a Jedik nincsenek abban a helyzetben, hogy ne ragadjanak meg minden lehtőséget a rendjük túlélése érdekében. Ez olyan, mintha Yoda azzal utasította volna el Luke-ot az Ep5-ben, hogy nem tanítja őt, mert túl erősen kötődik a barátaihoz, ami a sötét oldal előszobája, és amúgy Dookuval is elbukott anno, nem akar így járni Luke-kal. Viszont a Tython behozásának örültem, nagy pozitívum, hogy a kánonban is jobban megismerhetjük ezt az ízig-vérig Jedi-helyszínt. Érdekes lesz látni, milyen utat választ magának Grogu, és én reménykedem néhány újabb ismerős felbukkanásának a templom romjainál (akár csak hang formájában). 

Valószínűsítem, hogy Ahsoka és Sabine továbbra is keresik Ezrát, de kettéváltak, majd a togruta valahogy rálelt egy Thrawnhoz vezető kapocsra. Kíváncsi vagyok, hogy Bo-Katan honnan tudott a Corvuson állomásozó Ahsokáról. Érdekes morzsák voltak ezek, sokkal komolyabb részletekre nem is számítottam. Ha hihetünk a pletykáknak, ennek a szálnak is meg lesz az esélye a kibontakozásra egy másik sorozatban.

Az akciók tetszettek, Ahsoka nem vesztett az akrobatikusságából. Dawson testalkatával nem éreztem különösebb gondot, bár tény, hogy lehetett volna karcsúbb is. Egy testhez simulóbb alsó öltözet talán javított volna az összhatáson. Összességében az epizód, illetve Rosario, és maga Ahsoka karaktere in-universe teljesen rendben volt. "Csak" a kosztümmel vannak gondjaim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Ahsoka kinézte, lekkui és azok hossza elsőre komolyan nem tűnt fel, egyszerűen elvonta a figyelmemet az, hogy élőben megformálva láthatom a karaktert. Ugyanez igaz egyébként a hangjára is. Tegnap este a második megtekintés alkalmával és főleg azok után, hogy itt írtátok is már jobban szemet szúrt és ez tényleg lehetett volna jobb is, de nekem magából a karakterből nem vett el igazán semmit. Amitől Ahsoka az marad aki, az tökéletesen benne volt a karakterben, ezzel együtt azért egy újfajta megformálást is láthattunk amiben benne volt Rosario Dawson alakítása és ez szerintem csak hozzátesz és színesíti a karaktert, de a lényeg ugyanaz maradt. Emiatt a lekkui, vagy a hangja változása számomra nem volt annyira zavaró és azért amikor korábban Saw, vagy Bo-Katan esetében ültettek át egy animációs karaktert hús-vér szereplővé akkor egy emberrel volt dolguk, itt egy idegen lénynél azért jóval nehezebb dolguk volt és ehhez mérten ez szerintem jól sikerült. Ha az lesz a legnagyobb gond Ahsokával én elégedett leszek!

 

22 perccel korábban, Darth Sky írta:

Valószínűsítem, hogy Ahsoka és Sabine továbbra is keresik Ezrát, de kettéváltak, majd a togruta valahogy rálelt egy Thrawnhoz vezető kapocsra. Kíváncsi vagyok, hogy Bo-Katan honnan tudott a Corvuson állomásozó Ahsokáról. Érdekes morzsák voltak ezek, sokkal komolyabb részletekre nem is számítottam.

 

Szerintem előtte vagy Sabinenel, vagy Ahsokával találkozhatott Bo-Katan és akkor tudhat Thrawnról is, mert Ahsoka ide csak egy köztes állomásként érkezett, hogy megtudja az információt, amire szüksége van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Darth Sky írta:

Próbálok elvonatkoztatni tőle, de engem sajnos minden nézésnél egyre jobban kizökkent, hogy a TCW-s, kamasz Ahsoka paramétereit kapta meg a már jócskán felnőtt togruta. A kontinutásnak is odavág a Rebels finálé után. Őszintén irigylem azokat, akiket ez nem frusztrál.

Szerintem fognak még ezzel kezdeni vmit univerzumon belül. Filoni legkedvesebb szereplőjéről van szó, a részt is ő rendezte, az pedig kiderült azóta, hogy valóban tudatos döntés volt, nem pedig hiba. Még akkor is, ha ez nyilván egy univerzumon kívüli indok, de ez alapján az alkotóknak pláne egyértelmű, hogy ez így jelenleg magyarázatra szorulhat. Majd kitalálnak vmit, annyi mindennel történt már ez, kevésbé fajsúlyos témák kapcsán is, hogy tuti Ahsoka kapcsán is reflektálnak majd rá.

