Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

LOL, újra meg akartam nézni az epizódot - csak a legjobb jeleneteit (vagyis az egészet :P) - erre a felirat kínaira váltott. :lol:

 

 

Oh my god... az első három rész is tetszett, az este meg is néztem őket így együtt és tényleg zseniálisnak tűntek. És akkor jön ez a rész. Peter Ramsey ugye a Mandi 3. évad 5. részét rendezte, ami nekem tetszett... de ez a rész köröket ver rá. Nem kicsit, nagyon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

LOL, újra meg akartam nézni az epizódot - csak a legjobb jeleneteit (vagyis az egészet :P) - erre a felirat kínaira váltott. 

Én sokkos állapotban bambultam a végefőcímet egészen végig... Az rázott fel, hogy magyar hangok elbatyva lettek kiírva.. 

Ahsoka Tano = AHSOKA TANO

Sabine Wren = SABINE WREN

.... És így mindenki... Kész.. Kíváncsi vagyok javítják e.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, csoli1138 írta:

Én sokkos állapotban bambultam a végefőcímet egészen végig... Az rázott fel, hogy magyar hangok elbatyva lettek kiírva.. 

Ahsoka Tano = AHSOKA TANO

Sabine Wren = SABINE WREN

.... És így mindenki... Kész.. Kíváncsi vagyok javítják e.. 

Ez már az eddigi részek végén is így volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, gafz írta:

Ez az első olyan rész, amit kb. vártam a sorozattól. Remélem nem ível innen lefelé, mert akkor kicsi kezdem visszaszerezni a bizalmam a Disneywars iránt.

Ha még neked is tetszik, akkor mi lehet itt? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a kommentek fogják tartani bennem a lelket a nap végére. :D Bele se merek gondolni, hová emelték a tétet, ha ennyire szuperlatívuszokban beszéltek. És még gafz-nak is tetszett. :D atyaég hosszú nap lesz ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh, hát véleményt írni nem könnyű, amilyen részt kaptunk. Jelenleg másfél oldalt írtam és még a fincsibb dolgok legjava csak most jön. Lesz itt mit kibeszélni, annyit mondhatok. Jaj de várom már, hogy mindenki lássa.

 

És 1 hetet várni a folytatásra? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom azt írni, hogy a legjobb epizód, mert lehet még ennél is kiemelkedőbbek várnak ránk a folytatásban. Nekem eddig is nagyon tetszett az Ahsoka, de itt úgy érzem szintet lépett a széria. A bátorság, bevállalósság, merészség és a hamisítatlan SW hangulat összeházasítása volt ez az epizód, a lehetőségek, amelyeket megnyitnak pedig elképesztőek. Mindemellett érzelmi szempontból is egy nagyon megható fináléja volt a résznek, aki teheti minél hamarabb nézzen rá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kár volt felmenni a youtube-ra. :angry:

Megnéztem a részt kora reggel, mentem fel yt-ra és már ott nézett velem szembe a rész legspoileresebb képe indexképen...egyből be is kommenteltem és elküldtem egy másik galaxisba az illetőt. :D

Nem értem az ilyeneket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már egy ideje nem nézek fel a youtube-ra, csak azután, amikor már megtekintettem az epizódot. Itt ugyanazt tettem. Egyedül csak az epizódcím került elém előbb, mint az epizód, de az is csak azért, mert idejöttem. :P

 

Ez a sorozat tényleg szintet lépett. És úgy érzem, hogy ez még mindig semmi ahhoz képest, amit kaphatunk majd még később. Ez még csak az évad fele volt, van még egy második menet is. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óriási sorozat, óriási epizód!

Csak gyorsban láttam, meg is bántam kicsit, hogy így minek kellett belefognom, de azért mégis jó, hogy úgy olvasom az itteni kommenteket, hogy tudom, miről van szó.

Este jöhet rendesen, rákészülve, ráhangolódva - úgy lesz az igazi! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Egyedül csak az epizódcím került elém előbb, mint az epizód, de az is csak azért, mert idejöttem. 

Bocsi az most én voltam. Mondjuk nem először. Valaki mindig bedobja, de már a címtől fellelkesültem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, csoli1138 írta:

Bocsi az most én voltam. Mondjuk nem először. Valaki mindig bedobja, de már a címtől fellelkesültem. 

Semmi baj. Az epizódcím megtudása nem rontott az epizód élvezhetőségén. Sőt, inkább mégjobban fellelkesültem tőle. :D Néha amúgy jobb is megtudni az epizódcímet, kivéve, ha nagyon spoileres. De eddig nem igen volt ilyen, csak az egyik BOBF epizód volt olyan, hogy már a címében spoilerezett (Return of the Mandalorian). :D

 

Ja és eddig én írtam be az epizódcímeket az Ahsokához. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, gafz írta:

Ez az első olyan rész, amit kb. vártam a sorozattól. Remélem nem ível innen lefelé, mert akkor kicsi kezdem visszaszerezni a bizalmam a Disneywars iránt.

Ha már te is is ilyen féktelen lelkesedéssel írsz az epizódról, akkor engem szerintem a padlóról kell majd felmosni az este. :)

Nagyon várom az estét, kíváncsi vagyok, mit tettek le az asztalra. Szerencsére - lekopogom - semmi spoilerbe nem futottam még bele. A face-t és a tube-ot kerülöm, utóbbira csak egyszer kellett felmennem, de a videóra a Google-ben kerestem rá, aztán úgy kattintottam rá, hogy a kezemmel kitakartam a jobb oldalt, amíg gyorsan megnéztem. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.