Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyedül azt a jelenetet nem tudom hova tenni :hmm:

SPOILER!

 

Állítólag Jonék felmennek Északra, hogy begyűjtsenek egy wight-ot, hogy be tudják bizonyitani délen: az igazi háború Északon lesz és ne pöcsöljenek pont most holmi polgárháborúval. De wight vadászat közben rájuk támadnak a Mások.

Az egész egy elég nagy akció-jelenetbe fut ki aminek a részleteiről beszélni talán már túl nagy spoiler lenne

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Amúgy észrevettétek, hogy Jon nekimegy Kisujjnak? :o Kemény lesz az biztos. És akkor jól láttam, hogy ő és a vadak a Falon túl vannak. Kemény menetre számítok.

 

Ja és nem tudom, hogy néztétek -e a forgatási képeket, de lesz egy olyan jelenet is, amikor Jon meglátogatja Danyt. :) Ott lesz Gendry is. Illetve Euron foglyul ejti a Tyrell-lányokat ha jól láttam az egyik képen.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER!

 

Állítólag Jonék felmennek Északra, hogy begyűjtsenek egy wight-ot, hogy be tudják bizonyitani délen: az igazi háború Északon lesz és ne pöcsöljenek pont most holmi polgárháborúval. De wight vadászat közben rájuk támadnak a Mások.

Az egész egy elég nagy akció-jelenetbe fut ki aminek a részleteiről beszélni talán már túl nagy spoiler lenne

 

Ezt most inkább nem nyitom meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Twin Peaks első évadot megnézem már a hétvégén :)

Nekem is kimaradt valamiért...

 

Witcher sorozat a videójátékok világából is meríteni fog

 

A Netflix-féle The Witcher szériát az író tanácsadóként támogatja, míg a vezető producerek között többek között helyet foglal Tomasz Baginski is, aki a Platige Image produkciós és vizuális effektekért felelős lengyel cégnél dolgozik és jelenlegi ismereteink alapján legalább egy részt rendezni fog az évadból. Baginski az Inn Polandnek adott interjújában mesélt róla, hogy ő a CD Projekt RED által elképzelt Ríviai Geraltot favorizálja és tisztában van vele, hogy sokan csak ezt az interpretációját ismerik a karakternek, a regénybeli változatot nem. Ennek eredményeként a sorozatba kerülő Geralt nyilvánvaló hasonlóságokat mutat majd mindkét verzióval, viszont a rendező szerint a saját útjukat fogják járni vele.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baginski az Inn Polandnek adott interjújában mesélt róla, hogy ő a CD Projekt RED által elképzelt Ríviai Geraltot favorizálja és tisztában van vele, hogy sokan csak ezt az interpretációját ismerik a karakternek, a regénybeli változatot nem..

 

Mik ezek a nagy különbségek? Épp ma végeztem az első könyvvel, Az utolsó kívánsággal, de én nem vettem észre semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agymenők 10. évad.

Na végére értünk ennek is. Összeségében nem érzem, hogy csökkent volna a színvonal. Várjuk a folytatást. A kedvenc sitcom-om továbbra is.

Egy hetedik évados poénba belefutottam most a CC-n:

 

Sheldon Proton professzornak:

"-úgyérzem maga az Obi-wanom.."

prof: -nem tudom, hogy mi az..az egy.. internet?"

 

Annyira rövid egyszerű, de ha ízlelgetjük egy nagyon összetett poén. És nagyon sokáig röhögtem rajta most is. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom a GoT folytatását, remekül sikerült ez az előzetes.

 

 

Az ott Jorah keze volt amúgy ami kinyúlt azon a kis ajtón, vagy Unella septáé?

Egyébként az egyik jelenetben Jaime oldalán ott lóg az a kard, amit még annak idején Jégből kovácsoltak... érdekes lenne, ha Cersei a prófécia szerint a testvérétől halna meg és az nem Tyrion, hanem Jaime lenne, a szerelme, ráadásul azzal a karddal ölné meg (immár a második uralkodót döfné le), amit a fiuknak az esküvői ajándékának szánt anno az apjuk. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper a GoT trailer! Igazából örülök, hogy a könyv még nem jelent meg, mert így izgalmas lesz az egész évad. :)

Nekem is nagyon tetszik a trailer :) Valószínűleg már a 7. könyvbe nyúlik a sztori, szóval még úgy is izgalmas lenne, ha megjelent volna a 6. könyv :hmm:

 

Nagyon várom a GoT folytatását, remekül sikerült ez az előzetes.