11 perccel korábban, Darth Sky írta:

Dawson hangja okés volt, bár nekem hiányzott az Ashley-től megszokott lágyabb, ahsokás tónus.

Ez pl. szintén egy olyan dolog, ami engem jobban zavart. Nyilván tudom és megértem az okait, de akkor is. Egyszerre "sok(k)"volt az új, élőszereplős látvány mellé a más hang is. Főképp, hogy a Rebels időszaka közelebb áll ehhez, mint a két animációs sorozat időben, mégis most más a hangja. Arról nem is beszélve, hogy az Ep.9-ben is Ashley szólaltatta meg. De persze így volt igazán hiteles az alakítás, ill. Rosarioval szemben se lett volna korrekt, ha a hangja "nem kell".

De ezek a pici kellemetlenségek is mind olyanok, hogy így is összeteszem a két kezem, hogy láthattam Ahsokát élőszereplős verziójában, hogy eljuthatott erre a szintre, ill. hogy egy ilyen remek részt építettek köré. A Rebels-ben történő első "személyes" megjelenése azon SW jelenetek közé tartozik nálam, amik a legnagyobb hatást váltották ki érzelmileg, ami azért egy ilyen franchise esetében igencsak nagy szó, mert szerencsére nem kevés ilyen szenzációs jelenet van, a verseny viszont emiatt brutálisan erős. Most pedig a Mando is hozott egy ilyet.

19 perccel korábban, Darth Sky írta:

Eleinte fura volt a "néma" beszélgetés kettejük közt, de volt értelme az Erőn keresztüli kommunikációnak.

Szépen egymásra hangolódtak. És nekem az tetszett még ebben, hogy remekül érzékeltették, hogy itt most tényleg egy beszélgetésről van szó, nem pedig arról, hogy Ahsoka az Erővel nézelődik Grogu fejében. De bírtam azt is, ahogy Din egyre türelmetlenebbül sétafikált közben. :) 

21 perccel korábban, Darth Sky írta:

Szerintem a Jedik nincsenek abban a helyzetben, hogy ne ragadjanak meg minden lehtőséget a rendjük túlélése érdekében.

Nem tudom Ahsoka azóta hogyan áll ehhez a jedi kérdéskörhöz. Gond nélkül elfogadja, hogy jediként hivatkozzák, ez jó jel, de abban nem vagyok biztos, hogy őt különösebben érdekli ilyen értelemben ez a hagyaték. Annyira nem, hogy kockáztasson emiatt. Ne felejtsük el, hogy Ahsoka gyakorlatilag padawanként lépett ki a Rendből, ezt követően pedig sok-sok kalandot megélve rengeteget fejlődött, igazán erős jedi lett belőle, minden téren, de soha nem tanított senkit. Abban, hogy ezt elsőre nem vállalta be 42 évesen, egy olyan lénynél, akiben hatalmas az Erő, de jókora traumák érték és egyértelműen nagyon szorosan Dinhez kötődik, abban azért az is benne van, hogy magát sem feltétlenül tartja erre alkalmasnak. És ilyen értelemben azzal, hogy bevállalja, ronthat is a jedik helyzetén.

Ráadásul Ahsoka pont Ezrát keresi, a fő küldetése, hogy utána kutat. Ezra egy ifjú jedi-féleség, az ő megtalálása jóval nagyobb súllyal segít a jedik jövőképének javításán, mint Grogu képzésével kocáztatni. Pontosan azzal, hogy maga Ahsoka vállalja fel, hiszen azt nem mondja Dinnek, hogy semmiképp ne akarják kitaníttatni, ezért is fedi fel neki a Tythont, hogy ott akár rátalálhatnak olyanok, akik majd folytatják a tanítását. Ezrát viszont neki kell keresni, Sabine-ékkal, ott rá nagyobb szükség van.

27 perccel korábban, Darth Sky írta:

Ez olyan, mintha Yoda azzal utasította volna el Luke-ot az Ep5-ben, hogy nem tanítja őt, mert túl erősen kötődik a barátaihoz, ami a sötét oldal előszobája, és amúgy Dookuval is elbukott anno, nem akar így járni Luke-kal.

Azért igencsak más helyzetben voltak akkor a jedik és a galaxis, így szerintem ez nagyon nem jó párhuzam. Itt még csak titokban bontogatja a szárnyait az ER, gyülekezik pár viharfelhő, de összességében még bőven nem sejti senki, hogy gond lehet. A sith-ekről azt hiszik legyőzték őket, a még ifjú Luke pedig kutat az ősi jedik után, hogy feléleszthesse a rendjüket. Messze nem szorulnak rá arra, hogy Ahsoka felvállaljon egy ilyen szerepet.

33 perccel korábban, Darth Sky írta:

Kíváncsi vagyok, hogy Bo-Katan honnan tudott a Corvuson állomásozó Ahsokáról.

Szerintem Sabine aktívan tartja a kapcsolatot Bo Katannal, innen a kapocs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Darth Sky írta:

Az élőszereplős Ahsoka feltűnésével egy álom vált valóra SW-n belül, amit igyekszek értékelni, annak ellenére, hogy nem vagyok maradéktalanul elégedett vele

Legyünk őszinték, Sky. Neked ez baromira nem jött be. ;) Ez egy új Ahsoka, akárhogy is vesszük. Lekku ide vagy oda. 

 

1 órával korábban, Darth Sky írta:

Ez olyan, mintha Yoda azzal utasította volna el Luke-ot az Ep5-ben, hogy nem tanítja őt, mert túl erősen kötődik a barátaihoz, ami a sötét oldal előszobája, és amúgy Dookuval is elbukott anno, nem akar így járni Luke-kal.

Yoda nem akarta tanítani Luke-ot, csak az Obi szellem vette rá. Elvileg. :D 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mi a lényege? :)

A lekkuk kapcsán dobtam be. Egyrészt itt is szóba kerül, ami ebben a topikban is említve lett, hogy próbáltak több megoldást, ami megadta volna a kellő hosszt, de egyszerűen nem működtek. Egyrészt, az ilyen "fejdíszek" durván tudják hátráltatni a fej mozgatását, ami még teljesen egyszerű jelenetekben is kiütköznek. Pl. egy beszélgetésben, amikor oda kell fordulni vkihez, vagy hall a színész egy hangot, ami miatt hirtelen oda kellene néznie. Másrészt, ami még fontosabb, a harci koreográfia, ahol ugyanez a problémakör hatványozottan előkerül. Nem elég, hogy viselni kell a fejdíszt, vigyázni arra, hogy a helyén maradjon, hitelesen mozogni benne, de még látványos koreográfiákat is kell kivitelezni, rengeteg mozgással, ugrással, hirtelen és dinamikus mozdulattal.

Ez pedig nem jött össze. Akkor pedig Rosario és Filoni úgy döntöttek, hogy nem szenvednek tovább, hanem bevállalják, hogy amennyire muszáj, annyira rövidítenek a lekkukon. Ugye a másik opció az lehetett volna, hogy más koncepcióra és stílusra húzzák fel a harcolós jeleneteket, de szerencsére nem ebbe az irányba indultak. A végső párbaj sokkal statikusabb, töredezettebb, kevesebb és letisztultabb mozdulatokkal operál, mert az passzolt az ellenfél stílusához, ráadásul a Kenobi-Maul (vagy akár Kenobi-Vader) párbajt is meg tudták picit idézni vele.

Illetve az került még szóba, hogy mennyire nehéz az animációs karaktereket átültetni élőszereplős vonalra, pláne az idegen fajoknál. Itt szóba került a Start Trek is, mint referencia. Egyszerűen a valós világ fizikája miatt vannak olyan dolgok, amik animációban tökéletesen megoldhatók, baromi jól néznek ki, de a való életben nem tudnak működni. Ahsoka lekkui is ilyenek sajnos. Ezért mondtam korábban a Shaak Tivel kapcsolatos felvetésre, hogy vele csak egy pár másodperces jelenetet rögzítettek, ahol már csak egy helyben térdel. Össze sem hasonlítható azzal, hogy vki végig szerepel egy sorozatepizódban, beleértve harcjeleneteket is.