 

 

Egyébként az egyik jelenetben Jaime oldalán ott lóg az a kard, amit még annak idején Jégből kovácsoltak... érdekes lenne, ha Cersei a prófécia szerint a testvérétől halna meg és az nem Tyrion, hanem Jaime lenne, a szerelme, ráadásul azzal a karddal ölné meg (immár a második uralkodót döfné le), amit a fiuknak az esküvői ajándékának szánt anno az apjuk. :)

 

 

 

Mindenképpen azt várom, hogy Jaime vessen véget Cersei életének. Úgy emlékszem, hogy Jaime született később, szóval fiatalabb tesónak számít.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom a GoT folytatását, remekül sikerült ez az előzetes.

 

 

Az ott Jorah keze volt amúgy ami kinyúlt azon a kis ajtón, vagy Unella septáé?

Egyébként az egyik jelenetben Jaime oldalán ott lóg az a kard, amit még annak idején Jégből kovácsoltak... érdekes lenne, ha Cersei a prófécia szerint a testvérétől halna meg és az nem Tyrion, hanem Jaime lenne, a szerelme, ráadásul azzal a karddal ölné meg (immár a második uralkodót döfné le), amit a fiuknak az esküvői ajándékának szánt anno az apjuk. :)

 

 

Unella septának miért lenne ilyen a keze?

Az a kard bármelyik kard lehet. Egyik jelentben se lehet látni olyan közelről hogy kilehessen jelenteni hogy az az a kard.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unella septának miért lenne ilyen a keze?

Az a kard bármelyik kard lehet. Egyik jelentben se lehet látni olyan közelről hogy kilehessen jelenteni hogy az az a kard.

 

Valamilyen kínzástól...

Szerintem az pedig az a kard - http://metro.co.uk/2017/04/21/game-of-thrones-season-7-new-photo-sparks-fan-theory-on-cerseis-potential-demise-6589637/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az a kéz egyértelműen egy férfi kéz és hogy az ott szürkehám. Vagyis Jorah-é. Ráadásul Unella septon valószínűleg már halott.

Így a fotó alapján már valóban az a kard lesz csak az előzetes alapján nem lehetett megítélni.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Gondolom mert az emberek nagyon nagy hányadát a hozzászólások nem érdeklik ilyen szempontból. Őszintén szólva az, hogy ezen a fórumon jórészt be vannak tartva az olyan alapvető dolgok, mint kezdő nagybetű, vessző és pontvégi írásjel, kuriózumnak számít. Az pedig, hogy még a helyesírással és a fogalmazással sincs különösebb baj, az internet egy nagyon megnyugtató szigetévé teszi ezt a helyet.

ON

 

Amíg a cikkekbe nem süllyed ilyen szintre, addig nem zavar. A baj az, hogy találkoztam már olyan filmes/sorozatos oldallal is, ahol ez tendencia... Valahogy nem sikerült komolyan vennem a kritikákat ott. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A címeket nagybetűvel írják . :P:hehe:

 

Láttam, igen kemény volt.

 

Luci mama úgy tűnik, kezd nagyon... Hát nem tudom, mit csinálni, de az biztos, hogy nem lennék a közelében, amikor kipukkad. :) És kiderült, ki a kedvenc fiú.

 

De az igazán kemény szerintem az évadzáró lesz. A trailerben van pár "hűbazmeg" pillanat.

http://www.youtube.com/watch?v=pEnRyLUZJTA

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a Lucifer új része. :) Nagyon kemény évadzáróra számítok.

 

Amúgy ha jól tudom, akkor a 2. évadból 4 részt átraktak a 3. évadra. Kíváncsi vagyok, hogy azokkal fognak-e kezdeni, vagy majd szépen belecsempészik őket, ahogy megyünk majd előre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is komáltam a Lucifer legutóbbi részét. Ami azt illeti az előzőt is. Szerintem a szezonzárót is komálni fogjuk.

 

 

Amúgy ha jól tudom, akkor a 2. évadból 4 részt átraktak a 3. évadra. Kíváncsi vagyok, hogy azokkal fognak-e kezdeni, vagy majd szépen belecsempészik őket, ahogy megyünk majd előre.

Azok valamiféle karakterközpontú részek. Én a belecsempészésüket tartom valószínűbbnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer S2 finálé: tetszett. Szépen lerendezték a dolgot, és a vége :?

 

Lucifer szárnyakkal? Akkor ez bizony flashback lesz. :D Hallottam olyan híreket, hogy a maradék 4 rész egy-egy karakterre koncentrál, és gondolom az egyik elmeséli majd, hogy Luci hogyan érkezett a Földre - és gondolom azt is megtudjuk, hogy hogyan szabadult meg tőlük Maze segítségével :)

 

A részre még visszatérve:

A dokit sajnáltam, már azt hittem vége lesz neki, de szerencsére Amediel alkotott egy nagyot. Az pedig aztar*hadt volt! :D

Mama pedig a semmibe ment el?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.