 

Hozzátenném, hogy Ahsoka esetében kiemelten nehéz a feladat, hiszen a harci stílusa egyértelműen leginkább akrobatikai elemekre épít. Rengeteg ugrál, szökken, pörög-forog, gyors és lendületes a mozgása. Ez pedig sokkal inkább a védjegye, mint a lekkui hossza, szóval ebből kár lenne engedni. Ahogyan annak is nagyon örülök, hogy ennek ellenére bevállalták vele a harcokat. Meg lehetett volna oldani úgyis a részt, hogy sokkal kevesebbet harcol, a végső párbajnál a stílus miatt kevésbé volt probléma, a katonák irtásából meg akár spórolhattak volna, ha akarnak. De úgy vélem, sokkal jobb ez így. Imádtam a lány akciózásának minden egyes pillanatát. Pláne a fehér fénykardokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen szenzációs volt ez a rész. Ashoka, Grogu :D Yoda megemlítése, Thrawn, Tython. A látványvilág! A beskar lándzsa. Én csak ámultam és bámultam. Annyi mindent ad ez a sorozat nekünk, rajongóknak, hogy az valami fantasztikus! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki lehetett az, aki Grogut kimentette a Jedi Templomból, Coruscanton. :hmm: És ha belegondolok, hogy akár Anakin is végezhetett volna szegénnyel... 

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Legyünk őszinték, Sky. Neked ez baromira nem jött be. ;) Ez egy új Ahsoka, akárhogy is vesszük. Lekku ide vagy oda. 

Mint írtam, magával a résszel nem volt gondom (ahogy Dawsonnal sem), sőt, összességében tetszett. 

De nekem nekem nehezemre esik elhinnem, hogy a jobb oldali az idősebb Ahsoka.

 

b330f3dc4d92c44b45c80806daee74d0.png

 

Engem, mint rajongót, baromira kizökkent, és frusztál, hogy tudom, hogyan kellene kinéznie, mégsem sikerült megvalósítani ilyen-olyan okok miatt. De mindegy, nem rugózom ezen, inkább alszom rá párat... :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Amúgy ha hihetünk Matyinak, akkor a jövőben próbálják minél hosszabbra csinálni Ahsoka lekkuit. Na vajon hol látjuk legközelebb? :D

 

Image

Ki az a Matyi? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Mint írtam, magával a résszel nem volt gondom (ahogy Dawsonnal sem), sőt, összességében tetszett. 

Csak megjegyeztem, nincs ezzel baj. :) Kétségtelen, hogy másabb lett. Én valami ilyenre számítottam, el tudtam fogadni. Viszont Te nagy fanja vagy Ahsokának, nyilván más szemmel nézed. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

De nekem nekem nehezemre esik elhinnem, hogy a jobb oldali az idősebb Ahsoka.

Az a fura, hogy nekem az arca alapján amúgy teljesen hiteles, hogy a jobb oldali az idősebb, szerintem annak is néz ki. Más kérdés, hogy a lekkui alapján már nyilván nem, ha feltételezzük, hogy azok csak nőni tudnak az idő teltével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye most már tudjuk, hogy Grogu a Jedi Templomban tanult Coruscanton. Ezek szerint valaki megtanította neki a Force-healinget is. Vagy nem?  Szegény Anakin. :( Így meg durvábban hangzik Palpatine "Not from a Jedi." mondata. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Ugye most már tudjuk, hogy Grogu a Jedi Templomban tanult Coruscanton. Ezek szerint valaki megtanította neki a Force-healinget is. Vagy nem?  Szegény Anakin. :( Így meg durvábban hangzik Palpatine "Not from a Jedi." mondata. 

 

Ez egy érdekes észrevétel, hogy kitől tanulhatta meg és a Templomban történt-e? Nem tudom, hogy Grogu korabeli (eleve ő melyik életkori csoportba tartozott) kicsiket milyen dolgokra tanították, de nekem fura lenne, ha már ott anno ő elsajátította volna ezt az Erőképességet. Most inkább az jutott eszembe, hogy azalatt az idő alatt, mikor kikerült a Templomból és van egy hosszabb blackout a memóriájában, akkor foglalkozhatott vele valaki (nem egyedül élte túl azokat az éveket) és közben tehetett szert autodidakta, ösztönös módon erre a képességre, vagy tanulta meg valakitől... persze akkor felmerül, hogy kitől, amire nem tudnék válaszolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Wilde írta:

 

Ez egy érdekes észrevétel, hogy kitől tanulhatta meg és a Templomban történt-e? Nem tudom, hogy Grogu korabeli (eleve ő melyik életkori csoportba tartozott) kicsiket milyen dolgokra tanították, de nekem fura lenne, ha már ott anno ő elsajátította volna ezt az Erőképességet. Most inkább az jutott eszembe, hogy azalatt az idő alatt, mikor kikerült a Templomból és van egy hosszabb blackout a memóriájában, akkor foglalkozhatott vele valaki (nem egyedül élte túl azokat az éveket) és közben tehetett szert autodidakta, ösztönös módon erre a képességre, vagy tanulta meg valakitől... persze akkor felmerül, hogy kitől, amire nem tudnék válaszolni.

Jogos! Lehet, hogy valaki foglalkozott vele a Templom után. Egyébként így már érthető a mostani fejlemények tükrében, hogy miért volt fontos Grogu kora. Ha jól emlékszem azt mondták, hogy nagyjából Anakin-al egy időben született. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másodszori nézésre vettem észre, hogy Mando arca minimálisan átlátszik a sisakon, a tábortüzes jelenetnél. A képen nem annyira kivehető, de lejátszás közben elég egyértelműen látni (megfelelően közelről nézve :D), hogy mozog a szája, ahogy beszél. Annyira nem figyeltem eddig, hogy volt-e már ilyen korábban, de most feltűnt.

mandoface.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Ugye most már tudjuk, hogy Grogu a Jedi Templomban tanult Coruscanton. Ezek szerint valaki megtanította neki a Force-healinget is. Vagy nem?  Szegény Anakin. :( Így meg durvábban hangzik Palpatine "Not from a Jedi." mondata. 

 

24 perccel korábban, Wilde írta:

 

Ez egy érdekes észrevétel, hogy kitől tanulhatta meg és a Templomban történt-e? Nem tudom, hogy Grogu korabeli (eleve ő melyik életkori csoportba tartozott) kicsiket milyen dolgokra tanították, de nekem fura lenne, ha már ott anno ő elsajátította volna ezt az Erőképességet. Most inkább az jutott eszembe, hogy azalatt az idő alatt, mikor kikerült a Templomból és van egy hosszabb blackout a memóriájában, akkor foglalkozhatott vele valaki (nem egyedül élte túl azokat az éveket) és közben tehetett szert autodidakta, ösztönös módon erre a képességre, vagy tanulta meg valakitől... persze akkor felmerül, hogy kitől, amire nem tudnék válaszolni.

Szerintem se valószínű, hogy azt a templomban tanulta, mert akkor mindenki tudná, így kérdés szintjén se merülne fel Anakinban az amit látunk az EPIII-ban. Rey a kódexeből tanulta ha jól tudom. Grogu pedig....passz. 

 

1 perccel korábban, Wolffe írta:

Másodszori nézésre vettem észre, hogy Mando arca minimálisan átlátszik a sisakon, a tábortüzes jelenetnél. A képen nem annyira kivehető, de lejátszás közben elég egyértelműen látni (megfelelően közelről nézve :D), hogy mozog a szája, ahogy beszél. Annyira nem figyeltem eddig, hogy volt-e már ilyen korábban, de most feltűnt.

 

Na majd megfigyelem legközelebb. Előfutára annak, hogy leveszi a sisakot a jövőben. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Wolffe írta:

Annyira nem figyeltem eddig, hogy volt-e már ilyen korábban, de most feltűnt.

Első évadban is feltűnt már. Amikor a pilótafülkében nyújtózkodik a kapcsolókért. Szépen tátja a száját. :D

 

Az epizódról meg annyit, hogy minden percét élveztem. Ahsokát nagyon jól sikerült adaptálni. Végre Grogu is kapott egy hátteret, már nem cukiság faktor. Remélem a Tythonon lesz egy látványos spirituális utazása, ahol 1-2 régi ismerőst is láthatunk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kíváncsi vagyok mi lett Elsbeth sorsa. Wang magisztrátus vajon kivégeztette? 

 

Ami még érdekes, hogy Gideon nem tűnt fel, pedig ott van a Crest-en a jeladó. Ráérnek? 

Így volt elkerülhető a Gideon vs Ahsoka párbaj. A Gideon vs Mando sokkal kiegyenlítettebb lesz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Biztos vagyok benne, hogy megvan az oka amiért még nem csaptak le Mando-ra. 

Az majd tuti a fináléban lesz, a Tythonon. És most meg merem kockáztatni, hogy a maradék 3 rész, akár egy sztori is lehet Gideonnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.